MK GOSPODARI VJETRA - Otok, 09.06.2012.

Added to Calendar: 09-06-12, 10-06-12

djuka0505

New member
Moto klub "Gospodari vjetra" iz Otoka organizira 5. Moto Party
Party ce se odrzati 09. i 10.06.2012 god.
Ostale informacije uskoro!!!!

INFORMACIJE; Đuka 098/161-26-41 Predsjednik         
                    Šuki 098/788-213 Dopredsjednik
 
mogli bi se izorganizirat pa doletit do gore...  taman vikend posle našeg susreta  :wink:

@ djuka:  dal stižeš i ovo proljeće u Senj  :misli:          javi se ako budeš    (y)
 
Promjena termina iz razloga što nova vlast najavljuje ukidanje nekih državnih praznika i blagdana a pošto smo mi uglavnom pravili jednodnevni party državnim blagdanima pa da budemo sigurni a i nismo se ubacili u nečiji termin u Slavoniji. Pozdrav Žući.
 
Pa i ne treba da prođe bez tebe Beneš ti su uvjek dobro doša gost. Pozdrav od Šukija! :021:
 
MALO smo u gužvi ali naletićemo na 50-60 jeagera,,, :021: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:
 
POŠTO SE BLIŽI DAN "D" 09.06.2012. EVO NEKIH DODATNIH OBAVIJESTI:
Moto klub "Gospodari vjetra" iz Otoka dana 09.06.2012.godine u sklopu XX.Otočkog proljeća organiziraju 5. Moto party koji će se održati na Gradskom hipodromu "Čistine" (isto kao i prošle godine) za one koji ne znaju pratite table "MOTO". Redoslijed događanja je slijedeći:
- od 15,00 sati okupljanje bajkera na navedenoj lokaciji (ako neko dođe i prije dobrodošao),
- od 17,00 sati defile ulicama grada Otoka i Komletinaca te zaustavljanje u Otoku (caffe bar Bordeaux) i u mjestu Komletinci (caffe bar Spačva) uz piće naravno besplatno,
- od 18,00 sati moto igre u kampu za sada potezanje konopa, nabacivanje gume na šipku (ne ples na šipki) i vjerojatno bacanje gume u dalj, dok za pobjednike slijedi nagrada,
- od 20,00 sati rock koncert grupe Plagijat (Sl.Brod)
- od 21,30 sati rock koncert grupe DRUGI NAČIN (Zagreb)
- oko 00,00 sati iznenadjenje,
- od 00,30 sati nastupaju mladi Otočki rokeri
      U šatoru se pije toćeno Osječko pivo i Osječki radler, bijelo i crno vino, te Misterjeger uz naravno atraktivne hostese, te Slavonske tamburaše koji će Vam odsvirati koju "šokačku" za dušu, te nastupaju i neke Go-Go plesačice (ne gole)  dok se u drugom dijelu jedu ćevapi i pljeskavice i dr.  Svi koji dođu na ulazu domaćinski će biti biti počašćeni rakijicom (Sebinom) ili pelinom te dobit će zahvalnice, i naravno da ne zaboravim ulaz za SVE je besplatan. Pošto se radi o vikendu 09.06. (subota) svi koji dolaze iz daljih destinacija postoji mogućnost rješavanja i spavanja a oni koji vole šatore mogu ih postavit gdje god hoće u kampu tako da u nedjelju kad se probudite možemo popit kavicu zajedno i razmijenit koju pametnu. Unaprijed se zahvaljujem svima koji dođi dok oni koji ne budu došli bit će im poslije žao.Ako sam što zaboravio ili ako ima tko kakvih pitanja nek pita, pozdrav i vidimo se. 
     
 
Suky123 said:
POŠTO SE BLIŽI DAN "D" 09.06.2012. EVO NEKIH DODATNIH OBAVIJESTI:
Moto klub "Gospodari vjetra" iz Otoka dana 09.06.2012.godine u sklopu XX.Otočkog proljeća organiziraju 5. Moto party koji će se održati na Gradskom hipodromu "Čistine" (isto kao i prošle godine) za one koji ne znaju pratite table "MOTO". Redoslijed događanja je slijedeći:
- od 15,00 sati okupljanje bajkera na navedenoj lokaciji (ako neko dođe i prije dobrodošao),
- od 17,00 sati defile ulicama grada Otoka i Komletinaca te zaustavljanje u Otoku (caffe bar Bordeaux) i u mjestu Komletinci (caffe bar Spačva) uz piće naravno besplatno,
- od 18,00 sati moto igre u kampu za sada potezanje konopa, nabacivanje gume na šipku (ne ples na šipki) i vjerojatno bacanje gume u dalj, dok za pobjednike slijedi nagrada,
- od 20,00 sati rock koncert grupe Plagijat (Sl.Brod)
- od 21,30 sati rock koncert grupe DRUGI NAČIN (Zagreb)
- oko 00,00 sati iznenadjenje,
- od 00,30 sati nastupaju mladi Otočki rokeri
      U šatoru se pije toćeno Osječko pivo i Osječki radler, bijelo i crno vino, te Misterjeger uz naravno atraktivne hostese, te Slavonske tamburaše koji će Vam odsvirati koju "šokačku" za dušu, te nastupaju i neke Go-Go plesačice (ne gole)  dok se u drugom dijelu jedu ćevapi i pljeskavice i dr.  Svi koji dođu na ulazu domaćinski će biti biti počašćeni rakijicom (Sebinom) ili pelinom te dobit će zahvalnice, i naravno da ne zaboravim ulaz za SVE je besplatan. Pošto se radi o vikendu 09.06. (subota) svi koji dolaze iz daljih destinacija postoji mogućnost rješavanja i spavanja a oni koji vole šatore mogu ih postavit gdje god hoće u kampu tako da u nedjelju kad se probudite možemo popit kavicu zajedno i razmijenit koju pametnu. Unaprijed se zahvaljujem svima koji dođi dok oni koji ne budu došli bit će im poslije žao.Ako sam što zaboravio ili ako ima tko kakvih pitanja nek pita, pozdrav i vidimo se. 
   

Eto kad je ovako sve ljepo opisano, a i da mi ne bude žao... Vidim-o-se :mrgreen: (y)
 
Nama je bilo odlicno... Pozdrav "gospodarima" od "MK ILEGALE"... Vidimo se nagodinu...  :bananapivo:
 
:peace:meni je bilo super a mislim i mojim ostalim pogotovo jutarnje budjenje da nebi prespavao  naravno to je bilo za hern sukia  pozdrav svima vidimose  :021: :)
 
Ekipa za poželjeti,,,svaka čast,,


za sve što nije valjalo  oni su krivi :jesus: :jesus: