MK GOSPODARI VJETRA - Otok, 22.06.2011.

Added to Calendar: 22-06-11

djuka0505

New member
Moto klub "Gospodari vjetra" iz Otoka organizira 4. Moto party
Party ce se odrzati 22.06.2011 (Dan antifasisticke borbe) u sklopu 19. Otockog proljeca!!!
Toliko zasad, o detaljnim informacijama uskoro!

INFORMACIJE; Đuka 098/161-26-41 Predsjednik          
                   Šuki 098/788-213 Dopredsjednik
 
Ja sam još prije par mjeseci obećao doći na vaš susret i provozati jednom mladog budućeg bikera iz Otoka!
Ima 11 godina, ali u srcu je već veliki biker!!!  :D
Tako da se definitivno vidimo! (y)
(Pozdrav Karlu iz Otoka)  8)
 
dolaze i JAZAVCI naravno ...
 
svakako dolazimo,i svako dobro vam želimo.mk cvelf gunja (y)
 
mk.nustar stize kao i svake godine  (y)
 
EVO NEKIH DODATNIH INFORMACIJA;
- od 12,00 sati okupljanje bajkera (gradski Hipodrom Čistine tamo gdje smo bili za otvaranje sezone, za ostale pratite table MOTO,
- od 17,00 sati defile ulicama grada Otoka (Otok i Komletinci) stajenje kao i prošlih godina caffe-bar Spačva (Komletinci) i caffe-bar Bordeaux (Otok)
- od 18,00 sati razne igre u kampu za sada znam da če biti potezanje konopa, bacanje guma na šipku i još jedna,
- od 20,00 sati rock glazba Otoki mladi rokeri i Village riders bend iz Gradišta
- od 21,00 sati rock koncert "ADASTRA" Zagreb
- od 22,30 sati dogovaramo da tamburaši odsviraju nekoliko pjesama
- od 24,00 sati iznenađenje (članovi kluba izvode striptiz) šalim se
- od 00,30 sati ponovno Village riders bend iz Gradišta 


U šatoru se pije Osiječko pivo, a kažu da će biti i nekih GO-GO plesačica te atraktivnih hostesa Misterjegera, a jedu se čevapi i janjetina iz krušne peći i sve to po recesijskim cijenama (pivo 35 kuna) šala i što je najvažnije tko dođe dobit će i žensku za zabavu ali na napuhavanje ma ne Zahvalnicu.   
Svi su pozvani tko ne dođe bit će mu žao. :021: 
 
UPRAVO SE VRATIH OD OTOČANA,,,ROŠTILJ JE  :021: BIO BOLI GLAVA PIVO JE HLADNO A NOVO MJESTO
  ODRZAVANJA MOTO SUSRETA JE ORIGINALNO VJERUJTE NIŠTA NISU PREPUSTILI SLUČAJU,, (y)
                   
                                          ROŠTILJ I SUTRA  :misli:
 
PAR  SLIČICA IZ OTOKA    (y)
 
bilo je odlično, kolega nam je malo popio pa je išo bos i bez majice na defile palit gumu, tak da smo se i dobro nasmijali a i bili smo na predpartyju na pečenki koju nisam stigo pohvalit! (y) (y)
 
a ja kazem molim, i nadam se iduce godine sto vecem broju na predpartiju kao i na  susretu pozdrav ekipi  (y) (y) (y) (y) susret od 1-5 za 10.... Vijeko je kralj....
 
ma nije vijeko kralj....on je CAR... :LOL:
odličan susret, ćevapi iznenađujuće dobri, a tebi  pix svaka čast za pečenku i sve ostalo... (y)