MK Highlanders, 5. rođendanski party- Nova Vas 21.3.2009.

Added to Calendar: 21-03-09

High 46

Active member
MK Highlanders - Nova Vas

5. rođendanski party održat će se u Taru (6 km od Poreča u smjeru Novigrada)  21.03. subota popodnevni sati ( od 17,00 ) a može i prije

mjesto događanja : dvorana ispod crkve 100-tinjak metara sa desne strane tj.gdje i lani

za sada sigurno : besplatni grah

sviraju : No Problemm - "stari" majstori svirki po moto susretima

            Angola - isprobana ekipa iz Pazina ,sa ovim premijernim nastupom predstavljaju se na moto sceni


 
.... računajte na nas .....  :mrgreen:
 
Hm.... do Novigrada znam dojti... ali bogme  neznam de je Poreč... Poreč je v deželi ? :) 
Ak najdem Poreč onda bum došel ves pogletati... ak me žena z lanca pusti, ak me ne pusti onda bu me ona za vuzicu dopelala do tam :)

Nadam se da bu nam se klapalo s cajtom da vas posjetimo ....

Lijep pozdrav....
 
PRObike USB said:
Hm.... do Novigrada znam dojti... ali bogme  neznam de je Poreč... Poreč je v deželi ? :)   
Ak najdem Poreč onda bum došel ves pogletati... ak me žena z lanca pusti, ak me ne pusti onda bu me ona za vuzicu dopelala do tam :)

Nadam se da bu nam se klapalo s cajtom da vas posjetimo ....

Lijep pozdrav....
  :shock: :LOL: :LOL:

nekako ćemo i to srediti....možda da uz cestu svako toliko postavimo koju "bočicu" vinčeka da vam služi kao orijentir  :misli: :LOL:
 
High 46 said:
  :shock: :LOL: :LOL:

nekako ćemo i to srediti....možda da uz cestu svako toliko postavimo koju "bočicu" vinčeka da vam služi kao orijentir  :misli: :LOL:

bočicu? 

Pa ja sam ti iz  Međimurja ja ti manje od 5 litara ne vidim.... znači več pravi demižon
 
Bok  :D :D
High  46 pa da si tak lep  :misli:  kak ti je slikica u avataru mam bi krenuo na put nadam se da bi pronašao taj "lepi" kraj u deželi (y) (y)
Al nikad se nezna.
TRIKER & PROPERTY
RENEGADE
 
TRIKER said:
Bok  :D :D
High  46 pa da si tak lep  :misli:  kak ti je slikica u avataru mam bi krenuo na put nadam se da bi pronašao taj "lepi" kraj u deželi (y) (y)
Al nikad se nezna.
TRIKER & PROPERTY
RENEGADE

pozdrav TRIKERUtebi i tvojoj lipsoj polovici od  :starac: I babe
 
Sretan rođendan,te puno sretnih kilometara svim članovima MK Highlanders.Pozdrav iz Hrastovskog. (y)
 
upravo sam nazicala slobodan vikend, stizem i ja  :hura:
moram malo udisati morski zrak, a i nadam se da ce biti sunca  :)