MK KNEZ "R" , BIJELJINA, 21. DANI GRMLJAVINE, 30., 31.JUL i 01. AVGUST

Added to Calendar: 30-07-10, 31-07-10, 01-08-10

josipvk said:
a utrka ubrzanja?nema??  :?
Staru lokaciju za trku smo prekrižili, ipak je neuslovna i debelo opasna.  :mrgreen:

Čekamo odgovor Ministarstva saobraćaja i veza na zahtjev za zatvaranje "Pavlovića puta", dionice u blizini Etno sela STANIŠIĆI.  :)
 
FERDINAND said:
Staru lokaciju za trku smo prekrižili, ipak je neuslovna i debelo opasna.  :mrgreen:

Čekamo odgovor Ministarstva saobraćaja i veza na zahtjev za zatvaranje "Pavlovića puta", dionice u blizini Etno sela STANIŠIĆI.  :)

Mi svejedno stižemo ,ostala su neka dugovanja Presidente pa da to riješimo  (y)
 
frog said:
Mi svejedno stižemo ,ostala su neka dugovanja Presidente pa da to riješimo  (y)
a idemo???jel ima da MI negdje ne idemo ove godine???haha (y)
 
Da malo razbijemo "monotoniju" skupova, pripremili smo 5 ( pet  :D ) izleta.

Da ne bude samo, drž' se šanka, pij, jedi, povraćaj, pa opet pij ...

Pored uobičajenih izlet - destinacija, ove godine smo proširili "ponudu".

U petak, specijalno za bračne parove ( i "ozbiljne veze"  :mrgreen: ) organizujemo posjetu ergeli konja. Ljepše polovine će imati priliku da se nažuljaju na sedlo i uzengije.  :LOL:

Imamo i još jedno etno selo ( brvnare, vodenica, šuma, obronci planine... ) , za manju grupu ( do 150 gostiju ).

Na obali Drine, na uređenom turističkom naselju, etno restoran "Drinska ruža" ( fazani, paunovi, lane ... predivan luksuzno uređen ambijent), će ugostiti 200 -300 bajkera.

Naravno, svi izleti su o trošku MK KNEZ R.

 
FERDINAND said:
Da malo razbijemo "monotoniju" skupova, pripremili smo 5 ( pet  :D ) izleta.

Da ne bude samo, drž' se šanka, pij, jedi, povraćaj, pa opet pij ...

Pored uobičajenih izlet - destinacija, ove godine smo proširili "ponudu".

U petak, specijalno za bračne parove ( i "ozbiljne veze"  :mrgreen: ) organizujemo posjetu ergeli konja. Ljepše polovine će imati priliku da se nažuljaju na sedlo i uzengije.  :LOL:

Imamo i još jedno etno selo ( brvnare, vodenica, šuma, obronci planine... ) , za manju grupu ( do 150 gostiju ).

Na obali Drine, na uređenom turističkom naselju, etno restoran "Drinska ruža" ( fazani, paunovi, lane ... predivan luksuzno uređen ambijent), će ugostiti 200 -300 bajkera.

Naravno, svi izleti su o trošku MK KNEZ R.

gdje se nalazi to drugo etno selo?
 
Etno selo je u Modranu, u sklopu restorana "LOVAC" www.restoranlovac.com
( proglašen je kao najbolji restoran Jugoistočne Evrope ).
Nalazi se na oko 15 kilometara od Bijeljine na putu Bijeljina - Zvornik.

Nije onako "raskošno" kao "STANIŠIĆI", ali je ugodna i opuštena atmosfera.

Na ovoj lokaciji se pripremaju sva hrana i piće za potrebe restorana i za slobodnu prodaju.
BIće nešto od toga i nama ponuđeno ( besplatno, naravno  :) ).

Vlasnici su ove godine na Poljoprivrednom sajmu u Novom Sadu dobili medalje za sve  :) svoje proizvode i eksponate.

 
www.drinskaruza.com


UGOSTITELJSKO TURISTIČKI KOMPLEKS „DRINSKA RUŽA“ se nalazi na samoj obali reke Drine, u neposrednoj blizini Pavlovića ćuprije na 12km. od Bijeljine.

UGOSTITELJSKO TURISTIČKI KOMPLEKS „DRINSKA RUŽA“ trenutno se prostire na 40 000m² i nalazi se u potpuno prirodnom okruženju sa poribljenim potocima, izvorima, šumarcima, fontanama, kao i starim kućicama (magazama),starim mlinom u kom se i danas melje brašno za potrebe restorana, mini ZOO vrtom, ogromnim parkinzima i heliodromom.  :) :) :)
 
U subotu radim do 17 sati ali odmah poslije posla krećem put Bijeljine, vidimo se tamo
Pozdrav svima
 
PROGRAM     

                                               
PETAK  30.07.            08,00 - 21,00 - doček i evidentiranje učesnika.
                                16,00 - 18,00 - posjeta ergeli trkačkih konja  ( kuća časti )    :wink:
                                16,00 - 18,00 - tonske probe za muzičare
                                18,30 - 19,30 - takmičenje i zabavne igre
                                20,00 - 21,30 - rok koncert  : ADRENNALIN, Bijeljina,
                                21,30 - 23,30 - DEATH SAW ( ĐORĐE  DAVID ),  Beograd
                                23,30 - 01,30 - BAND-X AC/DCTRIBUTE BAND, Beograd
                                01,00 - 02,00 - druženje u ribarskoj kućici uz pečenje, pivo i
                                                      gitaru  ( kuća časti )    :wink: 

SUBOTA  31.07.            08,00 - 15,00 - doček i evidentiranje učesnika
                                10,00 - 14,30 - izlet do MANASTIRA TAVNA i etno sela
                                                      zadruge LOVAC ( kuća časti )  :wink:
                                14,30 - 16,00 - ručak - čorbanac, 1.000 porcija. ( kuća časti )  Namigivanje
                                16,00 - 18,00 - tonske probe za muzičare,
                                18,00 - 19,40 - defile, u pauzi i trial show –DOBOR SANDOR
                                                          DOBOR TRIAL SHOW, Mađarska
                                19,15 - 20,00 - koktel kod Načelnika opštine ( gazda časti )    :wink:
                                20,00 - 21,30 - rok koncert:KLINCI IZ GRADA
                                21,30 - 23,30 - KERBER ( GALE – NAJDA ) DELIVERY INC, Niš
                                23,30 - 01,30 - CACTUS JACK,Pančevo,
                                                       
                                     
NEDJELJA 01.08.  08,00 - 11,00 - doručak  ( kuća časti )    :wink:
                                            ( kafa, burek, jogurt, sendviči, dansko pecivo)       
                                  12,00 - zatvaranje ¨MOTO FEST-a¨ 


Negdje u ćošku će biti i "truc - truc" šator.  :mrgreen:

Motocikli neće moći prilaziti bini i ozvučenju i šankovima. 

Kamp naselje će biti fizički odvojeno od posjetilaca i pod stalnim nadzorom. 

Ko ne bude zadovoljan ponudom hrane i pića u kampu, na rasplaganju nam je restoran sa pristupačnim cijenama. Smeško

Satnica će biti poštovana… da ne bude “ došao sam u 21,30 a pasulja više nije bilo” … jer nema ni kocerta u 07,00,  ni izleta u 24,00, a ni defilea u 03,00.    :D :D :D
 
Nikad nisam bio na ovakvom skupu! Budemo se našli sa nekim frendovima, to je bila njihova idea, valjda bude OK.  (y)
 
Na ulazu u kamp desno je kafić (birtija) sjedio sam sa frendovinma (kišica je lagano padala) kad ono vidim  Vas (Darko) ćekao sam da se kišica malo smiri pa da dođem do vas barem da se upoznamo. Vi ste skrenuli desno, do jezera, ali nažalost dok sam došao do jezera vas nije više bilo. Šteta. Mislio sam vas malo preupitati o zadnjem (mislim) :misli: putovanju u Katmandu. I dosta drugih pitanja.Ali šteta! Drugi put Vas odma budem uhvatio za rukav. Haaa....
A što se tiće skupa? Tamo ima svega , najviše glumaca, pijanaca a najmanje beiker-a. Po mome mišljenju jedini pravi motorist na tom skupu je bio gospodin Darko.
Taj skup bi se trebao zvati " Dani crknutih motora" jer nevidim smisla nabiti gad do daske "u blokadu" isključiti paljenje i ponovo dati kontakt nakon par sekundi da bi motor počeo pucari. Strašno.!
I svi imaju lajbeke od klubova: Duh, Wells, Bjeljina, Srbija, Županja, Vojvodina i još barem 1000 drugih naziva klubova.Ni tu baš ne vidim nekakav smisao. Mislio sam da sam u nekom filmu o motoristima sa Marlon Brandom.
A što se tiće organizacije! Dobro organizirano, muzika OK. Šatori za nedaj bože kiše (što se dobro pokazalo) kamp pokraj jezera OK. Klopa OK. Doček OK. Osoblje ljubazno isto je za pohvaliti.
 
rodorodo said:
Taj skup bi se trebao zvati " Dani crknutih motora" jer nevidim smisla nabiti gad do daske "u blokadu" isključiti paljenje i ponovo dati kontakt nakon par sekundi da bi motor počeo pucari. Strašno.!

Vjerovatno nisi bio na mnogo skupova pa te je "pucnjava" zaprepastila. To je uobičajeno ( ne kažem  normalno ) na većini moto - okupljanja i na to je nemoguće uticati. Zašto se neki tako ponašajua, pa ... vjerovatno je u pitanju  kućno vaspitanje... ego... egzibicionizam ... činiti nešto što ne može svako ... ili ...
Nevjerovatno, iako sam poprilično mator  :D meni to ne smeta.

Ipak, ispoštovali smo ono najavljano u programu :

Motocikli neće moći prilaziti bini i ozvučenju i šankovima.
Kamp naselje će biti fizički odvojeno od posjetilaca i pod stalnim nadzorom. 


Nije bilo nikakvog turiranja ispred bine, pored šankova, u kamp naselju ...

Žao mi je što nam je kiša pokvarila planove, te nismo uspjeli provesti sav predviđeni program.
Hvala svima koji su bili jači od kiše i udostojili nas posjetom.

Znamo mi biti i bolji domaćini i nadamo se da ćemo to i pokazati ... tek nam je 21. put.  :wink: