MK "KOČEVSKI MEDVEDI" - Kočevje, Slovenija 11.-13.09.2009.

Added to Calendar: 11-09-09, 12-09-09, 13-09-09

Ibiza

Administrator
11.-13. 09. 2009 Kočevje SLO
MK Kočevski Medvedi
INFO: MILAN 00386 41 748 397

http://www.kocevskimedvedi.com/
 
Zdravo prijatelji, "DIVJA JAGA" pride pa če padajo tud sekire in to v polni sestavi.

L.P. peyo (y)
 
Upoznao dobrih ljudi u Stankovcima i nadam se da ću moć doći!
Ako bude vrimena i "vrimena"!
Pozdrav!
 
Iako ste slovenci mi ćemo doć kao i do sada! :mrgreen:
 
Došo bi al imam do 29. 09. 2009 . zabranu u zemlje ŠERVUDA , pardonček ŠENGEN .
Zato želim ljepo vreme i još ljepši provod . (y)
 
Mi smo išli već desetak puta preko grane, a ne vjerujem da ti je auspuh tako glasan ko ovaj na kawi(ubija me, majke mi! :nasilni:) ali nitko ni ne trzne. Mislim da ti nemaju kaj reći, jer ako si prošal tehnički, onda je to to.
 
Šolaja said:
Došo bi al imam do 29. 09. 2009 . zabranu u zemlje ŠERVUDA , pardonček ŠENGEN .
Zato želim ljepo vreme i još ljepši provod . (y)

zakaj ?  :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
A kakvo vrime zovu?
Bit će valjda dobro, jer mora biti!
 
haloha! dali kojim slucajem dolazi na susret netko iz okolice pule? ja bi mozda krenuo u petak popodne ili subotu jutro..ma kako god,samo da je mooving :D :D :D
 
kak je najlakše doći do kočevja iz pravca zagreba???  :misli:
 
ljubek said:
kak je najlakše doći do kočevja iz pravca zagreba???  :misli:
Zg-Delnice-Brod na kupi i preko grane u Kočevje. Ako ideš starom cestom možeš u brod moravica iza onog tunela skrenut desno i poprećit u brod na kupi.
 
skuco said:
Zg-Delnice-Brod na kupi i preko grane u Kočevje. Ako ideš starom cestom možeš u brod moravica iza onog tunela skrenut desno i poprećit u brod na kupi.

hvala... (y) a jel trebam kupit vinjetu??? :misli:
 
A možeš i kraćim putem(bar mislim da je  :misli:). Ideš za Ozalj-starom cestom iz zg poslje Jaske skreneš prema Krašiću, pa za Ozalj-ili za Karlovac pa za Ozalj. Iz Ozlja prema Metliki(SLO), a kad dođeš u Metliku na semaforu lijevo za Črnomelj i za 40-tak km si u Kočevju. I naravno, ne treba vinjeta.