MK KOMPA - 21.03.2009.

Added to Calendar: 21-03-09

M.C. Kompa

Member
MK Kompa Vas sa zadovoljstvom poziva na "2. RODJENDANSKI SPRING PARTY" na prvi dan proljeća 21.03.2009. pod prikladnim nazivom GOODBY WINTER.

mjesto nereda: Stara Samoborska 215
- iz smjera zagreba: prije pivnice Medvedgrad skrenite lijevo (uz samo pivnicu) i do kraja ulice
- iz smjera samobora: odmah nakon pivnice Medvedgrad skrenite desno
  (izmedju Medvedgada i one napuštene benzinske) bit će nekakav putokaz ili motor obilježen.

sve standard: piva - zuja i karlovac 10 kn
zestica 5
klopa djabalesku


pucanja, turiranja, paljenja gume i slicne pizdarije se nece tolerirat.
 
M.C. Kompa said:
pucanja, turiranja, paljenja gume i slicne pizdarije se nece tolerirat.

...jegiba onda...  8)
 
Pucati,turirati i ostale gluposti se mogu delati i doma.Netreba radi toga dolaziti na susret.Ak je organizator tak odredil onda bi svi trebali to i poštivati.Isto ko i kod MC Muddya,i još nekih klubova.
 
GORAN64 said:
Pucati,turirati i ostale gluposti se mogu delati i doma.Netreba radi toga dolaziti na susret.Ak je organizator tak odredil onda bi svi trebali to i poštivati.Isto ko i kod MC Muddya,i još nekih klubova.
...bez brige....perepero podhebava.... on jedino od graha puca na susretima. Inače slabo piše....on govori kroz sliku :LOL:.....nemoj mu zamjerit  (y)

btw vidimo se  (y)
 
GORAN64 said:
Pucati,turirati i ostale gluposti se mogu delati i doma.Netreba radi toga dolaziti na susret.Ak je organizator tak odredil onda bi svi trebali to i poštivati.Isto ko i kod MC Muddya,i još nekih klubova.

...pa tko je videl pucat po dvorištu...
...poštujem muddyje i svaka im čast i ak bu i tu konja, a vidim da bude, onda nebum pucal iz obazrivosti...  8)
 
Doma mu susedi nedaju... stalno neka izvlakuša Perepero...  :jesus: :mrgreen:
 
Kingman said:
...bez brige....perepero podhebava.... on jedino od graha puca na susretima. Inače slabo piše....on govori kroz sliku :LOL:.....nemoj mu zamjerit  (y)

btw vidimo se  (y)
Da slabo piše zo neznam,da dobro slika to znam.Inače se neznamo al valjda čemo se već negdje sresti i upoznati i popiti pivo.Isto važi i za tebe. (y) (y)
 
perepero said:
...pa tko je videl pucat po dvorištu...
...poštujem muddyje i svaka im čast i ak bu i tu konja, a vidim da bude, onda nebum pucal iz obazrivosti...  8)
Aloha Pereoero,ima ti kod nas i takvih kaj pucaju i po dvorištima,a kak onda nebudu po susretima.Pozdrav i nadam se da se budemo negdje sreli bude nam drago. (y) (y)
 
GORAN64 said:
Da slabo piše zo neznam,da dobro slika to znam.Inače se neznamo al valjda čemo se već negdje sresti i upoznati i popiti pivo.Isto važi i za tebe. (y) (y)
Da pače....evo u subotu....a ja ću popit pivu i za peru jer on ne smije.... :LOL:
 
Kingman said:
Da pače....evo u subotu....a ja ću popit pivu i za peru jer on ne smije.... :LOL:
Nažalost prijatelju nebudem došel.Nekad drugi put ak ne prije onda kod nas u Ludbregu. (y)
 
U kolko je to vur??? Da ne dojdem prerano?  :mrgreen: