MK „KOMPRESIJA“ Đakovo-HUMANITARKA_MOTOMRAZEVI 2009.

curly_st said:
Čestitam na uspješnoj humanitarnoj akcija  (y). Još jednom su bikeri pokazali  da imaju veliko srce organizirajući ovu hvale vrijednu akciju  :D :D :D

Pozdrav MK Kompesija  :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Hvala!  pozdrav gradu pod Marjanom (y)!
 
(y) (y) (y) Svaka čast prijatelji... e, ma imate govornika za 10 (youtube).... Nadam se, Kameni, da me nise zaboravili :misli: (Zadarski susreti - fjaka) :mrgreen: Još jednom čestitke za sve MOTO MRAZOVE (y) E, da Kameni, jesi to ofarbao bradu ili si to ipak riješio sa umjetnom :djed: :cool:
 
eko said:
(y) (y) (y) Svaka čast prijatelji... e, ma imate govornika za 10 (youtube).... Nadam se, Kameni, da me nise zaboravili :misli: (Zadarski susreti - fjaka) :mrgreen: Još jednom čestitke za sve MOTO MRAZOVE (y) E, da Kameni, jesi to ofarbao bradu ili si to ipak riješio sa umjetnom :djed: :cool:

Oooooo,gosn Željko :wink:!hvala na čestitkama (y)!

ma nisam zaboravio :wink: nego je dosta vremena prošlo od sus. dragih nam Beštija a nejavljaš se!

Ivica nam njeguje glas,pa je na dobrom glasu 8)!

brada je umjetna,ali kako je krenulo mogla bi biti i u orginalu bijela :mrgreen:!

pozdrav (y)!
 
KAMENI DJ said:
Oooooo,gosn Željko :wink:!hvala na čestitkama (y)!

ma nisam zaboravio :wink: nego je dosta vremena prošlo od sus. dragih nam Beštija a nejavljaš se!

Ivica nam njeguje glas,pa je na dobrom glasu 8)!

brada je umjetna,ali kako je krenulo mogla bi biti i u orginalu bijela :mrgreen:!

pozdrav (y)!

Svaka čast prijatelju! Eto malo zapao snjeg kod nas u VŽ pa mi je to prilika da malo odmorim zekana  :cry: i da se pojavim i na forumu. Nadam se da će naši cestari to srediti uskoro te da ću i ja moći na MOTO MRAZOVE... :djed: :bananapivo: Ma Ivica je legenda... ko bi reko da bez čitanja može tako nešto.... :blahblah: E već je vrime da se nađemo negdje na fešti i zarondamo.. Pozdrav!
 
eko said:
Svaka čast prijatelju! Eto malo zapao snjeg kod nas u VŽ pa mi je to prilika da malo odmorim zekana  :cry: i da se pojavim i na forumu. Nadam se da će naši cestari to srediti uskoro te da ću i ja moći na MOTO MRAZOVE... :djed: :bananapivo: Ma Ivica je legenda... ko bi reko da bez čitanja može tako nešto.... :blahblah: E već je vrime da se nađemo negdje na fešti i zarondamo.. Pozdrav!

Popravit če se več vrijeme i začas smo u sedlu (y)!

ma ja sam tekst učio deset dana napamet ali na kraju svi jednoglasno odlučili-Ivica drži govor,a ti idi kuhaj kobasice i ohladi pivo :mrgreen:!
 
KAMENI DJ said:
Popravit če se več vrijeme i začas smo u sedlu (y)!

ma ja sam tekst učio deset dana napamet ali na kraju svi jednoglasno odlučili-Ivica drži govor,a ti idi kuhaj kobasice :mrgreen:!
E sad mi je jasno odkud ti tako lijepi stas... ipak nisi ti govornik... :vecerica: :piva: :cool: