MK Korkyra Riders & MK Moro - Uskrs je isto vrijeme darivanja

kawaer5

New member
Smokvica - U petak 21. ožujka 2008. g. u sklopu Uskrsnih blagdana motoristi MK – Moro - iz Korčule i MK - Korkyra riders - iz Smokvice posjetili su dječji vrtić Bambi u Smokvici. Predsjednik MK –Korkyra riders- Đani Radovanović obratio se djeci i njihovim roditeljima i svima zaželio Sretan Uskrs. Okupilo se 20-ak motorista, koji su djeci podijelili prigodne darove, a djeca su motoristima poklonila pisanice. Druženje su nastavili uz kolače i slikanje na motorima. Dječja lica blistala su od sreće.
 
kawaer5 said:
Smokvica - U petak 21. ožujka 2008. g. u sklopu Uskrsnih blagdana motoristi MK – Moro - iz Korčule i MK - Korkyra riders - iz Smokvice posjetili su dječji vrtić Bambi u Smokvici. Predsjednik MK –Korkyra riders- Đani Radovanović obratio se djeci i njihovim roditeljima i svima zaželio Sretan Uskrs. Okupilo se 20-ak motorista, koji su djeci podijelili prigodne darove, a djeca su motoristima poklonila pisanice. Druženje su nastavili uz kolače i slikanje na motorima.
Dječja lica blistala su od sreće.
Uvijek je lijepo za procitati kad se motoristi udruze u tako lijepe geste darivanja i druženja sa najmladima.

 
Ovo mi je uvijek jedna od najdražih tema kada su u pitanju klinci. Svaka čast ekipi sa Korčule, sve su to sutra možebitni budući bikeri i neka guštaju
 
rus said:
Uvik za dicu i znak pažnje (y)
Ovo je samo jedna od akcija,da sponzori imaju malo vise volje,bilo bi i vise akcija.pogledaj na www.korkyrariders.hr (y)
 
Bravo Korčulani.. (y) I mene ste razveselili ovom temom..  :D
p.s. a tek kad čujem ''smokvica'' - dupla srićica.. (y) 
 
(y)
Svaka pohvala bajkerima koji misle na sutra. Mali trenutak pažnje je svakom dobrodošao.
Super je darivati buduče bajkere.
BRAVO!!!!
:bananalove: :biker: :bis:
 
maRRinela said:
Uvijek je lijepo za procitati kad se motoristi udruze u tako lijepe geste darivanja i druženja sa najmladima.
samo onda se bikeri mogu pohvalit samo tada u svim ostali slučajevima palicama i pljuvačkama po njima :x
 
k1d said:
samo onda se bikeri mogu pohvalit samo tada u svim ostali slučajevima palicama i pljuvačkama po njima :x
U rijetkim situacijama se za BIKERE čuje loša rič.Samo je žalosno što mnogi sebe nazivaju BIKERIMA :pandur:
 
pantera said:
Bravo Korčulani.. (y) I mene ste razveselili ovom temom..  :D
p.s. a tek kad čujem ''smokvica'' - dupla srićica.. (y) 
Dupla srićica,ili kapljica??? :misli:
 
vn500 said:
Dupla srićica,ili kapljica??? :misli:

Možeš donit oboje..  :mrgreen:  (y)
 
vn500 said:
U rijetkim situacijama se za BIKERE čuje loša rič.Samo je žalosno što mnogi sebe nazivaju BIKERIMA :pandur:
nadam se da to nije moja glava  :(
 
kawaer5 said:
Predsjednik MK –Korkyra riders- Đani Radovanović obratio se djeci i njihovim roditeljima i svima zaželio Sretan Uskrs.

Sta bi ja napravio od silne srece da se meni obrati ovakva velicina, odmah bi mi Uskris bio laksi  :LOL:


Pozdrav od MK Dobrocinitelja  (y)
 
Svaka čast ekipi (y). Negdje sam pročitao citat "Otac nikad nije veći nego kad klekne pred svoje djete". Mislim da to važi i za bikere kad čine ovakve stvari (naravno mislim i na ženski dio naše populacije :mrgreen:) ) (y)

A to tko sve sebe naziva bikerom... Nećemo komentirati :dobar: