MK "NIGHT RIDERS" - Odžak, BiH, 31.7-2.08.2009.

Added to Calendar: 31-07-09, 01-08-09, 02-08-09

Ibiza

Administrator
M.K. Night Riders Odžak (BiH) vas poziva na susret koji će se održati 31.07-2.08.2009.
Dobro došli!

Kontakt:+387 63 438 150 Dragan (predsjednik)
 
U susjedstvo obavezno "MK Posavac" pozzzzzzzzzzzz. (y)
www.mk-posavac.com
 
Moto klub Night Riders iz Odžaka kao i svake godine organizira tradicionalne 14. po redu moto susrete Odžak 2009.
Ovim putem pozivamo sve ljubitelje motora, dobre rock glazbe i naravno nezaboravnog provoda da dođu i uživaju u programu koji smo priredili.
Moto susret se kao i svake godine održava na lokaciji Fazanerije u Novom selu.
Sve ostale informacije možete dobiti na info tel. +387 63 438 150 ili na našoj web stranici www.mk-nightriders.com







www.mk-nightriders.com
 
Pozdrav VELIKIM prijateljima i (y) :bananapivo: :budo:z Odžaka poseban pozdrav legendarnom Prud-u
 
Alen said:
M.K. Night Riders Odžak (BiH) vas poziva na susret koji će se održati 31.07-2.08.2009.
Dobro došli!

Kontakt:+387 63 438 150 Dragan (predsjednik)

U planu ste, obećali smo. MK "Cvelf" Gunja
Pozdrav Matku!!
 
Pozdrav EKIPI iz OĐAKA  (y)
Dolazimo za sad kolko znam ja i moja SKVO .
Pozdrav MATKU i IFETI  (y)
 
dolazimo naravno,a u nedjelju svi kod nas u gunju.pozdrav gagecu. (y)
 
Imal kakvih novosti od susjeda... hoćel bit susreti, program??  :LOL: imal ko crijezan na ovom forumu  :LOL: :misli:
 
MOTO KLUB "NIGHT RIDERS" ODŽAK
XIV Međunarodni susreti motorista Odžak 2009
Program susreta :


Četvrtak 30.7.2009
15:00 sati - Svečani defile motorista pri čemu će tragično preminulim članovima moto kluba te preminulim braniteljima grada Odžaka biti položeni spomen vijenci na sljedećim lokacijama :
- groblje Dubica - Balegovac - MATO POPIĆ
- groblje Vjerovi - MLADEN IVANKOVIĆ
- gradsko groblje Odžak - AHMED KAHVEDŽIĆ
- gradski trg ispred pošte - preminulim braniteljima
- mezarje pored džamije - preminulim braniteljima
16:00 sati - Odlazak u caffe bar ELSIE (Gornja Dubica) kratko zadržavanje uz besplatno piće nakon čega slijedi povratak u moto kamp Fazanerija.


Petak 31.07.2009
12:00 sati - Dolazak i smještaj gostiju u kamp.
19:00 sati - Pozdravni govor predsjednika moto kluba te svečano otvarnje XIV moto susreta Odžak 2009.
20:00 sati - Rock koncert do jutarnjih sati.


Subota 1.8.2009
Jutarnje aktivnosti, organizacija u kampu i doček novih gostiju
16:00 sati - Svečani defile motorista kreće iz kampa regionalnom cestom Prud - Odžak u pravcu Odžaka zatim ulicom Redže Porobić do Vatrogasnog doma te ulicom 27 svibnja pored zgrade općine ka ulici Atifa Šapčanina zatim Brodskom ulicom do robne kuće odakle se ulicom Maršala Tita odlazi do caffe bara MILLENNIUM gdje je uz besplatno piće planirano zadržavanje od 30 min. nakon čega se istom relacijom planira povratak u moto kamp Fazanerija.
18:00 sati - Utrka ubrzanja koja će se održati na dionici regionalne ceste Odžak - Prud u mjestu Novo selo na dijelu neposredno uz moto kamp u dužini od 400 m.
19:00 sati - Po završetku utrke slijedi povratak u moto kamp gdje će se održati razna natjecanja u Bikerskim igrama a za pobjedničke ekipe pripremljene su bogate nagrade.
21:00 sati - Dodjela priznanja i nagrada u svim takmičarskim kategorijama.
21:30 sati - Rock koncert do jutarnjih sati.
01:00 sati - Streptease


Nedjelja 2.8.2009
Buđenje uz besplatnu kavicu i kifle te ispraćaj gostiju.
Aktivnosti oko uređenja kampa.
14:00 sati - Svečano zatvaranje XIV moto susreta Odžak 2009.
 
Pozdrav MK ,,NIGHT RIDERS"-ima iz SLAVONSKOG BRODA,večina nas dolazi u subotu posljepodne,a bogme bit će nas oho ho.....
 
BEŠO - SB said:
Pozdrav MK ,,NIGHT RIDERS"-ima iz SLAVONSKOG BRODA,večina nas dolazi u subotu posljepodne,a bogme bit će nas oho ho.....
Pozdrav Brođanima ... bit će nam jako drago da vas pozdravimo u velikom broju
 
posle Bijeljine ekipa sva se preseljava na trke u Odzak..


finale klase do 750 Mario Matušenski-Franjo Marić dobija Marić

open klasu Marić nije vozio posto je Suzuki ostao u Bijeljini ali je zato bilo zanimljivih okrsaja


pobjenik klase open Goran Gajic-Gajs


 
pozdrav dragim susjedima.... susreti solidni, kritika imam dosta, zato neću pisat niti jednu... mnogi su uočili propuste, btw čeko sam kavicu jutros do pol devet nigdje nikog od domaćina  :(  :( .. svi se ugruvali i zaglavili Boga pitaj gdje... :( nebitno, druženje je bilo veselo, upozno sam dosta dobrih ljudi, dobrih motorista i to je to... svima veliki pozdrav osobito ekipi gromova ( za koje se nadam da će jednom donijet onih mali mini amblema za prsluke i da ću ja jednom doći na red, da dobijem jedan  :LOL: )  :jesus: , A NE SLIČICE NEKE TAMO IZ ŽVAKAĆIH GUMA  :LOL:  :jesus: ... pozdrav Beši i njegovim brođanima koji stvarno stignu svugdje  (y) (y)  :biker:
 
Mi sretno stigli kući.lijepo smo se proveli.Susret super,sreli smo nama drage ljude .
Pozdrav ekipi iz ODŽAKA. (y)
 
...BROĐANI pozdravljaju sveukupne napore organizatora,sve dobro zapamtimo,a godinu dana imamo da zaboravimo eventualne propuste...uz malo sreće evo nas i 2010.