MK "OMIŠKI GUSAR" - 19. Moto Susret - 27-30.09.2018.

Added to Calendar: 27-09-18, 28-09-18, 29-09-18, 30-09-18

Motion

New member
Dajemo na znanje i ravnanje, tako da možete isplanirat svoje slobodne dane, bolovanje, godišnji odmor, trudničke dane, ma šta god imate.  :misli:
Kao i svake godine do sada, MK "Omiški Gusar" će i ove godine organizirati moto susret, 19-ti po redu, na velikoj gradskoj plaži u Omišu.  :021:
Sve ostale informacije vezane uz susret, pravodobno će tu biti objavljene.  (y)
 
A malo smo se proširili, da svi mogu stat bez gužve !!!  (y)
 

Attachments

  • omis02.jpg
    omis02.jpg
    209.9 KB · Views: 978
Pratim... (y)
 
... još misec dana !!!
 

Attachments

  • omiska plaza.jpg
    omiska plaza.jpg
    423 KB · Views: 460
Motion said:
... još misec dana !!!
Prijo moj, jesi li i ti čuo za te "zle jezike"...?  :mrgreen:
A i Prgu ste nam uzeli, pa nema ko odbrojavat. Satra se siroma u kužini, neće ga žena pripoznat kad se vrati doma. :LOL:
 
NIKOLA-MEX said:
zli jezici govore da nece bit nista ove godine.Nemogu virovat.To mi je jedan od drazi partija :misli:

19-ti po redu Moto Susret u Omišu će bit kako i piše i sve za sad ide po planu.
Te bi zle jezike tribalo zaposlit da cuclaju nešto !!!  :misli:
A cuclat se može svašta !!!
 
Gato said:
Prijo moj, jesi li i ti čuo za te "zle jezike"...?  :mrgreen:
A i Prgu ste nam uzeli, pa nema ko odbrojavat. Satra se siroma u kužini, neće ga žena pripoznat kad se vrati doma. :LOL:
Jesam ali jebeš te zle jezike, jer samo sebe olajavaju .... ljubomora je jebena stvar !
a Prgo je ka metak i radi punom parom jer mu je šefica OK .... za sad izgleda odlično sa par kila manje  (y)
 
Samo da ne bude kiša. [emoji189]

Poslano sa mob

 
motion...Stani na loptu...to u vezi cuclanja nije u bajkerskom stlu...Nije lipo...Di je proram...Prije je to bilo transparentnije sa vise euforije..Napisasam ono sta sam cuja...Parti je zaista prekrasan svake godine otiđem i bude predivno,Sada mi se cini da nesto ne stima...Nije to samo moje misljenje.Dabogda da sve bude lipo ki dosad.Moja ekipa ce doc...Cini nam se a i culi smo da je nesto zapelo...Demantirajte nas dobrim vjestima i razveselite nas...Bit ce nam zadovoljstvo bit vasi gosti
 
Samo nek bude prosjecno dobrre vrem. situacije.dolazi nas tradicionalno bar desetak motora s istocnog dijela zg zupanije. Vrbovec ,Cazma, Kz. znano da je organizator malobrojan i jos k tome rasut morskim ravnicama , al sva organizacija pod kraj bude OK.  :wink:
 
NIKOLA-MEX said:
motion...Stani na loptu...to u vezi cuclanja nije u bajkerskom stlu...Nije lipo...Di je proram...Prije je to bilo transparentnije sa vise euforije..Napisasam ono sta sam cuja...Parti je zaista prekrasan svake godine otiđem i bude predivno,Sada mi se cini da nesto ne stima...Nije to samo moje misljenje.Dabogda da sve bude lipo ki dosad.Moja ekipa ce doc...Cini nam se a i culi smo da je nesto zapelo...Demantirajte nas dobrim vjestima i razveselite nas...Bit ce nam zadovoljstvo bit vasi gosti

e moj lipi i plemeniti Nikola ... cucla se prst, lizalica ili bombon a to na šta si ti mislija se puši  :D :D :D
program stavljam ili danas ili sutra a to zavisi kad mi ga gusari pošalju jer sam ja trenutno u Japanu !!!
ljudi vole laprdat i širit laži  :palacdolje: ..... sve nam štima i ništa nije zapelo toliko da se ne može rješit
a tebi i ekipi želim dobrodošlicu u Omiš  (y)