MK OMIŠKI GUSARI - Omiš, 26.-28.09.2019.

Added to Calendar: 26-09-19, 27-09-19, 28-09-19

Ma nije APN, nego Versys 650...znači, malo jači.  :mrgreen:
Nego, kada sam već prema doli, išao bi magistralom, preko Karlobaga...ali sam zadnji put naletio u Starigradu na policiju i coljnuo 2000 kn, a slijedeća mi već bila oko Maslenice i milimetar mi falio da naletim i na nju...
Onda sam se planirao dići na Gospić, pa kroz liku, ali tu mi je već preblizu Knin, pa sam i njega ubacio u rutu..
A moram se naći sa jednim šupkom po putu i trebali bi i do Sinja...a možda i u Trogir..
Tako da je želja i planova puno, a vremena malo. A to je od 400-600 km u tom danu. I Google mi predviđa minimum 7,30 h u sedlu...plus sva stajanja i kave...
Tako da ...hmmm.

....ali, piće dole prihvaćam.  :D
 
Ljubo_051 said:
... Google mi predviđa minimum 7,30 h u sedlu...plus sva stajanja i kave...
Tako da ...hmmm.

....ali, piće dole prihvaćam.  :D
:LOL:

to je ako se vozi po svim znakovima/kamerama  :mrgreen:
 
Ljubo_051 said:
Mislim da ću i ja probati u petak. U neko doba dana. Ovisi o poslu.
S time da sam mislio do Maslenice starom cestom, preko Karlobaga. A budući da dalje ne znam cestu (radare, čeke i okuke...) mislio sam od tuda, dalje, na auto put.
Ali ako netko od vas dolje ima kakav pametan savjet ili se potrefimo, može možda i gornja cesta preko Benkovca, Stankovaca ili slično..

Insraliraj si AMZS slusalicu u uho i javlja ti na vrijeme gdje su ti sve kamere.Peovjereno!
 
Nek se nađe i malo šljive! :misli:
 

Attachments

  • IMG-9ffac1396fc1806770ffc0f272871aab-V.jpg
    IMG-9ffac1396fc1806770ffc0f272871aab-V.jpg
    109.9 KB · Views: 176
Sutra(Petak)idemo dvojica starom cestom pa ako se netko želi pridružiti,nalazimo se u Kerestincu(Sveta Nedjelja) u 10 ujutro.
Info u PP
 
Motion said:
Dragi naši svi !!!!  (y)

.....

Subota:
- Kupajte se, sunčajte se, šetajte jer još pregovaramo sa majkom prirodom u vezi lipoga vrimena ... kaže majka da će razmotrit upit
14:00 idemo malo u defile ... za sad su dvi opcije pa gledamo di ćemo a da nismo bili odavno .... povratak isprid Club House gdje ćemo podilit fažol za sve sudionike ... malo dobre glazbe sa razglasa
18:00 krećemo sa moto igrama ... kao i uvik bit će zabave i smija
20:00 kreće muzički program ... Elly i Fjasko Bend ... Vrane ... ??? .. štanga teta
...

... evo, majka priroda je rekla “može” i vrijeme je savršeno.  (y)
Jeste smislili kamo u defile?
Danas smo u điru... kojim putem i šta sve moramo u i oko Omiša vidjeti?
 
Ljubo_051 said:
... evo, majka priroda je rekla “može” i vrijeme je savršeno.  (y)
Jeste smislili kamo u defile?
Danas smo u điru... kojim putem i šta sve moramo u i oko Omiša vidjeti?
odi na Biokovo,  (y)
vidno je, vidi se Italija  8)

8AB63Ji.jpg


jVKQMX5.jpg


Nero said:
Vozi magistralom do Ploča.
:LOL:  (y)