MK OMIŠKI GUSARI - Omiš, 26.-28.09.2019.

Added to Calendar: 26-09-19, 27-09-19, 28-09-19

Iz Omiša se popenji na Gata, doči češ na raskršće lijevo za Split , desno za Gata, odmah nakon dva zavoja biti će ti ugibalište, neka vrsta odmorišta. Parkiraj i vidit ćeš na južnoj strani put koji vodi na brdašce. Popenji se gore, ima mala crkvica i po meni jedan od najboljih pogleda na kanjon i ušće prema Omišu  (y)
 
DADO+ said:
nema dalje  :mrgreen:
Stvarno ??!!?!??
https://m.imgur.com/gallery/oiMeHpx
 

Attachments

  • 52BC4EF4-CBE6-4849-9A19-88F700954058.jpeg
    52BC4EF4-CBE6-4849-9A19-88F700954058.jpeg
    194.3 KB · Views: 175
Ljubo_051 said:
To mi je kao do Karlobaga ili Plominka. To sam već vidio.
Volio bi tuda vidjeti nešto fora...kanjon Cetine od nekud i slično.


meni je LJubo jako drago zbog tebe, sto si napravio taj iskorak u svojoj bajkerskoj karijeri i odvazio se na ovako za tebe  dalek put.  (y)
 
barba said:
E moj Ljubo,kad čitan tvoje komentare mislin da ideš sa Apn-com.U svakom slučaju ako zakasniš  , :LOL: :LOL:, ja u subotu iden do doli pa da se ne izgubiš možemo zajedno.Konop za potezanje nosim u slučaju potribe. :LOL: :LOL: Piče plačam ja . :mrgreen:

Bio, vidio, vratio se... u dva i pol dana 950 km.
Vrijeme genijalno, baza i smještaj odlični, krajolik...super.
Nemam tu slike, ali, vjerujte mi na riječ.  8)
Vidio neke drage ljude, upoznao i nove (pozdrav cigli  (y)) i sve u svemu, izlet za 10.

Istina...neki dobili novi asfalt, struju, vodu...zrak. I više neće ni na telefon da se jave. Ali dobro...pišem jednu, pamtim dvije.
Sve zaključano, ali vidio sam da se u kut prozora zastor lagano miče... Znači bili su doma, ali nisu tjeli platiti cugu..  :D

PopArt said:
meni je LJubo jako drago zbog tebe...

... tebe ću zgaziti negdje kraj ceste.  :021:
 
Ljubo_051 said:
Bio, vidio, vratio se... u dva i pol dana 950 km.
Vrijeme genijalno, baza i smještaj odlični, krajolik...super.
Nemam tu slike, ali, vjerujte mi na riječ.  8)
Vidio neke drage ljude, upoznao i nove (pozdrav cigli  (y)) i sve u svemu, izlet za 10.

Istina...neki dobili novi asfalt, struju, vodu...zrak. I više neće ni na telefon da se jave. Ali dobro...pišem jednu, pamtim dvije.
Sve zaključano, ali vidio sam da se u kut prozora zastor lagano miče... Znači bili su doma, ali nisu tjeli platiti cugu..  :D

... tebe ću zgaziti negdje kraj ceste.  :021:

Vidija si ti vraga crnog i zavesu kako se miče.Ja san bija u Omišu a tebe nisan vidija.Šta se tiče asfalta nakon 22 god čekanja smo ga dobili.Odma san opra motore i aute i sad im se divim. Pošto nisan platija pivu u Omišu platit ču je drage volje na Grobniku.Naime ,cilj nas nekoliko je otič do gori malo se provozat 15-16  listopada.Nadam se da neču zaboravit opet telefon.
 
Ajde, dobro je, platija si kavu. :wink: (y)
 
Ža mi je šta ga nisan vidija.Dobar čovik i voli se šalit. :mrgreen:
 
barba said:
Ža mi je šta ga nisan vidija.Dobar čovik i voli se šalit. :mrgreen:

On ti je mnogo zajeban covjek jer ga jebu di ga stignu  :LOL:

Steta sto se niste nasli jer sam i ja bio sa zajebanim cijelo vrijeme.
 
Kriv si samo zato jer mi nisi reka da češ doč a išlo nas je četvero do Omiša,penzionerski.
 
Ajde, ne izvlači se sada. Rekao sam gore da idem i još si me podbadao...  :wink:
nećeš se izvući drugi vikend a da barem kavu ne platiš na grobniku.  (y)
 
Če i čevap da mu pljatim.Dođi i ti jer če nas bit bar 4 iz Ši.Malo čemo se provozat i tako to.