MK Parentivm Porec - 18.-20.04.2008.

Added to Calendar: 18-04-08, 19-04-08, 20-04-08

alenko_636

New member
uglavnom... radi se o bajkerima... u vrsaru naravno...

susret se predvida za 18. i 19. travanj...

hladno pivo ce svirati u subotu... :) :) :)

po litre pive 10 kn(mislim)... :D :D :D

ima cevapa i svega... ali sta je najvaznije... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

susret je u dobrotvorne svrhe... (y) (y) (y) (y)

 
Stavi malo više informacija,di je susret ?kamp,livada,mogučnosti kampiranja , bungalovi i tako to
 
super.....cuo sam da nece biti ove godine nista od vrsara....ali eto ipak.....na srecu..... (y)
 
da na srecu bit ce... tako sam cuo od pouzdanih izvora...

pa evo ovako... imate mogucnost kampiranja, to je jedan mali sportski aerodrom na kojem se voze utrke ubrzanja i freestyle, a i ono di cu se ja prijaviti je natjecanje za najljepsi motor...  :LOL: :LOL:
vrsar se nalazi pored poreča tamo kod limskog kanala, otprilike devet kilometara prema rovinju od poreca po staroj cesti...

uglavnom, mjesto je ko stvoreno za bajkere (y) i ulaz je slobodan za one sa velikom tablicom, a sve vrste masina na dva kotaca su dobrodosle i najvaznije od svega na samom ulazu morate popiti rakiju, a vjerojatno cete me tamo srest...  :LOL: :LOL: :LOL:

inace susret je za dobrotvorne svrhe kao i svake godine i sto vas vise dode to je bolje... (y) (y)
 
alenko_636 said:
uglavnom... radi se o bajkerima... u vrsaru naravno...

susret se predvida za 18. i 19. travanj...

hladno pivo ce svirati u subotu... :) :) :)

po litre pive 10 kn(mislim)... :D :D :D

ima cevapa i svega... ali sta je najvaznije... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

susret je u dobrotvorne svrhe... (y) (y) (y) (y)
Ime kluba ili organizatora, neki kontakt?
ne otvarajte sami teme jer onda neće upasti automatski u kalendar
 
Koliko ja pratim susrete, radi se o susretu "aerodrom 2008" u organizaciji MK "PARENTIVM"-Poreč
 
Nike said:
Koliko ja pratim susrete, radi se o susretu "aerodrom 2008" u organizaciji MK "PARENTIVM"-Poreč

Pa bar je bilo tako prošle godine! Ali i puno ozbiljnija organizacija nego kako je ova ovdje započela na forumu!  :misli:
 
Vas poziva na 3 humanitarni motosusret 18 - 20.04.2008
Petak: razni koncerti
U subotu ce biti organizirana utrka ubrzanja po avionskoj pisti, a navecer ce vas zabaviti Hladno pivo i brdo drugih bendova, naravno neizbjezan je i strip tease.

vise informacija na: www.mk-parentivm.hr



 
..vidimo se po treći puta...nadam se da ću ove godine biti ok sva 3 dana.. :p
 
Sata se tice toga i mi se nadamo da ce sva tri dana biti ljepo vrijeme.
Prosle godine je bilo predivno, tako da se nadamo da ce biti i ove  :wink:
 
Ako vrijeme posluži ja stižem u subotu ujutro i prijavljujem se za trku ubrzanja...5000kn mljac  :)
Nadam se da ce organizacija biti na razini od prosle dvije godine - stvarno ste se bili potrudili....

Pozdrav svima i sretno u organizaciji... (y)
 
Tamo ti Svake godine upadom na trku ubrzanja časte VINKOVČANI ,naravski parama MK Parentivm od TRKE ubrzanja a tako če biti i OVE godine (y)
 
da te malo ispravim. prvu godinu je pobjedio Porecan a drugu godinu Vinkovcan - sta nije receno da ce i ove godine, posto ima puno najavljenih  (y)
 
elektricar86 said:
Koliko se naplacuje upad na utrku?
Ma di bi ti sa ton bičikletom mali moj?! To što je ugravirana čak 220 km/h ne vjerujem da joj pomaže...  :mrgreen:
 
herba_1 said:
da te malo ispravim. prvu godinu je pobjedio Porecan a drugu godinu Vinkovcan - sta nije receno da ce i ove godine, posto ima puno najavljenih  (y)


Herba neče valjda krstarica biti na Startu