MK Parentivm Porec - 18.-20.04.2008.

Added to Calendar: 18-04-08, 19-04-08, 20-04-08

brainlessmaniac said:
bravo ! znači na freestylu se ne pali guma ???!!! :eek:hne: :eek:hne: :eek:hne:
nemojte da vas Paky čuje  :mrgreen:

Pali se pali, ali se ne stoji na mjestu i ceka dok guma ne pukne  :LOL:
 
herba_1 said:
Pali se pali, ali se ne stoji na mjestu i ceka dok guma ne pukne  :LOL:
a ko je to radio ??? :misli: samo jedan je palio ,i nije stajao na mjestu!

uostalom,ne smije se više palit,krugovi smetaju avionima kad slijeću,počnu se spuštat u krug,samo ne znaju u kom smjeru  :LOL: :LOL: :LOL:
 
brainlessmaniac said:
a ko je to radio ??? :misli: samo jedan je palio ,i nije stajao na mjestu!

uostalom,ne smije se više palit,krugovi smetaju avionima kad slijeću,počnu se spuštat u krug,samo ne znaju u kom smjeru  :LOL: :LOL: :LOL:

Dok ovi na slici nisu istrčali pred njega  :D  :wink:
 
Stormbringer said:
Dok ovi na slici nisu istrčali pred njega  :D  :wink:




Ma taj na slici mora da je onaj manijak BEPO ili ili onaj drugi manijak GRBIČ :LOL: :LOL:
Njih dva su najgorši :LOL: :LOL:
 
elektricar86 said:
Koliko se naplacuje upad na utrku?

Hm... :misli:
Nigdje nisam vidio odgovor na ovo pitanje? Mislim, koliko se naplaćuje ulaz, i kome se naplaćuje ulaz?

 
brainlessmaniac said:
a ko je to radio ??? :misli: samo jedan je palio ,i nije stajao na mjestu!

uostalom,ne smije se više palit,krugovi smetaju avionima kad slijeću,počnu se spuštat u krug,samo ne znaju u kom smjeru  :LOL: :LOL: :LOL:


:LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:..e jesi lud...
 
Darvin said:
Hm... :misli:
Nigdje nisam vidio odgovor na ovo pitanje? Mislim, koliko se naplaćuje ulaz, i kome se naplaćuje ulaz?

Upad je 50 kuna, vozači motocikla ga ne plaćaju, ulaznica vrijedi za dva dana i sve koncerte a sav prihod je namjenjen u humanitarne svrhe.
 
herba_1 said:
Upad je 50 kuna, vozači motocikla ga ne plaćaju, ulaznica vrijedi za dva dana i sve koncerte a sav prihod je namjenjen u humanitarne svrhe.

A suvozači? :misli:
 
herba_1 said:
Upad je 50 kuna, vozači motocikla ga ne plaćaju, ulaznica vrijedi za dva dana i sve koncerte a sav prihod je namjenjen u humanitarne svrhe.

Hvala kolega!  (y)
 
Glas Istre  (y)


http://www.glasistre.hr/?48075c55d103b401b3830f3448bc3fe1,TS,3532,,17912,23625,223667,,
 
elektricar86 said:
Vinkovcani,na kakvim masinama dolazite Vrsar?
Cu imati ja sanse ako stanem s vama na crtu?  :misli:  :mrgreen:



Pa mi ti stižemo  :misli: ove godine sa par Suza (malo oslabljeni) al dolazi naš El Dotore na Kawi pa kako bude,  boričemo se  (y)
A Šanse ti moj Elektricar imaju svi koji stanu na CRTU  (y)