MK PREDATORS WinterParty - Bjelovar 03.02.2007.

Added to Calendar: 03-02-07

strasilo said:
zato ću ja Suzu vozati..  :mrgreen:
,,a vjerojatno,,kad se Ivančica boji s takvim mamlazom na motor,,pa ću je ja morati  (y) ,,mislim,,đirat,,jel  :mrgreen:  :jesus:
 
Vidim da je bilo dosta lipo. Jeli bilo dalmatinaca sta?

Zorro said:
,,ovu zadnju kužite tko je,,jel

Ta se uvik gura isprid kamere tako da je svi i znaju :mrgreen:
 
Adler said:
Vidim da je bilo dosta lipo. Jeli bilo dalmatinaca sta?
,,,Mislim da nije  :misli: ,,iak smo se sjetili "Spliće" ,,super lik  (y) neznam kak se zove,,znam da je Dalmatinac al trenutno je u Slavoniji
,,ev ga  (y):piva:
 
Da, red je da se i ja javim.....  :mrgreen:
Nisam bila baš na netu zadnjih dana pa bi se eto sad zahvalila ekipi na dobrom provodu, sve je bilo odlično!!!!  (y) Prostor je stvarno bio dobar, ekipa koja se skupila vrlo kvalitetna  :wink: , imala sam osjećaj da 90% ljudi poznajem pa nikako nije moglo biti loše!!!! Jedino mi je žao što Gocov grah nisam probala, ali mama me našopala prije nego sam krenula.....  :mrgreen:
Vidim da ste slika već dosta stavili, kad uhvatim malo vremena, stavit ću i ja koju iako nisam baš puno slikala, nekako nisam imala vremena.....  :mrgreen:

Jelka, Smiki, Zorro - vidim, uhvatili ste me....  :mrgreen: Jančec, di su tvoje slike???  :misli:
 
sssss said:
Da, red je da se i ja javim.....  :mrgreen:
Nisam bila baš na netu zadnjih dana pa bi se eto sad zahvalila ekipi na dobrom provodu, sve je bilo odlično!!!!  (y) Prostor je stvarno bio dobar, ekipa koja se skupila vrlo kvalitetna  :wink: , imala sam osjećaj da 90% ljudi poznajem pa nikako nije moglo biti loše!!!! Jedino mi je žao što Gocov grah nisam probala, ali mama me našopala prije nego sam krenula.....  :mrgreen:
Vidim da ste slika već dosta stavili, kad uhvatim malo vremena, stavit ću i ja koju iako nisam baš puno slikala, nekako nisam imala vremena.....  :mrgreen:

Jelka, Smiki, Zorro - vidim, uhvatili ste me....  :mrgreen: Jančec, di su tvoje slike???  :misli:
pa ako ih neko nije pobriso tu su negdje  :misli:
 
sssss said:
Ja na mail čekam tvoje slike....  :jesus: :mrgreen:
nemogu poslat sipu sam slao pa demoze dobit dobi neke šifre snimit ču ti pa ti dam,,,aj ti meni pošalji.