MK Road Kings Svilajnac 14-15-16.08.2009god

Dexxter

New member
MK ROAD KINGS je osnovan maja 2007 u Svilajncu.Za  predsednika kluba izabran je Velimirovic Darko - Darko Dav, koji ujedno ima i najvece iskustvo po putevima i kafanama.Podpredsednik je Rankovic Mihajlo,i sekretar Dejan Panic - Dexxter. Nas trojica smo i osnivaci moto kluba. Od samog pocetka su nam se pridruzila jos 8 clana,tako dan nas trenutno ima  11 aktivnih clanova.
Ako vam bude trebala neka pomoc u blizini naseg grada,slobodno nas pozovite,ako smo u mogucnosti,rado cemo vam pomoci,posebno se podrazumeva ako imate muke po okolnim kafanam  :D :wink:
Darko    060-3114949
Dexxter 065-5777657
http://mkroadkings.webs.com/
[email protected]



Kao i prosle godine tako i ove MK Road Kings ce organizovati 14-15-16.08.2009god moto skup. Pozivamo sve zainteresovane da nam se pridruze u lepom druzenju. Dobro nam dosli. :wink:
 
u Svilajncu sam jeo tako dobru dimljenu vešalicu da jednostavno moram ponovo doći tamo...  :mrgreen:
 
Ovo su momci za pohvalu - pravi bajkeri  (y)
Veliki pozdrav  :jesus:
               
                      - MK WARRIORS SERBIA-
 
Nisu li Slovenci prije vas dali ime klubu :misli:
Ili ste njihova podruznica :misli:

http://www.mk-roadkings.com/
 
@strasilo
Ako resis da je ponovo jedes javi se da je jedemo u drustvu. :wink:
Eto prilike dodjes na dimljenu vesalicu i svratis na nas skup. Spojis dve lepe stvari. :peace:

@GOJKO
Hvala ti Gojko na tako lepim recima. :dance:

@kober
Pa nismo ni mi znali da postoji Road Kings Slovenija kada smo davali ime klubu. Ali smo ubrzo stupili u kontakt sa Plemijem i drustvom iz Road Kingsa i napravili dogovor izmedju nas. Nadam se da ce mo se uskoro kao klubovi pobratimiti.
 
postoji mogućnost da ću i ove godine na neku turicu.... samo još nisam odlučio hoću na istok ili na zapad.... ali ako bude istok u igri, vjerovatno se vidimo
 
Odlicno. Ako resis tu smo. :wink:
 
Sve je to pocelo kao jedno druzenje. A kasnije kad smo krenuli na ozbiljne staze onda smo stupili u kontakt sa Road Kings Slovenija.
Mi ne idemo ka tome da ugrozimo nekoga vec smo sa ciljem da se druzimo. Pa u krajnjem slucaju ako mora izmenicemo malo naziv. :wink:
 
Momci lijep pozdrav Vaše kafane su mi ostale u lijepom sjaćanju od prije 20-21 god. kad sam služio JNA kod Vas ,sretno u radu kluba.
 
Čestitke na osnivanju kluba,želimo vam puno sretnih kilometara,druženja i :bananapivo:
od članova MK Široki
www.mk.siroki.com
 
Pa nismo ni mi znali da postoji Road Kings Slovenija kada smo davali ime klubu. Ali smo ubrzo stupili u kontakt sa Plemijem i drustvom iz Road Kingsa i napravili dogovor izmedju nas. Nadam se da ce mo se uskoro kao klubovi pobratimiti.
[/quote]


Nastavite li tako dobro djelovat kao moto klub i kao istoimeni klub mog kluba......bila bi mi cast upaznat vas!Kad dodjete u Dalmaciju-Split ili u Sloveniju kod naseg Plemija,javite se!LP
 
Zvanicna najava skupa:

Prvi put u Svilajncu bice odrzana moto skup u organizaciji MK Road Kings. Pozivamo vas da dodjete na veliko druzenje svih ljubitelja motora.
Pozivamo sve ljude dobre volje da 14-15-16.08.2009god dodju na dobro druzenje. Moto skup ce biti odrzana u Svilajncu kod gradskog silosa na putu za Crkvenac.
Vidimo se na zurci. Dobro nam dosli!

Program skupa:
14.08.2009god
- 08h. Otvaranje kampa i doček gostiju;
- 15h. Bajkerske igra;
- 18h-02h. Rok koncert, nastupaju:
•  VooDoo Child
•  Virgo in tacta
•  Vatrene kočije
•  Vartene vode



15.08.2009god
- 08h. Otvaranje kampa i doček gostiju;
- 13h-14h.  Ručak, besplatan pasulj;
- 15h. Bajkerske igra;
- 17h-18h.  Defile kroz Svilajnac
- 18h-02h. Rok koncert, nastupaju:
•  VooDoo Child
•  Vatrene kočije
•  Virgo in tacta
•  Dehumanizer
•  Kraljevski apartman

16.08.2009god
- 08h–12h  Ispracaj gostiju


Kontakt telefon:
065/57-77-657 Dejan
060/311-49-49 Darko