MK ŠKORPION - Laktaši (BiH), 21.-23.05.2010.

Added to Calendar: 21-05-10, 22-05-10, 23-05-10

Iwa

Motorator
MK Škorpion Laktaši BiH
Moto staza Zalužani (između Banjaluke i Laktaša)
21., 22. i 23. maj

Za sve informacije možete se javiti na e-mail : cerketa @ hotmail.com  ili na +387 65 835 181 - Ljubiša
 
Veliki pozzzzzzz svim bajkerima i ljubiteljima motora,i poziv na motorijadu koju organizujemo.Sve goste ocekuje dobar prijem,druzenje,zabava i lud provod sa dobrom muzikom,nezaobilazni striptiz i dosta dobar program.Motorijada se odrzava na Moto stazi u Zaluzanima na vrlo lijepoj lokaciji izmedju Laktasa i Banjaluke,a prostor je jako velik tako da ce biti dosta mjesti za kamp.Jos jednom veliki pozzz i svi su dobro dosli...vidimo se....
 
Akruelna internet adresa je  www.skorpion-mk.net  ili na facebook-u.

 
Ovaj moto susret nije uopste prijavljen nasem (RS) AMD-u, cija je staza... ko god voli stazu u Zaluzanima, apsolutno je protiv odrzavanja motorijade na istoj, jer se zna na sta ce ona liciti poslje toga...

Ja se iskreno nadam da od toga nema nista...  :wink:


LP
 
Pozdrav bajkerima!

Htjeo bih samo da dam odgovor na prethodni post.
Mk Skorpion Laktasi je pribavio sve potrebne dozvole od svih organizacija u RS.
Izmedju ostalog i saglasnost Ministarstva sporta, AMS RS, AMD BL, AMK BL, SAMS-a, centra javne bezbjednosti BL, stanice javne bezbjednosti Laktasi, Grada Banjaluke, Opstine Laktasi, itd.
Razumijem Srdjanovu brigu za stazu. Naravno da i mi imamo istu brigu oko te staze. Zbog toga smo preduzeli sve mjere da susret prodje u najboljem mogucem redu. Staza ce prije susreta biti pokosena, ociscena i uredjeni svi ulazi i prilazi. Struja ce biti obnovljena i popravljeni svi kvarovi. Izvrsicemo i sanaciju vode, tako da ce raditi svi mokri cvorovi a uz to cemo imati jos i 6 prenosnih WC-a. Svi dijelovi staze koji na kojima se nece odrzavati susret ce biti zatvoreni i obezbijedjeni. Nakon susreta slijedi akcija ciscenja od strane JKP Komunalac Laktasi i pranje kompletne staze. U dogovoru smo i sa Aleksandrom Brkicem da zajedno odradimo posao oko kosenja i krcenja, posto je naredni vikend poslije susreta trka automobila.
Naravno da cemo voditi brigu o tome da staza poslije susreta bude u istom ako ne i boljem stanju, posto je ovo jedna promocija Banjaluke i Laktasa, kao i MK Skorpion tako i nasih prijatelja iz Marshala i Istoka.

Nadam se da se vidimo na susretu u sto vecem broju!
 
Drago mi je sto vidim da je organizacija na nivou i nadam se da ce sve proci u najboljem redu i bez negativnih posljedica po stazu.
Zelim Vam dobro vrijeme i zabavu.
pozz
 
@ ljuba_dude

Fino zvuci, daj Boze da tako i bude...
Ja samo znam, da pijanoj i nadrogiranoj budali ne mozes zabraniti nista, a takvih uvijek ima na skupovima...

A, reci mi samo jos nesto... STA AKO staza ne bude u stanju kakvom je sada, ako se ne uspije sve vratiti u prvobitno stanje?
 
Staza je potpuno blokirana. Nece se uopste koristiti. Ulaz je od jezera na malu kapiju. Znaci koristi se samo onaj dio ispred male kapije dok se ne predje do hangara. Ako se sta osteti saniracemo mi iz MK o svom trosku. Tako pise i u ugovoru.
Pozz.
 
Srecno da organizacija prodje bez nekih vecih problema..Vidimo se u subotu (y)
 
Bili vidili i lipo se zabavili  (y)
Pozdrav ekipi  (y)