MK Sokolovi Croatia Luzern (Switzerland) Motosusret 29.06.13

Added to Calendar: 29-06-13

MKSokolovi

New member
Postovani Prijatelji Bikeri i Turisiti Globetrottereri!

Pozivamo vas na nas ovogodisnji MotoParty MK Sokolovi koji ce se odrzati 29.06.2013 sa pocetkom od 15:00 sati!

Lokacija:

Jet Lag 24

Birkenstrasse 51
CH-6343 Rotkreuz

“Bikerparty goes on fire”

Uz vatreni spektakel (fire show) i naravno striptease pripremili smo kao uvjek i dobru hranu, live muziku, druzenje i festu !

Nadamo se i ove godine dobroj zabavi do zore kao do sada!
Za sve bikere iz domovine koji nam se najave rijesit ce mo smjestaj!

Sve informacije dobijate preko Maila: [email protected]

Pozdrav
MK Sokolovi
 
Želimo vam dobar provod bez kiše koja  vas je zadesila u domovini na moto susretu u Slavonskom Brodu... (y)
 
          pozdrav Sokolovima iz domovine, želimo Vam dobar provod i dobro vrjeme za susret i mi spremamo  sedmi moto susret u Đakovu 14,-15,-16.-06 ako se nađete u tom terminu u blizini navratite do nas MK Đakovo !
 
Sokolovi dolaze od 17.05. do 26.05. na putovanje kroz Hrvatsku i BiH! ovaj vikend smo kod Bullsa a sljedeci u istri kod MK Pirates ako ide sve po planu ! mozda se vidimo !
 
MKSokolovi said:
Sokolovi dolaze od 17.05. do 26.05. na putovanje kroz Hrvatsku i BiH! ovaj vikend smo kod Bullsa a sljedeci u istri kod MK Pirates ako ide sve po planu ! mozda se vidimo !
          ok vidimo se onda kod Bulsa i malo prodivanimo, neke od Vas sam upozno prošle godine pred našom katedralom !
 
To je zato sto smo na putovanju u hrvatskoj tako da nemamo uvjek pristup internetu. odgovor na mail stize 1000000%! ;-)
 
chis_dj said:
          pozdrav Sokolovima iz domovine, želimo Vam dobar provod i dobro vrjeme za susret i mi spremamo  sedmi moto susret u Đakovu 14,-15,-16.-06 ako se nađete u tom terminu u blizini navratite do nas MK Đakovo !

ja sam u HR pa stizem u Dakovo na Party...vidimo se !!! (y)
 
Smjestaji u okolini su rezervirani. Isto tako postoji mogucnost za kampiranje to jest postavljanje satora !

pozdrav svima