MK "SREBRNI KONJI" - Samobor 27.03.2010.

Added to Calendar: 27-03-10

grgaSH

Active member
Moto Klub Srebrni Konji organizra proljetno druženje 27.03.2010. u Farkaševcu Samoborskom u prostorijama športskog centra Zrinski.

Za ugodnu atmosferu pobrinut će se Karizma, a za dobro raspoloženje cuga i klopa !!

Vidimo se i ove godine, dobrodošli !!

Štef 098/882-832
 
Nešto vam mala karta... al našel bum ja vas opet... :jesus:  :mrgreen: (y)
 
A i vrijeme će poslužit ak se posreći tak da nema izgovora, a mnogima padne i prva ovosezonska vožnjica.
http://prognoza.hr/sedam.php?id=sedam&param=Hrvatska&code=14240
 
a fuck da... kisa...  :LOL:

do 6 smo u RI... mozda i stignemo  :mrgreen:
 
Cure kiša bu...  :mrgreen:
 
Jel se može proči kroz Domaslovec do Farkaševca po cesti ili onim šodrenim obilaskom?
I jel cesta prekopana?
Ajd mali info za one kaj dolaze a nisu sa područja samobora. :jesus:
 
Bandit said:
Jel se može proči kroz Domaslovec do Farkaševca po cesti ili onim šodrenim obilaskom?[/color]
I jel cesta prekopana?
Ajd mali info za one kaj dolaze a nisu sa područja samobora. :jesus:

Stalno nekaj zmišljaš samo da bi koji dcl goriva ušparal.  :LOL:
 
šina69 said:
Stalno nekaj zmišljaš samo da bi koji dcl goriva ušparal.  :LOL:
Pa i mene bi zanimala najkraća ruta pošto mi motorček troši na 111 km ravno 7,8 litara što bi se u konačnici na kraju sezone dosta skupilo pa se mora paziti i na taj segment. (y)
 
merlin68 said:
Pa i mene bi zanimala najkraća ruta pošto mi motorček troši na 111 km ravno 7,8 litara što bi se u konačnici na kraju sezone dosta skupilo pa se mora paziti i na taj segment. (y)
s obzirom kak se ti "voziš"....previše ti i troši  :LOL:
Da ti nije ručna ostala podignuta možda...? :misli:

:LOL:
 
Kingman said:
s obzirom kak se ti "voziš"....previše ti i troši  :LOL:
Da ti nije ručna ostala podignuta možda...? :misli:

:LOL:
Nesmem reč kak se vozim jer će me neki za zub uzeti ali novi nadimak mi je Sin Vjetra he he pa se ti misli, :jesus:
 
merlin68 said:
Nesmem reč kak se vozim jer će me neki za zub uzeti ali novi nadimak mi je Sin Vjetra he he pa se ti misli, :jesus:
Ima raznih vjetrova.....e sad ovisi kojeg od njih si sin  :LOL:
 
ajd ja dođem onda, po ovosezonskom običaju idem po partijima gdje što manje ljudi poznam... :jesus:
petak bude lijepo vrijeme pa se skakavac provoza do zg, a onda u slučaju kiše .... hmmm
ajd svejedno nekak dođem! :misli:
:kisa: :roll: