MK STARA KARABAJA - Bihac (BIH) 25.02.2012.

Added to Calendar: 25-02-12

KarabajaDino

New member
MK STARA KARABAJA-Bihac (BIH) organizira rodjendanski a 2. winter party 25.02.2012.godine

Mjesto odrzavanja je restoran TIHA DOLINA-golubic (2km poslije mjesta gdje se odrzavao susret 2009 i 2010.g.) bit ce putokazi a do putokaza pratite table "centar"

neko i nesto ce svirati al vazno je da se mi druzimo i zabavimo

naravno pice dobrodoslice
grah je za sviju besplatan a cevapi i pica po "haman pa dzabe" cijenama
live svirka

ostale informacije i na    www.mkstarakarabaja.com

pitanj a i odgovori na nasoj stranicu u knjizi gostiju i na "reci nesto", kao i na ovom forumu
 
Svejedno nadam se da snijeg neće zatrpati Izačić a ako i zatrpa maznićemo negdje bager  :wink: pa se vidimo  (y)
 
ako neko zeli prespavati 15 eura sa doruckom

nazalost to je najjeftinije za sada sto smo nasli jer svi moraju grijati itd pa ne daju jeftinije
 
Uvijek me čudno gleda ona plavuša na našoj strani granice  :LOL:
Ekipa jeli sve spremno za tulum  (y)
 
u dogovoru sa clanom iz kluba koji ima kafic u nazivu STARA KARABAJA imamo na raspolaganju cijeli sprat kafica za odprilike 40setak osoba da spavaju ali trebaju ponijeti DUSEK-obavezno i vrecu za spavanje posto je dole beton i ne krecite bez duseka (cisto zbog vaseg zdravlja) a prostorija ce biti grijana
 
vrijeme ce ipak biti pravo a za one najhrabrije koji misle motorom doci molim da se paze jer je PJESKA previse po cestama
 
Pa Dino, vozimo mi po svakakvom vremenu (y)a kako propustiti ovakav dan ? :)
 
U ime svih članova Moto kluba Mountain riders ispričavamo se što nismo bili u mogućnosti prisustvovati Vašem winter party-u.

Ispravit ćemo to na ljetnom svakako.

Lijepi pozdrav u nadi da je isprika prihvaćena.

MK Mountain riders
 
:naklon:Što reči na ono sve a nema šta nije bilo,hvala vam,bilo je ODLIČNO. (y).Dolazit ću dok budem mogao vozit ako me ne istjerate prije.
LEGENDE ZA PAMČENJE ! :naklon: :hello:
 
bilo je super... prostoj je prepredobar  (y)
bilo i vino dobro ali neko je morao i voziti  :mrgreen:

i svaka cast bendu  (y)

jos jednom, bilo je super, hvala  (y)
 
Sve ste već rekli  (y)
 
hvala Vam na pohvalama i naravno da dolasku

nama je drago da smo uspjeli ostaviti dobar i pozitivan dojam onima sto su dosli i nikoga ne razocarati
 
Pozdrav od M.K Poskok
Sve pohvale za susret, bend odličan , a čevapi još bolji