MK THE CROWS - Novi Travnik (BiH), 19.-21.07.2013.

Added to Calendar: 19-07-13, 20-07-13, 21-07-13

Iwa

Motorator
Moto klub „The Crows“ iz Novog Travnika organizira tradicionalni, trinaesti po redu, moto susret.. Susret će se održati od 19. do 21. 07. 2013.g. u Novom Travniku.
Ulaz slobodan. Kamp za bajkere je besplatan, kao i ručak nakon defilea. Mogućnost spavanja u obližnjem motelu po povoljnim cijenama.
Kontakt: Milko 00387 63 333-991.
 
vidimo se i ove godine,kao prošle i pretprošle,postalo je pod obavezatno več u kalendaru :mrgreen: (y)
ako je je na istome mistu ka i prosle godine,ostavite jednu sobu na onoj novoj pumpi (y)
pozdrav svima iz MK THE CROWS (y)
 
Evo malo više detalja oko moto susreta...
Lokacija kao i prošle godine, znači na ulazu u Novi Travnik sa sjeverne strane (iz pravca Travnika i Sarajeva) ili na izlazu iz grada ako dolazite iz pravca Bugojna.
Program počinje u petak, a ko navrati i ranije bit će dobro došao. (Pozdrav Zvonki iz Balkan Bikers-a Hamburg, prvi gost prošle godine...Zvone vidimo se).
Glazbena podrška (petak i subota) od tri rock benda iz BiH.
U subotu je tradicionalni defile, bajkerski ručak i bajkerske igre... Panoramska vožnja po obližnjim planinama i kulturno-povjesnim znamenitostima našeg kraja (a ima toga dosta za vidjeti...).
Za zainteresirane će bit organiziran smještaj u obližnjim objektima (motel i benzinska pumpa) po povoljnim cijenama.

Još jednom pozivamo sve bajkere na zajedničko druženje. Znamo da je zadnjih godina "gužva" sa moto susretima pogotovo u ljetnim mjesecima, ali mi smo već veterani u organizaciji moto susreta (ovo nam je već dvanesti...) pa je dobar provod zagarantiran...
 
thundercat said:
Evo malo više detalja oko moto susreta...
Lokacija kao i prošle godine, znači na ulazu u Novi Travnik sa sjeverne strane (iz pravca Travnika i Sarajeva) ili na izlazu iz grada ako dolazite iz pravca Bugojna.
Program počinje u petak, a ko navrati i ranije bit će dobro došao. (Pozdrav Zvonki iz Balkan Bikers-a Hamburg, prvi gost prošle godine...Zvone vidimo se).
Glazbena podrška (petak i subota) od tri rock benda iz BiH.
U subotu je tradicionalni defile, bajkerski ručak i bajkerske igre... Panoramska vožnja po obližnjim planinama i kulturno-povjesnim znamenitostima našeg kraja (a ima toga dosta za vidjeti...).
Za zainteresirane će bit organiziran smještaj u obližnjim objektima (motel i benzinska pumpa) po povoljnim cijenama.

Još jednom pozivamo sve bajkere na zajedničko druženje. Znamo da je zadnjih godina "gužva" sa moto susretima pogotovo u ljetnim mjesecima, ali mi smo već veterani u organizaciji moto susreta (ovo nam je već dvanesti...) pa je dobar provod zagarantiran...

vidimo se :mrgreen:,kao i prosle godine ostavite jednu dvokrevetnu na pumpi (y)
 
jesu pripreme u tijeku :misli:
vidimo se u petak navecer vec,ako se poklopi sve (y)
 
Pripreme su uspješno okončane, sve funkcionira perfektno... Jutros je obavljena i posljednja proba ozvučenja i rasvjete. Vrijeme je više nego dobro. Svim bajkerima sretan put i dobro došli.
 
iako sam rekao u Trilju predsjedniku da ću doći, nažalost mislim da ipak neću moći pošto su me sjebali i moram raditi i danas i sutra. Dobru zabavu želim svima od MK Nightmares  (y)
 
Kao i svake godine dosad bilo ludo i nezaboravno (y)
Veliki pozdrav clanovima MK CROWS, a posebno Milku,Ivanu(janje) i Viti,ljudi hvala vam na svemu,
te vidimo se i dogodine (y)
 
evo slike.....
 
još zeru....