MK TUZLA - Tuzla (BiH), 11.-13.09.2015.

Added to Calendar: 11-09-15, 12-09-15, 13-09-15

Iwa

Motorator
Naziv Kluba:            Moto Klub "TUZLA" Tuzla
Naziv susreta:        Internacionalni Moto Susret "Bike Fest Panonika"
Mjesto Susreta:      Tuzla, BiH, (centar grada u kompleksu JKP Pannonica)
Datum Susreta:      11,12,13. Rujan 2015 (3 dana)

Letci I plakate su u izradi kao I kompletan program sa vrhunskim grupama, plesacicama, pjena partyjem, raznim bajkerskim igrama, kontaktima za smjestaj itd..

Kontakt info na broj +38762202020 ili na mail [email protected]
 
Ovu godinu zaslužujete sunčane dane....pozdrav iz Slavonije (y)
 
Upravo sam si stavio podsjetik u kalendar.i ako se onakav prolom oblaka ponovi IDEM jer će u tuzli opet biti duga kad budem na ulazu u grad
 
josipvk said:
Upravo sam si stavio podsjetik u kalendar.i ako se onakav prolom oblaka ponovi IDEM jer će u tuzli opet biti duga kad budem na ulazu u grad
Poznat si mi odnekale,jesi ti onaj što je po legendi prošao ispod duge i dalje se priča prenosi sa koljena na koljeno već generacijama :jesus:
 
Točim gorivo na pumpi prije tuzle(INA igrom slučaja),pogledam prema dimnjacima i ugledah dugu.pošto imam naaaaajjjjjjbrži motor u vinkovcima i šire sjedoh i pojurih prema dugi nebi li prošao ispod ali zbog radova na cesti nisam uspio pa sam došao do neka dva jezera sa slanom vodom.tamo me ljudi dočekaše rakijicom i toplom riječi pa pivom,ćevapima i pivom.tada sam zapravo shvatio šta je ona duga značila.
 
Dobro nam dosli i ove godine.
Potruditi cemo se da budemo jos bolji domacini!
Vas MK Tuzla _
Vidimo se na nasim panonskim jezerima u centru Tuzle  :021: :D
 
josipvk said:
Točim gorivo na pumpi prije tuzle(INA igrom slučaja),pogledam prema dimnjacima i ugledah dugu.pošto imam naaaaajjjjjjbrži motor u vinkovcima i šire sjedoh i pojurih prema dugi nebi li prošao ispod ali zbog radova na cesti nisam uspio pa sam došao do neka dva jezera sa slanom vodom.tamo me ljudi dočekaše rakijicom i toplom riječi pa pivom,ćevapima i pivom.tada sam zapravo shvatio šta je ona duga značila.


Oooo pjesnice moj
Kak si to lepo slozil  (y)
 
U organizaciji Moto kluba "TUZLA" i JKP Pannonica velika manifestacija uz izuzetan program, odličan Rock&Roll, predivni ambijent kompleksa Panonskih jezera i vrijedne domaćine
Datum je 11. - 13. Septembar 2015
Mjesto je centar Grada Tuzla na kompleksu Panonike
Petak:
Po prvi put u našem gradu JURA STUBLIĆ & FILM 22:00h sa izvrsnim pratećim bendovima 20:00 Retro i 24:00 Vrane
Subota:
10:00 Doručak za bajkere
12:00 promotivna vožnja (mali defile) uz kratki stunt show na stupinama od strane profesionalnih stuntera iz susjedne Hrvatske.
14:00 - 17:00 DJ Pjena party - bikini bike wash
15:00 - 17:30 Ručak za bajkere
17:30 DEFILE KROZ GRAD
18:00 - 19:00 Stunt show by Dejan Špoljar na trgu Slobode (prostor klizališta)
19:00-20:00 bajkerske igre
20:00 početak muzičkog programa uz izvrsne Full House
22:00 PARTIBREJKERSI
24:00 Generacija bez kompasa

Nedelja:
10:00 Doručak za bajkere i ispraćaj gostiju
 
josipvk said:
Točim gorivo na pumpi prije tuzle(INA igrom slučaja),pogledam prema dimnjacima i ugledah dugu.pošto imam naaaaajjjjjjbrži motor u vinkovcima i šire sjedoh i pojurih prema dugi nebi li prošao ispod ali zbog radova na cesti nisam uspio pa sam došao do neka dva jezera sa slanom vodom.tamo me ljudi dočekaše rakijicom i toplom riječi pa pivom,ćevapima i pivom.tada sam zapravo shvatio šta je ona duga značila.

trebalo bi da zavrse te radove za koji dan :mrgreen:..nije im puno trebalo godina-dvije :mrgreen:
 
Goran Suzuki said:
U organizaciji Moto kluba "TUZLA" i JKP Pannonica velika manifestacija uz izuzetan program, odličan Rock&Roll, predivni ambijent kompleksa Panonskih jezera i vrijedne domaćine
Datum je 11. - 13. Septembar 2015
Mjesto je centar Grada Tuzla na kompleksu Panonike
Petak:
Po prvi put u našem gradu JURA STUBLIĆ & FILM 22:00h sa izvrsnim pratećim bendovima 20:00 Retro i 24:00 Vrane
Subota:
10:00 Doručak za bajkere
12:00 promotivna vožnja (mali defile) uz kratki stunt show na stupinama od strane profesionalnih stuntera iz susjedne Hrvatske.
14:00 - 17:00 DJ Pjena party - bikini bike wash
15:00 - 17:30 Ručak za bajkere
17:30 DEFILE KROZ GRAD
18:00 - 19:00 Stunt show by Dejan Špoljar na trgu Slobode (prostor klizališta)
19:00-20:00 bajkerske igre
20:00 početak muzičkog programa uz izvrsne Full House
22:00 PARTIBREJKERSI
24:00 Generacija bez kompasa

Nedelja:
10:00 Doručak za bajkere i ispraćaj gostiju



          https://www.youtube.com/watch?v=mDBQHy-u8yk
 
Legenda......

    https://www.youtube.com/watch?v=XmjNQ59mKM4
 
Dajte malo informacija o čvrstom smještaju, slaže se ekipa....
 
Dragi nasi bajkeri
Prvo dobro nam dosli  (y)  :D
Sto se tice smjestaja besplatan kamp je obezbjedjen na kompleksu Panonike i ukoliko nosite satore na ulazu cete dobiti naljepnice da sa motorima mozete proci iza bine do mjesta predvidjenog za kamp, takodje na raspolaganju su vam tusevi i toaleti Panonike.
U slucaju da zelite u hotel, klub je obezbjedio snizenu cijenu za bajkere za te dvije noci od 13 eura po nocenju po osobi u dvokrevetnim i trokrevetnim sobama sa obezbjedjenim parkingom za motocikle
Dva dorucka i rucak gratis kao i pice dobrodoslice i izuzetan provod i nagrade
Na Vama je samo da nam dodzete do kampa koji se nalazi u centru grada na panonskim jezerima,a na nasem INFO pultu ce te sve dodatne informacije dobiti.
DOBRODOSLI
 
Goran Suzuki said:
Dragi nasi bajkeri
Prvo dobro nam dosli  (y)  :D
Sto se tice smjestaja besplatan kamp je obezbjedjen na kompleksu Panonike i ukoliko nosite satore na ulazu cete dobiti naljepnice da sa motorima mozete proci iza bine do mjesta predvidjenog za kamp, takodje na raspolaganju su vam tusevi i toaleti Panonike.
U slucaju da zelite u hotel, klub je obezbjedio snizenu cijenu za bajkere za te dvije noci od 13 eura po nocenju po osobi u dvokrevetnim i trokrevetnim sobama sa obezbjedjenim parkingom za motocikle
Dva dorucka i rucak gratis kao i pice dobrodoslice i izuzetan provod i nagrade
Na Vama je samo da nam dodzete do kampa koji se nalazi u centru grada na panonskim jezerima,a na nasem INFO pultu ce te sve dodatne informacije dobiti.
DOBRODOSLI

Vidimo se!!

  (y)