MK VJEŠTICE - OGULIN, 10.08 - 12.08.2012.

Added to Calendar: 10-08-12, 11-08-12, 12-08-12

The Witch

Member
Pozivamo Vas na 6. moto susret MK Vještice u Ogulinu. Lokacija je ista SRC Kneja.
Detaljnije informacije poslije.

Vidimo se!  :D

Kontakt:              091/2705793      Josip,            099/7676809      MK Vjestice
 
Jel smiju supermeni svirat cijelu noć ? ;) (y)
 
Kako dražesno....već 6-ti? Jebote, mladost mi ostala u tom Ogulinu, o parama neću ni pričat...
 
Petak je moj, al' k vragu, subotu kao i lani obiteljske obaveze...
...ali ćemo zato petak :piva: :piva: :piva: Živjele "Vještice"
 
ktmsb said:
Petak je moj, al' k vragu, subotu kao i lani obiteljske obaveze...
...ali ćemo zato petak :piva: :piva: :piva: Živjele "Vještice"
živila ti kubura.!  :LOL:
 
kud ću ove godine ja vama ili sebi ?????????? ( da neće biti kako žena kaže)
 
svake godine ista dilema... a slušaj ženu, žena zna najbolje....  :jesus: :LOL:
 
dolazim na biciklu....  :misli: :LOL:
 
Malo vise o dogadjanjima  :shock:  za nas koji ne dolazimo samo radi Ogulina  :wink:
 
Lokacija je ista kao i prošlih godina - "vještičji brlog" u šumi podno Kleka, SRC Kneja, na putu od Ogulina prema Bjelolasici.

Petak:
Livingstone

Subota:
Defile 17:00
Moto igre
Dukes of Hazzard
St. Louis band

Karlovačko točeno 0,5 L = 10 kn

Free camp, free entry, striptease...

Dobrodošli!

Kontakt: 091/2705793 Josip, 099/7676809 MK Vjestice
 
Evo kratkih uputa da nam se ne pogubite na putu, za bilo kakva pitanja imate gore brojeve mobitela pa se javite.

Oni koji dolaze starom cestom iz smjera Zagreb - Karlovac ili preko Kapele preko Josipdola i Oštarija nastavljaju prema centru Ogulina, prolaze pokraj Frankopanskog kaštela i nakon cca 1 km skreću lijevo i nastavljaju cestom prema HOC Bjelolasica do ŠRC Kneja.

Oni koji dolaze sa autoceste, izlaz Ogulin, skreću desno nakon naplatnih kućica i prolaze centar Ogulina, prolaze mimo Frankopanskog kaštela i nakon cca 1 km je skretanje ulijevo i nastavljaju cestom prema HOC Bjelolasica do ŠRC Kneja.

Oni koji dolaze iz smjera Rijeka – Vrbovsko prođu Ogulinski Hreljin i nakon nogometnog igrališta s desne strane skreću desno prema HOC Bjelolasica do ŠRC Kneja.

Također se može i cestom od Novog Vinodolskog prema Ogulinu, preko Stalka (N. Vinodolski – Ogulin 65 km).

Biti će postavljeni i putokazi pa ne bi trebalo biti problema pri dolasku.
 
I MEDICA koju ti donese teta hostesa 5 kuna, ona fina od prošle godine! Ovaj put smo se opskrbili većim količinama jer je prošle godine ponestalo :)

Za nuspojave ne odgovaramo  :LOL:
 
The Witch said:
Lokacija je ista kao i prošlih godina - "vještičji brlog" u šumi podno Kleka, SRC Kneja, na putu od Ogulina prema Bjelolasici.

Petak:
Livingstone

Subota:
Defile 17:00
Moto igre
Dukes of Hazzard
St. Louis band

Karlovačko točeno 0,5 L = 10 kn

Free camp, free entry, striptease...

Dobrodošli!

Kontakt: 091/2705793 Josip, 099/7676809 MK Vjestice
(y)  (y)  (y)
 
Predlani je bija zvone bez mene,lani ja bez njega...ove godine se nadam da ćemo skupa...samo ja bi one zelene rakije  :mrgreen: umisto medice