MK "Vještice" Ogulin - II. Moto susret - 08. - 10. 08. 2008.

Added to Calendar: 08-08-08, 09-08-08, 10-08-08

The Witch

Member
MK "Vještice" Ogulin
II. Moto susret
08. - 10. 08. 2008.

Kontakt: Dario Matijašić   098/163-0898 
            Dražen Kurelac   098/944-8106
            Zoran Kirasić      091/7987366  
            [email protected]

 
Ekipo,dolazim.
Lane kad sam prolazio iz Istre za Liku,prošao sam kroz vaš kraj.
Ostao sam fasciniran prirodom,Klekom.
Cjelu jesen,odnosno zimu,sam pratio dal' ćete i ovu godinu
organizirati susret.Prvi mi je promakao,ali drugi nadam se neče.
Ćitao sam komentare sa prvog.Svi super zadovoljni.
Puno pozdrava od jednog Ličana iz Vžd.
 
Pozdrav Vješticama i daj Dražen popravi onu vašu stranicu da možemo tamo pisati slike slati mail adresu i ostalo vidimo se sve najbolje!
 
Evo nova mail adresa je tu Fadile pa nas zatrpaj slikama.
Pusa tebi i Suzy
 
Pozdrav svim Vješticama,vidio sam vas par u Novom V. prošli vikend,a nadam se da ćemo se  i upoznat,naš susret je malo prije ,a mi smo vaš več uvrstili u naš kalendar,tako da nam poznanstvo ne gine.
 
POSKOK-Gracac said:
POZDRAV I VIDIMO SE
 

Obavezno se vidimo i kod vas, a naš zamjenik predsjednika jedva čeka da upozna vašu predsjednicu  :mrgreen: :bananalove:
 
cosa said:
Pozdrav svim Vješticama,vidio sam vas par u Novom V. prošli vikend,a nadam se da ćemo se  i upoznat,naš susret je malo prije ,a mi smo vaš več uvrstili u naš kalendar,tako da nam poznanstvo ne gine.

Pozdrav i svima vama! Upoznali su se dečki sa jednim vašim članom :pandur:, i prijateljstvo je palo, tako da nas očekujte na svom susretu!  :bananapivo:
 
Halooo Imenjače (y)....  kao na poslu??? nadam se da ne gori nigdje..  :LOL:

taman sam doma u to vrijeme i nisam na terenu, (bar se nadam)  :misli: :misli:

Oće opet moći onja bungalov od prošle godine  :mrhappy:
:naklon:

Pozdrav cijeloj ekipi... i rakija je bila super nadam se da će opet biti slična.....
Priroda je neopisiva....  (y) (y)
 
ak budem uhvatio godišnji u to vrijeme mogo bi i ja doć...bio sam u ogulinu za 1 maj...baš mi bilo super, još da sam mogo duže ostat (y)...nadam se da se vidimo...pozdrav ogulincima!!!!!
 
vidimo se... datum je zabilježen...pozdrav vještici želji... :jesus: :jesus:
 
Na kojoj lokaciji će biti susret? U šumi ili na jezeru?
Ako Bog da, vidimo se!
 
Susret je na starom mjestu, u šumi podno Kleka. Oni koji su bili prošle godine znaju gdje, ali opet ćemo obilježiti put sa onim veelllikim putokazima tako da ne možete fulati.
Mi Vas očekujemo!
 
još jednom potvrđujem dolazak kod vještica jer su kod nas stvarno dali jedan poseban dio sebe i svoih čini (ČIRI-bu-ČIRI-ba) pozdrav Čiri
 
a da pitam dal će bit "spora vožnja" da mi odmah zapakirate 1.nagradu (y)
 
Željko said:
Ovo moram pokazat Čox-u
čoks je svoje pokazao u Senju,slobodno mu reci da je rukavica bačena ,ja sam i službeni prvak izbeđu nas dvoje:bananarace: