MK "WARRIORS" - Obrenovac, Srbija 8.-10.08.2008.

Added to Calendar: 08-08-08, 09-08-08, 10-08-08

GOJKO

New member
Poziv za braću bajkere i bajkerke na 4. moto susret u Obrenovcu, u organizaciji  MK "WARRIORS SERBIA"
.
Mesto dešavanja je izletište „Nacionalni Park Zabran“.
Kamp je 3 km. od grada i nalazi se u hladovini guste šume sa trim stazama i izlazi na kupalište reke Save ( ne zaboravite kupaći ) (y)


08. 08. 2008. PETAK

-otvaranje kampa i doček ranoranioca uz obaveznu rakijicu ili dvije
-postavljanje šatora i celodnevno druženje u kampu  :bananapivo: uz dobru muziku
- ROCK SVIRKA  :gitara:
      - AZZARDO BAND
      - MANČULA BAND
      - TEXAS FLAD  :mrgreen:
      - PROROCK

09. 08. 2008. SUBOTA

-jutarnja kafa, rakija (naravno) i kupanje na Savi
- doček i smeštaj bajkera
-14 – 15  besplatan ručak za bajkere ( pasulj sa rebarca suva i riblja čorba )  :klopa:
-15 – 17  igre u kampu, razna takmičenja i druženje
- 17 – 19  defile ulicama Obrenovca i STREET FIGHT
– ROCK SVIRKA  :gitara:
- MANČULA BAND
- VATRENA VODA
- KAKTUS JACK  :mrgreen:
- STRIPTIZ   

10. 08. 2008. NEDELJA

- ustajanje
- kafa, rakijica i doručak
- ispraćaj gostiju

Za sve učesnike obezbeđeni su toaleti, tuševi, puno hlada, ograđen prostor oko bine i šatora sa stolovima (zbog pucača), rezervisan hotel Obrenovac - PRENOĆIŠTE 10e !!!!

Gojko - 00381658701266
Siki - 00381641976197

Dakle  bajkeri još jednom DOBRODOŠLI!!!!!!!!!
 
ja sam nažalost u to doba na moru  :misli:
 
Evo ga,porazgovarali mi...Djubre kaže da će najvjerojatnije doći,a i ja bi malo u tu vašu hladovinu.

Još se čujemo,pa ćemo ti javit dolazimo li.Sretno sa pripremama motorijade i branjem pasulja :).
 
KLResho said:
Evo ga,porazgovarali mi...Djubre kaže da će najvjerojatnije doći,a i ja bi malo u tu vašu hladovinu.

Još se čujemo,pa ćemo ti javit dolazimo li.Sretno sa pripremama motorijade i branjem pasulja :).

Pasulj ubran !!!  :mrgreen:  :LOL:
 
Ja još ne znam sigurno,ali vjerojatno dolazim.Sutra taman negdje na defile,a možda i na pasulj  :wink:.

 
U Ime našeg kluba mi se izvinjavamo ali nismo u mogućnosti posjetiti vaš susret ove godine ali za sljedeću ćemo se već dogovoriti,nekako nam je sve prebrzo javljeno pa se nismo uspili dogovoriti,ipak ima kilometara do vas(oko 550)Tvrtko nam je javio da smo pozvani pa eto još jednom da se izvinemo!
Pozdrav i želimo vam što više bajkera i bajkerica u što boljoj atmosferi (y)
 
Odlican susret sa super atmosferom,i ekipom !!!  (y)
Krenul petak oko podne,i uz sve probleme i kisu stigel oko 7 navecer.
Prednji legeri na Busi su vam 6205, i ima ih za kupiti u poljoprivrednim ducanima (y)

Putem sam primjetil da mi nekaj steka i cul cudne zvukove,otisli lageri,mjenjal sam ih u poljoprivrednoj zadruzi,hvala deckima kaj su posudili alat,i dizalicu  (y)



 
Inace susret je bil na odlicnoj lokaciji,uz samu rijeku Savu, to je ubiti nekakvo odmaraliste i odlicno je uredeno,ima odmah u blizini Srpska kuca sa njihovim tradicionalnim jelima,uredena plaza, tusevi, tobogani za klince,ljuljacke itd...
Steta da je u petak kisa pokvarila skoro sve,jel je bila strasna oluja,pa je dio suncobrana i satora zavrsio u Savi...
Al navecer se vrijeme smirilo pa je ipak bila festa! (y)
Na drugoj slici se vidi kak doticno gospodin sa ovog foruma,krade bezin... :jesus:
Cijena eurosupera95 u Srbiji je 10.40 kuna :shock:
 
eto i mene.. skup je još u toku jer se ekipa iz lazarevca i Road Kings iz Slovenije razbila od alkohola.  :LOL:
Nevrjema je sjebalo u petak sve, ali to nije sprječilo prave prijatelje da dođu  (y)
Weliki pozdrav za ekipu iz Kaštele , Zeline, Bjelovara, Pule ... :wink:
 
Stigao sam kasno u subotu,ali bilo je odlično.
Hvala Gojku i njegovoj ekipi na gostoprimstvu i veliki pozdrav svima.
Sad je curi i meni žao što smo tako kasno došli,a otišli relativno rano u nedjelju.Tko zna kakav je onaj roštilj bio  :misli:.

P.S. Pozdrav i Koberu i njegovoj dragoj.Vidiš da nije Bjelovar tako grozan,dobio si malo spreja za lanac  :mrgreen:.
 
kober said:
Inace susret je bil na odlicnoj lokaciji,uz samu rijeku Savu, to je ubiti nekakvo odmaraliste i odlicno je uredeno,ima odmah u blizini Srpska kuca sa njihovim tradicionalnim jelima,uredena plaza, tusevi, tobogani za klince,ljuljacke itd...
Steta da je u petak kisa pokvarila skoro sve,jel je bila strasna oluja,pa je dio suncobrana i satora zavrsio u Savi...
Al navecer se vrijeme smirilo pa je ipak bila festa! (y)
Na drugoj slici se vidi kak doticno gospodin sa ovog foruma,krade bezin... :jesus:
Cijena eurosupera95 u Srbiji je 10.40 kuna :shock:

Hahahah evo mene na slici sa caletom. Kako sam se nesto sav iskrivio, hahahhaha
 
GOJKO said:
eto i mene.. skup je još u toku jer se ekipa iz lazarevca i Road Kings iz Slovenije razbila od alkohola.  :LOL:
Nevrjema je sjebalo u petak sve, ali to nije sprječilo prave prijatelje da dođu  (y)
Weliki pozdrav za ekipu iz Kaštele , Zeline, Bjelovara, Pule ... :wink:



hahahahaha.ma nismo mi takvi