Močibob,Zrinić - veliko HVALA

lavado

New member
na promociji racing teama lavado.1.trka - 1.močibob 2.zrinić.dečki zakon ste, bolje ne može,još jedanput veliko,najveće HVALA  (y)  (y)  (y)  (y)  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen: :mrgreen:
 
Ajde ne hvali se toliko :D,salim se,cuo sam da su vozili prva liga,bas mi je zao sta nisam stigo do Bjelovara,previse obaveza,i decki samo tako naprijed (y) (y)
 
hvala daco i alen.toecutter,trebao si vidjet ta proklizavanja.skoro sam plakao od sreće kada sam ih vidio na 1 i 2 mjestu.moran priznati da sam drhtao kada sam vidio da sica grize moćnog boba.smirivao sam ih rukama svaki krug,neznam koliko uspješno ali završili su.moram napomenuti da obojica voze najstarije motore u prvenstvu.močibob je na treningu imao 3sekunde brže vrijeme od drugoplasiranog,a zrinić je poslije mjesec dana u nedjelju  prvi put sjeo na motor,a u subotu je vozio mtb utrku u Mrkoplju i završio isto drugi.kapa dolje još jednom.
 
bilo je zanimljivo i atraktivno za gledati kak dečki voze,svaka čast (y)
 
Moto timu LAVADO (palac gore za filmove do zore) , čestitke i neka tako bude do kraja sezone... (y)

samo da si još pogodio i dobre vozače u Enduru bio bi poker aseva za Istrijane

pozdrav i samo naprijed... 8)
 
hvala,malo mi šepeju ti enduraši,ali nadam se da će se ih probudit iz sna uspjesi brzinaca  :mrgreen:.budi mi lijep i pametan(koliko se može)  (y)
 
lavado said:
hvala daco i alen.toecutter,trebao si vidjet ta proklizavanja.skoro sam plakao od sreće kada sam ih vidio na 1 i 2 mjestu.moran priznati da sam drhtao kada sam vidio da sica grize moćnog boba.smirivao sam ih rukama svaki krug,neznam koliko uspješno ali završili su.moram napomenuti da obojica voze najstarije motore u prvenstvu.močibob je na treningu imao 3sekunde brže vrijeme od drugoplasiranog,a zrinić je poslije mjesec dana u nedjelju  prvi put sjeo na motor,a u subotu je vozio mtb utrku u Mrkoplju i završio isto drugi.kapa dolje još jednom.
SIĆA (y) no.1 u Hrvatskoj forever
 
ja skidam kapu svakome ko se nađe na startu,ma općenito svakome ko vozi i voli motore.samo sam se zahvalio mojim dečkima jer mislim da su to više nego zaslužili.samo gas(pametno)  (y)
 
u mojoj klasi vas nema među prva 3,a druge su prešli za cijeli krug ,mislim  :misli:  :mrgreen: ma sve 5.svi smo pobjednici
 
lavado said:
u mojoj klasi vas nema među prva 3,a druge su prešli za cijeli krug ,mislim  :misli:  :mrgreen: ma sve 5.svi smo pobjednici
malo se zajebavam, a možda bude idući put :D
 
skoro sam zaboravio,izvinjavam se svima koji su se time osjećali zapostavljeni.veliko,veliko hvala i tvrtki moto land iz zagreba,te njihovim vlasnicima Igoru i Damiru(malo manje  :mrgreen:) koji su omogućili nabavku kompletne opreme za vozače te 2 para guma za Zrinića.HVALA!!! (y) (y) (y) (y) (y) (y) (y)
 
Hvala Robi!!!, reci svima da se Lavodo i Motoland tek zagrijavaju za nove pobjede i rezultate. Još smo mali ali rastemo.