MOJ NOVI MOTOR ???

lijepo lijepo  (y)
samo si moga oprat zadnju gumu za potrebe slikanja  :mrgreen:
 
maRRio 8 said:
Danas sam ga negdje vidio samo ne znam di. Nemrem se sjetit.
Di si se vozio ili stajao? :mrgreen:
I VOZIO I STAJAO, ALI SAMO PO DJELU DUBRAVE, JER NEMAM NI TABLICE NA NJEMU PA ME MALO FRKA DA MENE HALTAJU.
 
badja said:
I VOZIO I STAJAO, ALI SAMO PO DJELU DUBRAVE, JER NEMAM NI TABLICE NA NJEMU PA ME MALO FRKA DA MENE HALTAJU.
Tako je. (y)
Prošao sam kraj Cesarice dva puta, vozio neku curu ( :mrgreen: ), i onda si ti prošao kroz onu ulicu di je Enigma, a ja se taman spremao doma, mislim da si taman prolazio kad sam palio motor il tak nekaj.
 
maRRio 8 said:
Tako je. (y)
Prošao sam kraj Cesarice dva puta, vozio neku curu ( :mrgreen: ), i onda si ti prošao kroz onu ulicu di je Enigma, a ja se taman spremao doma, mislim da si taman prolazio kad sam palio motor il tak nekaj.

Je, je taj sam. (y)
 
Tema se zove "MOJ NOVI MOTOR ???"...

Čemu upitnici? U kojoj je to fazi ako se smije znati?

Motor super zgleda - jedino što ne volim baš tako smješteno suvozačko sjedalo.

 
Dazzo said:
Tema se zove "MOJ NOVI MOTOR ???"...

Čemu upitnici? U kojoj je to fazi ako se smije znati?

Motor super zgleda - jedino što ne volim baš tako smješteno suvozačko sjedalo.
Motor sam takav kupio, a da sam išao sam uređivat, točno bi ga tak i ja sredio tak da mi je pala sjekira u med. Još ću samo neke finesice izmjenit i to je to.

A stražnje sjedalo će vjerojatno biti skinuto, makar meni izgleda o.k.
 
badja said:
Motor sam takav kupio, a da sam išao sam uređivat, točno bi ga tak i ja sredio tak da mi je pala sjekira u med. Još ću samo neke finesice izmjenit i to je to.

A stražnje sjedalo će vjerojatno biti skinuto, makar meni izgleda o.k.
:jiggie: Svaka čast, onome tko je ovo uradio! Vidi se da je rađeno majstorski i kao za sebe. Treba čovjeka doista pohvaliti, mislim na onoga tko je to radio, ali pohvala i tebi jer želiš tako nešto imati i voziti!