Moj prvi 2 stroke top

Ironforge

New member
Zavrshio sam moj prvi doasada top za 2 taktni motor. Vidim da su ove teme popularne na ovom forumu.
Potroshio sam na njemu svega nekoliko sati rada, i shto je najbitnije nije skupo koshtao.
Postujem pod PRERADE, da podsjetim sve pocetnike foruma "PRERADE" da promena ispuha ne cini Preradu niti Custom Motor...vech je to motor sa promjeneim auspuhom!  :|
Medjutim postovao sam da pomognem svima onima koji bi se uputili u izradu nalik na ovu....shto ih moze jednog dana dovesti do izradu kompletnog motora....sa nechim se poceti mora!

http://morgostas.multiply.com/photos/photo/1/232
http://morgostas.multiply.com/photos/photo/1/233


 
Nice, nice (y) (y) (y)
 
a od čega si izradio taj top? šta si savijao neki kromirani lim?
ja sebi planiram malo prepravit prigušivače, a i pati me koliko da rupa izbušim ako previše bit će tiho, ako premalo drečat će
 
fino izgleda  (y)
svaka čast  (y)
jel bi radio po narudjbi? :misli:
 
Svaka cast za auspuh.... da li si pravio od prohromske cevi ili od lima? ne vidi se da si vario :D

pozdrav
 
crobiker1 said:
dal si stavljanjem tog topa dobio na cemu ili je to samo kao "sminka"

**********************
Dobro je to pitanje....sta uopche mozesh dobiti od ove male igracke od 50cc ili 80cc koja koshta kao polovni GSXR??
 
GIGA-TZR said:
a od čega si izradio taj top? šta si savijao neki kromirani lim?
ja sebi planiram malo prepravit prigušivače, a i pati me koliko da rupa izbušim ako previše bit će tiho, ako premalo drečat će
**********************
Inox (Stailness Steel) pa sam kasnije polirao!
 
Damac said:
Super izgleda! (y)
Kakav je zvuk?
********************
Bjedno...kao skuter...pa to je motor za jednu sezonu, da djete bogatih roditelja nauchi da vozi i osnove mehanike da bi mu kupili neshto ozbilnije kasnije  :LOL:  :mrgreen:  :D  :D
 
cisto za informaciju...koji j eovo model i koliko ide kmh....i ako drzi cestu ako znas
 
ive_91 said:
cisto za informaciju...koji j eovo model i koliko ide kmh....i ako drzi cestu ako znas
******************Vjerovatno se radi od yz 50 cc ili tako neshto....a ne ide uopche jer ja da bi izashao iz radionice ima blagi naklon....i jedva sam se popeo gore motorom iako nalikuje na R1 : ))
Cestu ne drzi i neshto najbolje sa tim gumama tankim ali su bar 17tice felne...tako da drzi od skutera bolje. Od shto je lagan kad ukocish sav se klize na asfalt : ))
Ja sam ga jedino u dvorishtu probao i malo sam prevelik za njega....sramota je : ))
Al za dete, pa bolji je od kakvih god skutera.
 
koliko si uzeo za taj top ako se smije znati?