Moj prvi motocikli!

(y) hvala ljudi  (y) volim ja svoj motor !.... na kraju krajeva! vidite u potpisu Kad imaš Kawasaki  i  Penny,imaš cijeli svijet...... (y) pa si sad mislite  :D :wink:
 
Renata said:
:D  (y)
Potpuno te razumijem, ovo si zaista lijepo rekao. Samo oni koji zaista vole motore osjete nešto posebno kad ga napokon imaju. Mene srce boli kad vidim kako ih neki nemilosrdno uništavaju samo da bi se pokazali kao frajeri.
Želim ti sreću u životu i vožnji, i uživaj dok možeš!!!

U potpunosti se slazem!  (y)
 
Faber said:
(y) hvala ljudi  (y) volim ja svoj motor !.... na kraju krajeva! vidite u potpisu Kad imaš Kawasaki  i  Penny,imaš cijeli svijet...... (y) pa si sad mislite   :D :wink:

Ja po tome nikad neću imat cijeli svijet... :misli: Naime, Kawasaki imam al ovo drugo... :mrgreen:
 
Bekspejs said:
Ja po tome nikad neću imat cijeli svijet... :misli: Naime, Kawasaki imam al ovo drugo... :mrgreen:
u dolovnom smislu naravno da nećeš...ali naći ćeš kad tad neku...a udvoje je preljepo na motoru.. (y)
 
svaka cast decki... (y) :mrgreen: za ovih zadnjih par postova :mrgreen:
 
Faber said:
u dolovnom smislu naravno da nećeš...ali naći ćeš kad tad neku...a udvoje je preljepo na motoru.. (y)

ne bi se slozija s tobom za ovo boldano....naime...ako volis voznju iti malo ostriju....suvozac je opterecenje i rizik  :misli: :misli:

al da je lijepo kad je ona pored tebe na svom motoru....to je PRELIJEPO!!!!
 
zoky_29 said:
ne bi se slozija s tobom za ovo boldano....naime...ako volis voznju iti malo ostriju....suvozac je opterecenje i rizik  :misli: :misli:

al da je lijepo kad je ona pored tebe na svom motoru....to je PRELIJEPO!!!!
nikad nisam volio oštriju vožnju  :wink: im nas svakkvih..neko voli sportive neko voli od kafića do kafića..a ja volim putovat  (y)
 
Faber said:
nikad nisam volio oštriju vožnju  :wink: im nas svakkvih..neko voli sportive neko voli od kafića do kafića..a ja volim putovat  (y)

i na duzim putovanjima vrijedi isto pravilo ...... vidjet ces s vremenom  :mrgreen:
 
zoky_29 said:
i na duzim putovanjima vrijedi isto pravilo ...... vidjet ces s vremenom  :mrgreen:
(y) pa već sam vidio i na džim putovanjima  :D (y) za sada od Dubrovnika do Vukovara  a za mjesec dana preko Bosne do Osijeka pa do Zagreba pa do Dubrovnika..a sljedeće hm....neću samo uć u Mađarsku nego ju mislim i obić apsolutno ne sam..dosadno je....  :D :D
a za ksnije vidjet ćemo....još sam nov..mlad..tek 24  8)

a to da...volio bih da i moja penny sjedne na neki svoj motorić napokon... (y)
 
Faber said:
(y) pa već sam vidio i na džim putovanjima  :D (y) za sada od Dubrovnika do Vukovara  a za mjesec dana preko Bosne do Osijeka pa do Zagreba pa do Dubrovnika..a sljedeće hm....neću samo uć u Mađarsku nego ju mislim i obić apsolutno ne sam..dosadno je....  :D :D
a za ksnije vidjet ćemo....još sam nov..mlad..tek 24   8)

a to da...volio bih da i moja penny sjedne na neki svoj motorić napokon... (y)

sao polako....pratim te otkako si kupio motor....i kad si prvi put krenuo k zagrebu s njim pa do vukovara....

al jednom ces npr. pozelit sta prije doc do npr. te madjarske koju jos nisi vidio jer ce ti hr. postat nezanimljiva jer si svuda bio....e tada kad budes se malo pozurio shvatit ces o cem pricam

u stvari to je oje misljenje.....znaci ti svoj motor a ona svoj i to je best solution  (y) (y) (y)

 
zoky_29 said:
sao polako....pratim te otkako si kupio motor....i kad si prvi put krenuo k zagrebu s njim pa do vukovara....

al jednom ces npr. pozelit sta prije doc do npr. te madjarske koju jos nisi vidio jer ce ti hr. postat nezanimljiva jer si svuda bio....e tada kad budes se malo pozurio shvatit ces o cem pricam

u stvari to je oje misljenje.....znaci ti svoj motor a ona svoj i to je best solution  (y) (y) (y)
a što da kažem..već sam ove godine ušo u Mađarsku ali sam se vratio kad sam u Nagytadu skonto da je nedjelja i da nemam eura već samo pun rezeorvar i 50 kuna  :mrgreen: :mrgreen: :wink:


nažalost mi mlađi teško dolazimo svojim radom do nekakvog vozila...  :? :( tako to biva u nas.
 
zoky_29 said:
sao polako....pratim te otkako si kupio motor....i kad si prvi put krenuo k zagrebu s njim pa do vukovara....

al jednom ces npr. pozelit sta prije doc do npr. te madjarske koju jos nisi vidio jer ce ti hr. postat nezanimljiva jer si svuda bio....e tada kad budes se malo pozurio shvatit ces o cem pricam

u stvari to je oje misljenje.....znaci ti svoj motor a ona svoj i to je best solution   (y) (y) (y)

Heh, ipak mislim da je draž putovanje, a ne brz dolazak do cilja...
To je ona vječna razlika između putnika i RR vozača: Jedni pričaju kad su krenuli i gdje su sve stali, a drugi pričaju kad su krenuli i za koliko brzo su došli...  :wink:
 
cestitam na prvom motoru i zelim ti puno kilometara i jos puno motora . Imao si srecu u ciloj toj prici jer prvi ti je motor iz ducana. ali i oni polovni imaju svoje drazi jer se s njima sprijateljis na nacin da te oni jebuckaju pomalo tako sta se kvare ali sve ti je to uzitak........Sritno i puno kilometara sritnih i mozda se i vidimo ovo lito na kakvom diru po lipoj nasoj............. (y)
 
(y) sigurno ćemo se srest negdje po Hrvatskoj BiH ili..ko zna....  :D :D (y)
a čuj...mislio sam ja i polovnog bandita uzet ali u to vrijeme ni jednog meni financijski dostupnog nisam našao a ostali su bili baš razvaljotka..tako da sam se ipak odlučio za novo...a opet..meni financijski dostupnije  (y)