Moj "Zekan"

anterr said:
-quote author=Ogy link=topic=113610.msg1980281#msg1980281 date=1222349307]
Evo ga i u kompletu ...  :jesus:
Bio sam danas i na regi, malo su me zezali zbog auspuha, ali prošao sam ...

A sad jedno pitanje ... Jel zna možda tko kod koga bih mogao izraditi granu 4u2? :misli:


U Samoboru ima jedan dečko šta radi topove i grane zovu ga (Ignac).

Evo broj pa ga nazovi. 098-1684-620


Na žalost Ignac ne može napravit granu, nema motalicu ...  :(
Ali svejedno hvala na pomoći, pronašao sam jednog majstora u Stubičkim toplicama, za granu i dva topa (retro) od inoxa onak okvirno oko 3500 kn, mislim da ćemo sklopit posao  (y)
 
gepeze said:
Evo jednog rijetkog ljepotana u izuzetno dobro ocuvanom stanju.
Prosle godine ga je frend prodao, nazalost nisam imao priliku isprobati ga.

:shock: :shock: ovo lijepo izgleda, jako lijepo ...
Jel znaš mozda za koliko je otišao ...
 
inače nisam ljuitelj kawasakija ali ovo je nešto odlično!!svaka čast! (y) (y)
 
sta god reka nemogu te pofalit koliko si zasluzija,sretno s ljubimcem uz mnogo kilometara!
 
Ogy said:
Na žalost Ignac ne može napravit granu, nema motalicu ...  :(
Ali svejedno hvala na pomoći, pronašao sam jednog majstora u Stubičkim toplicama, za granu i dva topa (retro) od inoxa onak okvirno oko 3500 kn, mislim da ćemo sklopit posao  (y)

Ja sam kupio za svog z1r, Marving 4u1 za 2100kn iz dućana, od frajera iz Poreča.
 
svaka cast majstorima, stvarno hvale vrijedan posao....  (y)
a sta se tice boje, ne znaju ljudi kako ta boja uzivo izgleda jer boja je BOLESNA...
Ja imam na nsr-ki kawasaki orange 201, to je takva ista samo sa narancastim zavrsnim lakom, na slici izgleda crvena a za stvarno je zarko narancasta
 
A sad jedno pitanje za prave znalce...  :D

Da li netko zna koja vilica sa širom gumom paše na ovu ramu? I odotraga i naprijed ...
Odotraga bi ostao dvostruki amortizer (znači napravio bi nosače na vilici), a naprijed normalno sve u kompletu s amortizerima ...
Ako netko zna i ima s time iskustva, od kojeg motora bi najbolje pasalo bez nekih velikih pripasivanja i prerađivanja ... Svako iskustvo je dobro došlo, pa unaprijed zahvaljujem ...  (y)
 
Ogy said:
I ja isto mislim da se zove Danijel, iz Dubrave, znaš možda kako doći do tog dečka, ja sam broj zagubio, a baš bi mu htio pokazati motor ... Vidjelo se baš da mu je žao što ga prodaje i bilo ga je samo strah da motor ne upadne u krive ruke ...  :D
Ona crvena je bila onak efektna, ali kada sam malo prolio benzina po rezervaru i išao obrisati krpom, pola boje mi je ostalo na krpi ... onda sam shvatio da to definitivno treba očistit i prešpricat ...   :wink: Odlučio sam se za glasorit ... Inaće u originalu je bila neka tamno crvena sa sivim u kombinaciji ...
Ali ljudi Kawa mora biti zelena ...  :mrgreen: (y)
POZDRAV.Vidim da ti je motor pri zavrsetku izrade i slazem se sa ostalima,motor ti je prekrasan, a decko od kojeg si kupio motor je bio samnom na picu u klubu Carobnjaka i volio bi da se cujete pa mi se javi na pp da ti posaljem broj od njega, a nadimak mu je CABRON. (y)
 
Ogy said:
I ja isto mislim da se zove Danijel, iz Dubrave, znaš možda kako doći do tog dečka, ja sam broj zagubio, a baš bi mu htio pokazati motor ... Vidjelo se baš da mu je žao što ga prodaje i bilo ga je samo strah da motor ne upadne u krive ruke ...  :D
Ona crvena je bila onak efektna, ali kada sam malo prolio benzina po rezervaru i išao obrisati krpom, pola boje mi je ostalo na krpi ... onda sam shvatio da to definitivno treba očistit i prešpricat ...   :wink: Odlučio sam se za glasorit ... Inaće u originalu je bila neka tamno crvena sa sivim u kombinaciji ...
Ali ljudi Kawa mora biti zelena ...  :mrgreen: (y)
Može biti i crna...bravo za kompletan trud (y)
 
Pozdrav svima.
Majstore svaka pohvala za rad na motoru.Vidim da je motor došao u prave ruke. Budući da sam ja bivši vlasnik tog zekana, šaljem ti slike kako je motor izgledao kada sam ga ja kupio. Bivši vlasnik ga je imao 8 godina, ali ga je katastrofalno zapustio. Ja sam ga pokušao dovesti u red, ali nisam
imao financijskih mogućnosti za tako opsežan zahvat kakav si ti napravio. Još jednom Svaka čast.
Slobodno mi se javi.

Cabron
 
Hvala svima na pohvalama ...  (y)

malahonda said:
Može biti i crna...bravo za kompletan trud (y)

Hvala ... Slažem se i crna odgovara ...  :D
 
cabron said:
Pozdrav svima.
Majstore svaka pohvala za rad na motoru.Vidim da je motor došao u prave ruke. Budući da sam ja bivši vlasnik tog zekana, šaljem ti slike kako je motor izgledao kada sam ga ja kupio. Bivši vlasnik ga je imao 8 godina, ali ga je katastrofalno zapustio. Ja sam ga pokušao dovesti u red, ali nisam
imao financijskih mogućnosti za tako opsežan zahvat kakav si ti napravio. Još jednom Svaka čast.
Slobodno mi se javi.

Cabron

Pozdrav Cabron!
Hvala ti i drago mi je da smo stupili u kontakt, svrati na PP.
:bananapivo:
 
evo da te pohvalim za puno truda koji takav motor zaslužuje.meni stari ima z1000 mkII iz '78g i sad kad sam vidio šta si napravio dobio sam želju da napravim nešto slično s motorom od starog.još samo da ga nagovorim :) :mrgreen:
 
alenRI said:
evo da te pohvalim za puno truda koji takav motor zaslužuje.meni stari ima z1000 mkII iz '78g i sad kad sam vidio šta si napravio dobio sam želju da napravim nešto slično s motorom od starog.još samo da ga nagovorim :) :mrgreen:
Eda mi je to vidjet,svaka cast ako ga nagovoris. :mrgreen:
 
da i ja sumnjam,ali...ma vrijedan je stari,bit će neš...