Moja baka

54 said:
Baka za presjednika  (y)

prevelika je to fikus varijanta za nju  :mrgreen:

joke said:
Update obavezno  (y)

za sada sve po starom. vecinu slobodnog vremena provodi kod suca za prekrsaje.  :mrgreen:

miha_vg said:
Ideš! Jel ti baka posudi koji motor za đir?

rijetko. nekad joj ugrijem R1. na mjestu,naravno. jedino ponekad zamjena na terenu, ja njoj Tenere ona meni YZ.  :mrgreen:
 
oce past neko sponzorstvo od strane Yamahe P&B  :misli:
 
Picoda, lažljivče jedan, ne može baka uz ovolike penzije imat toliko motora!!!! Ne vjerujem ti u priču. :LOL:

BTW, (y)
 
nesto sam nacuja da je baki vise dopizdila zima nije sela par dana na motor pa je luda i da je isla u juzno africku republiku na odmor di je ceka tenere.... :mrgreen:
 
Koliko ja znam, baka prezire putni enduro i ne priznaje uopče enduro motore teže od 150 kg, tako da če vjerovatno izabrati WR ili YZ seriju :mrgreen:

Došao sam i do jedne slike iz njene mlađe dobi, kad je još dvojila hoče li iči u easy ride ili ostati u extreme varijantama

grandma.jpg
 
Daj vidi molim te šta bi baka voljela za poklon pod bor?! Da skupimo neku pinku i baku prigodno darujemo sa jenim dukcom ili---?!1 :misli: (y) :) :D
 
:misli: a kako je Baka primila vijest o smanjenju cestarine ili ona ne hebe autoput  :mrgreen:
 
54 said:
nesto sam nacuja da je baki vise dopizdila zima nije sela par dana na motor pa je luda i da je isla u juzno africku republiku na odmor di je ceka tenere.... :mrgreen:

bila je pozvana na "roof of afrika" - www.roof-of-africa.com - ali joj je zbog mnogih prekrsajnih i par kaznenih prijava uskracena viza od strane Juznoafricke ambasade te je na njeno mjesto uskocio presretni unuk. vise o tome u putovanjima za koji dan  :mrgreen:
 
Kako je baka, jel još vozi R1 ili je promjenila vozni park?
Dugo nema update o njoj, pa sam malo zabrinuta.......  :mrgreen:  :misli:
 
goldica said:
Kako je baka, jel još vozi R1 ili je promjenila vozni park?
Dugo nema update o njoj, pa sam malo zabrinuta.......  :mrgreen:  :misli:
aaa svaka čast na aktiviranju teme  (y) :LOL:
pratila sam i ja nekad bakicu,al tko zna šta je s njom sad  :misli:
 
lili said:
aaa svaka čast na aktiviranju teme  (y) :LOL:
pratila sam i ja nekad bakicu,al tko zna šta je s njom sad  :misli:

sad se vozi na firebladeu  :LOL:
 
190714_10150130756511169_114516876168_6612618_3239161_n.jpg



The End



:LOL:
 
Eh da je meni takva baka...da mi da đir :021:
 
milanche said:
Mučki provokatoru,ne das ljudima mira ni u temi o baki!!  :jesus: :jesus:
previše je zabrijo na tmax...  :mrgreen: