Moja pričica......

Matek

Well-known member
Pozdrav svim bajkerima..... evo da vam ukratko ispričam svoju pričicu......

oduvjek je moj otac vozio i volio motore..... od pony expresa , petnajstice pa do mz-a...
Kad si je kupio mz doživio je nesreću ni kriv ni dužan i skoro ostao u kolicima........  al nedugo nakon što se oporavio kupio je
rmz125 i postao legenda... kako kaže susjed više na zadnjem kotaču nego na oba...  pa je zatim kupio moto guzzi v35  i HD sportster u kojega je uložio puno para... imao je i motore koji nisu vrijedni spomena koliko su kratko bili u garaži...........

itako otkad ja znam za sebe to sam pratio i gledao i divio se motorima al sam ih se i pomalo bojao i  nikad nisam ozbiljno razmišljao o tome.....
sve dok jednog dana nisam dobio s 11 ili 12 godina nesječam se točno tomos automatic....  prvi put sjeo upalio i taj osječaj ko da je nešto puklo u meni... ja vozim ..... bilo je to nešto predivno.... bio sam non stop na tom automaticu....  skurio sam sav benzin u općini iz svih motorki i flakserica....

i tako da ne duljim uštedio sam neku lovu i kupio apn 6s s 5 brzina..... taj se više kvario nego se vozio... al bio je moj i volio sam ga......
potom smo kupili ktm 80....... e to je bila mala pila..... isto se više kvario nego bio u upotrebi....

vrijeme je prolazilo ja sam navršio 16 godina i več sam krao motore tati u garaži koji je kad bio nutra..... hehe bio sam lud 200 posto za motorima....  tada mi je tata kupio kawasaki kmx 125 a motor je bio ko iz dućana pod uvjetom da se samo na njemu vozim....
što je taj motor sve pretrpio majko milena... nikad nikakav problem 10000 km nisam ga taknuo..... postao sam doktor vožnje na njemu....
sve dok nije došao taj kobni dan..... i prije sam imao padove s motora ali ništa prestrašno uvjek ogrebotine......
bio sam u goricama i vozili smo se nas nekoliko frendova.....
a šta da vam kažem 17 godina usijana glava... malo sam popio kacigu na lakat i pravac doma ... i u zavoju po mojoj strani doleti mi čika na skuteru i frontalka glava o glavu.....

pukla mi je čeona kost , pukla su mi oba sinusa i opna od mozga... nije se znalo dal ču preživjeti.... stanje kritično.....
oporavak je bio dug i težak i trajat če kako god dugo budem živ.... svaki dan me par sati neopisivo boli glava... krv ide iz nosa bez razloga.....
imam ožiljak na čelu i fali mi komadić kosti..... al živ sam i zdrav koliko toliko....

tata je rasprodao sve na 2 kotača što je bilo u kući.........  i ja sad par godina kasnije kad sam zarađujem plaču upisao sam šugavu a2 kategoriju i kupujem motor......

motor je virusna bolest koja je neizlječiva.... nemože se opipati samo osjetiti......
ja sam jako bolestan....... hehe

eto toliko
 
eeee,virus,virus :LOL: :LOL:
  a jesi li sad nakon svega izvuka kakvu pouku iz tog stradavanja,nadam se da če kaciga ubuduče bit na glavi.
 
Samo nek je zdravlja , ostalo sve vec bude nekako  (y)

Ak se smije znat ,kako je prosao ovaj na skuteru ?
 
onaj na skuteru samo blagi potres mozga.... za 2 dana je bio ko nov.....

ja i dalje vozim... kaciga je na glavi kao i pamet hehe
 
Matek said:
onaj na skuteru samo blagi potres mozga.... za 2 dana je bio ko nov.....

ja i dalje vozim... kaciga je na glavi kao i pamet hehe
(y) :D