molim da mi se pomogne!!!!!

vxr180_os

New member
zanima me koji da stavim spuh na moj vxr180?jer mi je moj shacal progorio pa sam ga skinuo!!!1unaprijed hvala!!!!
 
jel znas da mozda neko ima serijski polovni a da hoce prodati??ajd molim te hitno mi treba!!!hvala unaprijed
 
vxr180_os said:
zanima me koji da stavim spuh na moj vxr180?jer mi je moj shacal progorio pa sam ga skinuo!!!1unaprijed hvala!!!!

ja sam mislio da se nešto zapalilo... :LOL:
 
ma ne!progorio mi spuh pa sad trazim serijski da sistavim pa ako ko moze nek mi pomaga---hvala!!!! (y)
 
Ja isto trazim serijski ali za runnera 50 bas covijek oce serijski , ako naletim na spuh za tvoj javim  (y)
 
Makki said:
Ja isto trazim serijski ali za runnera 50 bas covijek oce serijski , ako naletim na spuh za tvoj javim  (y)

Ja ti ga prodam, ako jos uvijek trazis..
Javi mi se na pm ak si zainteresiran
 
DAJTE ljudi hića mi je---jel ima ko serijski spuh za vxr-a?molim slike isto da mi se pokazu!!hvala unaprijed!!!!i javljajte se  :mrgreen: (y) :DHITNO-HITNO-HITNO!!!!!!
 
z.a.g.i. said:
a kaj ce ti uopce auspuh na motoru.  :misli:
:uzi: :uzi: :uzi: :uzi: :uzi: :uzi: :uzi: :uzi: :uzi: :uzi: :uzi: :uzi: :uzi: :uzi: :uzi: :uzi: :uzi: :uzi: :uzi: :uzi: :uzi: :uzi: :uzi: :uzi: :uzi: :uzi: :uzi: :uzi: :uzi: :uzi: :uzi: :uzi: :uzi: :uzi: :uzi: :uzi: :uzi: :uzi: :uzi: :uzi: :uzi: :uzi: :uzi: opet si tu
 
ma ne znam koji bi spuh stavil!!-al izgleda da cu si sam napraviti neki rucni rad (y) (y) (y) :mrgreen:
 
ma pokusao sam ga popraviti al se ne moze vise popraviti!!!ma sad cu si ja napraviti sam svoj rucni rad---pa cemo vidjeti sta ce ispasti!!!jer ko hoce da njemu napravim isto?po komadu 10 00000kn---heheheh :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: (y) :jiggie: