molim misljenje o cbr 900 rr 96godina

naravno da govori zato ju ii vozim ćitav ziivot zanima me misljenje drugiih
 
prošlostoljetna kanta   :mrgreen: ili još bolje prošlotisućljetna he he honda honda
 
jedan od boljih motora..ako nije ubijan u mjestu moze da traje godinama

sa dobrim vozacem moze pratit sve na dva koleta
 
ti CBR-i imaju najbolje masine, sve do modela 929..
samo kaj je najveci problem naci ih u kolko tolko dobrom stanju..
nedavno smo prosli  2000km da bi pronasli cbr u voznom stanju..
znaci da ne curi ulje, da ima sve oklope, da satovi nisu razbijeni, da ide ravno,  i tako..
na kraju nasli 1997 u Solinu..
ove koje su u dobrom stanju ljudi ih cijene pod 4800eur na vise..
a takvih je malo, i ipak su precijenjene..

i ako trazis takav motor, sretno u potrazi  :wink:
 
figure said:
ti CBR-i imaju najbolje masine, sve do modela 929..
samo kaj je najveci problem naci ih u kolko tolko dobrom stanju..
nedavno smo prosli  2000km da bi pronasli cbr u voznom stanju..
znaci da ne curi ulje, da ima sve oklope, da satovi nisu razbijeni, da ide ravno,  i tako..
na kraju nasli 1997 u Solinu..
ove koje su u dobrom stanju ljudi ih cijene pod 4800eur na vise..
a takvih je malo, i ipak su precijenjene..

i ako trazis takav motor, sretno u potrazi  :wink:

Nis nisu precjenjeni...
5000 eura za motor koji je dobar i u kojeg ne treba nis ulagati nije puno...
Sjecas se one moje 900rr iz 99.godine, na kraju sam ju prodal za 5800 eura, prosle godine u petom mjesecu!!!
 
figure said:
ti CBR-i imaju najbolje masine, sve do modela 929..
samo kaj je najveci problem naci ih u kolko tolko dobrom stanju..
nedavno smo prosli  2000km da bi pronasli cbr u voznom stanju..
znaci da ne curi ulje, da ima sve oklope, da satovi nisu razbijeni, da ide ravno,  i tako..
na kraju nasli 1997 u Solinu..
ove koje su u dobrom stanju ljudi ih cijene pod 4800eur na vise..
a takvih je malo, i ipak su precijenjene..

i ako trazis takav motor, sretno u potrazi  :wink:
nije bas da su bile sve masine najbolje......modeli 95 do 97 bile su nepoderive....98 i 99 modeli du vec bile lagano modificirane(lamela vise na kvacilu....i cilindri sa primjesom keramike...isto tako su i klipovi pretrpili izmjene). Nisu bili losi naravno....ali ipak puno su mi drazi modeli 96 i 97...daleko najizdrzljiviji i najpopularnij.... (y)
 
nisam rekla da su svi  nepoderivi, ali su puno izdrzljivije nego npr 929 ili 954..


triple_9 said:
kako nije puno traziti te novce za 10 godina star motor? :misli:

kad je u pitanju cbr 900 nije  :wink:

kober said:
Nis nisu precjenjeni...
5000 eura za motor koji je dobar i u kojeg ne treba nis ulagati nije puno...
Sjecas se one moje 900rr iz 99.godine, na kraju sam ju prodal za 5800 eura, prosle godine u petom mjesecu!!!

5000eur nije puno za takav motor, ali bi bilo lijepo naci cbr 900 u super stanju..
sve cbr koji su bili u oglasniku do prije 2tjedna smo isli gledat, i vjeruj nijedan nije bil sjedi i vozi..
 
Raspitaj se sa nekim koliko bi te koštao uvoz takvog motora(Švicarska/Njemačka pa tek Italija),jer ovi ovamo su slabo održavani,pucanja,turiranja po moto skupovima,baš sam ih vidio dosta a da im ne škodi sumnjam u to.
Među dražim su mi motorima baš te 900RR(ali do 99)oni posle mi se ne sviđaju(inače noviji motori su mi nekako premali)
 
djekomax said:
Raspitaj se sa nekim koliko bi te koštao uvoz takvog motora(Švicarska/Njemačka pa tek Italija),jer ovi ovamo su slabo održavani,pucanja,turiranja po moto skupovima,baš sam ih vidio dosta a da im ne škodi sumnjam u to.
Među dražim su mi motorima baš te 900RR(ali do 99)oni posle mi se ne sviđaju(inače noviji motori su mi nekako premali)

Ne moze se vise uvesti takav motor (y)
 
Imao sam CBR 900RR ('95), prešao sa njom 40000km, prodao je prije 5 god sa >60000 km, i još se uvijek vozi. Nikad kvara nisam imao, potrošnja mala, podosta vozna, mirno i tiho radi, jedino su perfomanse malo slabije (125KS). Dobro ubrzava, okr. moment je OK, ali nakon 10000rpm malo fali daha.
Uglavnom, dobar motor.
1996 je novija linija, drugačiji oklopi, 20-tak ccm više i 128KS.
Po motorradovom test katalogu iz 1998 dobila je mislim 23 boda i jedina uz CBR600F dobila ocijenu "TOP". (1998 je još malo dorađenija, ali to je uglavnom isto)
 
ima jedna cbr 900 rr u top stanju u zagrebu dubrva decko trazi za njega 4600e ima nove gume regana je prije 3 tjedna stvarrno je pet ja nemam dosta love da ju uzmem imam broj od covjeka ako koga interesira mislim da bi mjenjao za varadera ili transalpa uz doplatu
 
transalpic said:
ima jedna cbr 900 rr u top stanju u zagrebu dubrva decko trazi za njega 4600e ima nove gume regana je prije 3 tjedna stvarrno je pet ja nemam dosta love da ju uzmem imam broj od covjeka ako koga interesira mislim da bi mjenjao za varadera ili transalpa uz doplatu

4900  :mrgreen: