Molim za iskrenu pomoc oko odabira motora!!! Unaprijed zahvalan.

Pastrmka

New member
Motore sam vozio od 6 god. T automatic, apn, skuter, aprilia rs 125, yamaha 250 croos, yamaha 660xt, yamaha fazer, Honda cbr.....Nazalost, motore nisam vozio zadnjih 9 god, a rado bih se vratio toj ljubavi..♥️ Planiram da kupim jedan od ova 4 motocikla, nov, pomozite pri izboru.. HONDA NC750X, YAMAHA TRACER 700, SUZUKI V-STORM 650 I KAWASAKI VERSYS 650, mozda i harlay 883 IRON. Motor cu koristiti i 2 puta godisnje za putovanje od 600km. U obzir dolaze i vase preporuke drugih motora. Hvala
 
Suzi izbor v-strom 650 ili Kawa versys 650 ako imaš priliku probaj provozati obadva motora pa ćeš vidjeti...;)
 
Brate iz Bijeljine sam....imaju u blizini svi nabrojani sem harlija👍
Od sveg nabrojanog i jedini koji se ne uklapa i dosta skuplji, tak da ga odma prekriži.. Moja preporuka, Versys ili Strom, do 4 soma eurića... Honda je jako fini motor, ali kaska u snazi, neko će reć nebitno, ali....
 
Brate iz Bijeljine sam....imaju u blizini svi nabrojani sem harlija👍

dobar i pouzdan diler sa pouzdanim mehanicarima ja vazniji od marke... I odmah do toga ide probna voznja, bar 50km...

Koliko si visok?

Inace ne uzimaj harley sa 800 kubika, to je govno.
 
Versys je kazu na cesti bolji dok vstrom sa 19" prednjim kotacem moze na lagani offroad. Ako mos na bilo kojem ustedit koju marku onda uzmi taj da ostane nes za opremu.