Monster Energy British GP - Silverstone 26-29/9/21

Kad smo kod crazy horsea miće the boxera. Ne znam ko je gledao strane prijenose (bt sport), znači nikad nisam čuo da su komentatori tako javno ispljuvali nekog vozača šŸ˜ .
Kretzen kreten, iÅ”ao se na silu - nemoguće - osvjećivati kao najrazmaženiji mulac. Nakon pada - pad.
A drugo,
I jedna mala tvornica iz Noela...

sve u svemu, prvenstvo je rijeŔeno
 
  • Like
Reactions: Shepa
Ma ca se tice M&M i Dorne, tu sam najblize sa nasim Mocyslaw-om pri teoriji zarote.

Za njega vec dugi niz godina uopce ne vrijede pravila i on doslovno kao da nije niti na razmatranju. On moze vozit, gorat u svim smjerovima voznje, na, pokraj i izvan staze... šŸ¤® Jedino pitanje je do kad?
 
  • Like
Reactions: Mocippaldi
Kad smo kod crazy horsea miće the boxera. Ne znam ko je gledao strane prijenose (bt sport), znači nikad nisam čuo da su komentatori tako javno ispljuvali nekog vozača šŸ˜ .

"What a silly move, that's appalling. You can't ride like that, it is totally trying to get revenge 'cause of what's happened before and you know what, if you're riding like that sometimes you deserve that luck and that's silly. I'd expect more of him. I know a lot of people say oh he does that too much and he does, but that was a silly move"

Apsolutno im je svaka na mjestu Ŕto su rekli u vezi tog poteza.
 
Šta vridi da komentatori kažu istinu, kad Dorna i čelavi prolupali Elzepeta neda na njega, makar svojim potezima ozljedi nekog. Joj kako bi ga ja sredija da bi letija u publiku.