Monster Energy British GP - Silverstone 26-29/9/21

Sad će se javit onaj luzer Dovi, da su me čekli još 3 mjeseca, da sam napravio još 10 testnih vožnji, bio bi spreman bit tvornički vozač
 
Prvih 6 6 razlicitih proizvodjaca (y) Kawa i Benwej milijune na pogresnoj strani trose, uzalud :mrgreen:
 
  • Like
Reactions: DuroDu
Sutra sve novine pisu o povijesnom Aprilijinom postolju a SBK se ne prati ni ovdje medju moto populacijom kamoli u obicnom tisku tako da sve one titule komercijalno manje vrijede neg ovo Apriliino postolje (y)
 
IMG_20210829_152824.jpg
 
Odvratni Frtaljko kako ih skida pravi smrad jos na najlosijem motoru :mrgreen:
Aprilia (y)(y)(y)💪Vinales ladno osvaja utrke kad sjedne i imadne dan da mu nije sve na racku 🤣
Ducati,Red Bull nolka lova i kokuzi iz Noaeleta ih razvalise :mrgreen: valjda zbog veci krila, ocekuje se nagodinu Jumbo Jet od strane Komunjara 🤛
Evo kad je i Bosancu poput tebe sve jeasno, onda stvarno ne znam što dodati.

To je najprljavija rabota Krmeljota i podjele guma. Em motor za nista, em vozac sa dva likeva oka, ma groza 😂
 
  • Haha
Reactions: Mocippaldi
Sutra sve novine pisu o povijesnom Aprilijinom postolju a SBK se ne prati ni ovdje medju moto populacijom kamoli u obicnom tisku tako da sve one titule komercijalno manje vrijede neg ovo Apriliino postolje (y)
Da, ono šta su u SBK napravili Max i Carolinin muž to je manje od ništa u odnosu na ovaj podij... :ROFLMAO:
 
  • Like
Reactions: Mocippaldi
Prvih 6 6 razlicitih proizvodjaca (y) Kawa i Benwej milijune na pogresnoj strani trose, uzalud :mrgreen:
Zadnji put da je 6 razlicit marki bilo prvih 6 je 1972 na Preluci :mrgreen:

1 Alberto Pagani (MV Agusta)
2 Chas Mortimer (Yamaha)
3 Paul Eickelberg (König).
4 Guido Mandracci (Suzuki)
5 Bo Granath (Husqvarna)
6 Charlie Dobson (Kawasaki)
 
Sutra sve novine pisu o povijesnom Aprilijinom postolju a SBK se ne prati ni ovdje medju moto populacijom kamoli u obicnom tisku tako da sve one titule komercijalno manje vrijede neg ovo Apriliino postolje (y)
Iako, šta se tiče motogp-a, Kwaka i propelerac ne mogu u istu rečenicu. ;)