Monsteri Hrvatske

imam i sliku M900 s pradjedom , pogledaj prethodni post.
M900 8)
 
šta nije vozio 999 vlasnik donatela(Dean), pa nakon tog vlasnik vipera(auta)... čuo sam da je takvih 999r bilo samo par u hrvatskoj... baš me zanima gdje je.. a koštao je mnogo...
i ima jedan parkiran ispred conta...

evo materijala
 
Dobili i 8 monstera, ali nažalost vlasnik nepoznat. Slikan je danas ispred Capitana, ako netko nešto zna neka javi.

http://monsteri.blog.hr
 
Ajd Slaven stavi sliku "našeg" bivšeg monstera..  :D :D  Zvao me taj deran iz Rijeke i ispitivao  još nekim papirima koje mu Tonči nije dao... uglavnom vrlo zadovoljan sa novom pilom.. Daj da vidimo novog s2r-a...  (y)
 
zeNNoN said:
Ajd Slaven stavi sliku "našeg" bivšeg monstera..  :D :D  Zvao me taj deran iz Rijeke i ispitivao  još nekim papirima koje mu Tonči nije dao... uglavnom vrlo zadovoljan sa novom pilom.. Daj da vidimo novog s2r-a...  (y)

Teško da će Slaven staviti slike ovdje, jedino da ja stavim umjesto njega :mrgreen:
 
zeNNoN said:
Ajd Slaven stavi sliku "našeg" bivšeg monstera..  :D :D  Zvao me taj deran iz Rijeke i ispitivao  još nekim papirima koje mu Tonči nije dao... uglavnom vrlo zadovoljan sa novom pilom.. Daj da vidimo novog s2r-a...  (y)
Jel to Slaven iz Ducati - jevog dućana u ZG.
 
vukopas_duschan said:
Jel to Slaven iz Ducati - jevog dućana u ZG.

Nije , Slaven je iz Osijeka i prodao je tamnoplavi S4R nekome pored Opatije , a kupio je novi S2R 1000 DS .
M900 :mrgreen:
 
A plavog monstera sam ja prodao njemu..  8)  AnteK, jel imas ti koju slikicu.. Ipak je to top of the range monster ako ne racunamo s4rs..
 
zeNNoN said:
A plavog monstera sam ja prodao njemu..  8)  AnteK, jel imas ti koju slikicu.. Ipak je to top of the range monster ako ne racunamo s4rs..

Jašta  (y)
 
Pitbull said:
Da i kaj sad na tome ima lijepoga osim boje?  :misli:  :jesus:

Ova tema je pomoć pri stvaranju bloga na kojem ljubitelj ducati monstera želi okupit čim više vlasnika istoga za svoj blog

Imaš 1001 temu pljuvanja Talijan/Japanac

Ajd :moli: nemoj se sad isčuđivat ovdje nad izgledom monstera

Za razliku od npr. tvoje 636-ce (koja je BTW lijep i solidan bajk, ali se ničim ne ističe iz mora takvih R-ova novijeg datuma) monster je jedan kultni motor koji živi već 15-ak godina na istom dizajnu i izgleda svježe kao prvog dana. Nemoj uništavat čovjeku topic ničim izazvan

Hvala na razumijevanju
(y)