Monsteri Hrvatske

vukopas_dusan

New member
Bilo postavljeno na "Birtiji" - fulao grupu

Evo zanima me koliko monstera se vozi po Hrvatskim cestama i kako izgledaju, sto ste sve mjenjali na njima itd. Napisite i lokaciju pa kada sa vidi kamo ih ima najvise mogli bi se i okupiti pa napraviti jedan zajednicki dir.

Rijeka - Viskovo
750 ccm, 98 god.
Promjenjen rep ( stavljen od novijeg modela ), led zmigavci i stop svijetlo, siri volan. U planu je ugradnja xenon svijetla i promjena topova ( pod rep ) ali zbog manjka "vremena" mora ce pricekati jos koji mjesec.


 
Pa i nema ih puno po Hrvatskoj! Tamo prije 4-5 godina za vrijeme jednog od ranijih Happeninga bilo nas se skupilo 10-11 i već je bila atrakcija, slikalo nas za neki talijanski časopis itd.
Nekako mi se i čini da ih tamo oko Rijeke ima najviše!

Kad dobijem na lotu - kupujem - Perla bijeli sa crvenom crtom - pa nek Srki skuplja šarafe 'ko nekad!

 
Ja ga nemam, no friend Slaven iz Osijeka ima novi
S2R 1000, crveno bijeli. Donedavno je vozio S4R
plavo-bijeli koji je sada u Opatiji. Bacim poslije koju
sliku  (y)
 
Ma vidi ti njega  :wink:

btw. chicken vozi crvenog monstera, vlasnik LeMonda isto crvenog s bijelom crtom SR4 900 :misli:, zatim jedan stareji od nas često se vidi u Opatiji i Grobniku isto crveni 900 ... to su ti još troje ... hodi radi stranicu  :D
 
ja M900 MK I
 
zakaj nitko ne vozi mh 900 evoluzione...samo sam ga jednom vidio u živo. Ipred pit stopa. Praznik za oči. Al i monster može proći.... nakon raptora :wink:.
 
evo sada sam si samo zadao posla oko stranice  :D :D

do kraja tjedna biti ce otvorena, ali ljudi kamo su vam slike, dajte mi slike ....  :x
 
Moj bivši je u Opatiji, kod nekog pomorca! Bio je i jedan crni, ne znam ime gazde, stariji lik (50-tak) bavio se dokumentacijom za brododove - Rijeka (tj je imao opakiii zvuk)! :mrgreen:
 
AnteK said:
Ja ga nemam, no friend Slaven iz Osijeka ima novi
S2R 1000, crveno bijeli. Donedavno je vozio S4R
plavo-bijeli koji je sada u Opatiji. Bacim poslije koju
sliku  (y)


Da sam uspio udomiti Apriliu taj S4R preselio bi se u Lučko, ali jbg. idemo dalje!
 
EXD9M said:
Moj bivši je u Opatiji, kod nekog pomorca! Bio je i jedan crni, ne znam ime gazde, stariji lik (50-tak) bavio se dokumentacijom za brododove - Rijeka (tj je imao opakiii zvuk)! :mrgreen:
Jel taj monster možda 900,94 godište sa dva akrapoviča?
 
Ne sjećam se točno, moguće je, uglavnom bili su u karbon finishu, ne preveliki - promjer tako da ne stružu po cesti kao orginalni i više podignuti u odnosu na originalne! - ali grmio je i grmio i grmio!

Za godinu, mislim da je jedan od starih dakle 94 bi odgovaralo - lakih za podizanje snage (K&N, Dyno stage, i otvoreni spuh)! :mrgreen:

Za M900 - jesi li napokon napravio te nove auspuhe?-stol čeka!
 
a da..i prednji kraj preradjen tak da fino ima duple diskove naprijed =)

trebafotkat..zakopan u garazi zbog preuredjenja cijele kuce... bit ce
 
vukopas_duschan said:
... a po cesti ih koliko hoces...

Ne znam gdje se ti vozaš, vjerovatno Italija, no u mom
kraju osim friendova Slavena i našeg člana M900 ja ne
susrećem puno Monstera  (y) Uklapa se u Axy
teoriju 2%  :mrgreen: (y)