Monsteri Hrvatske

S ovim ćeš više izgubit nego dobit! :rolleyes: A ako te zaustave ideš na tehnički.:cool:
 
Bas i meni izgleda kao model MV Aguste..
Ovakav sam vidio 2012. u Rijeci kod Lucke Kapetanije predivan:

1607006115464.png

A ovakav je imao bratic u NZ 1998.

1607006239557.png
 
Može biti najbolji motor na svijetu, ali gubitkom tradicionalnog Trellis kostura i odlaskom u konfekciju, izgubljena je i posebnost i ogroman dio identiteta tog motora.

Od kada je Ducatia kupio Audi 2012, sve se promijenilo forsira se taj Panigale, tj. germanska vizija talijanskog dizajna, motor je sada puno bolji, izdrzljiviji, manji servis intervali i sve to stoji ali nema onaj neki feeling Ducati vec kao da je neki serijski motor od japanske cetvorke....i danas kad vidim ovu komercijalu od Monstera sa tim prednjim in svjetlom mozemo reci This is the day when music died :)
 
Šteta šta novi Monster nema više onu građevinski kran (trellis)
ramu i tako je po meni izgubija važan Ducati detalj i poveznicu s jačom braćom...
Mona.jpg
 
sada je pravo vrijeme za udomiti jedan s2r s termi shotgunima :mrgreen:
 
Ovako što ružno i besmisleno nijesam dugo vidio. Projapanizacija i prokonfekcionizacija u punom sjaju. Toliko neinteresnatno da bole oči. Ja ne znam jel to njima toliko dobto prodaje motore da idu na taj dizajn, ali ja to ne bi kupio, nema teorije. Ružan ko lopov! :sick::sick::sick:
 
Usrali ga totalno, prije bi rekao da je novi suzuki sv zapravo monster 😜
 

Attachments

  • uwN7G6Tq-770x430.jpg
    uwN7G6Tq-770x430.jpg
    28.2 KB · Views: 64
Ovako što ružno i besmisleno nijesam dugo vidio. Projapanizacija i prokonfekcionizacija u punom sjaju. Toliko neinteresnatno da bole oči. Ja ne znam jel to njima toliko dobto prodaje motore da idu na taj dizajn, ali ja to ne bi kupio, nema teorije. Ružan ko lopov! :sick::sick::sick:
Voziš najružniji motor na Svitu a pričaš o dizajnu.🤦🏻‍♂️
 
Ako vozi ovu multistradu sa slike onda se dizajn oprasta, jer je ducati zracnjak, suho kvacilo i mono vilica, bas sve ono sta ducati mora imati 😀