Montaža moto guma i Ducati servis Zagreb

Face_Off said:
Da si pita Matka reka bi ti, al ocito nisi pita...
Naplacuju montazu uredno u St, odrade kako triba - kome se ne svidja usluga ili cijena ne ides kod njih i to je to (y)
(y)sve pet,ali sve je zajebancija,malo sam ga htjeo cimnut,pošto ništa ne piše zadnjih dana,sa njim se vec dugo cimam na temu zg-split :wink:
 
geronimo43 said:
neznam, već sam 3 puta mijenjao gume kod njih i svaki put bi mi naplatili što je i normalno.
evo original ponuda od matka
S obzirom na napisano, sport-touring guma, nešto kvalitetno i provjereno , ali ne treba biti preskupo i vrhunsko.

Metzeler Roadtec Z6, prava stvar , trenutno za malo novaca. Set 120/180 1150,00 za karticu, odnosno 1093,00 za karticu.

Imamo ti ih na lageru, radimo od 09 do 17, subotom do 13.00 h. Ako dovedeš motor , komplet ugradnja uključujući nove ventile i balans, 220,00 kn, a ako doneseš felge 60,00 kn/kom
(y) uzeo sam u top motu u zg neki dan,nisam ga više mogo cekat,z6,dot 2017 i 2016,800 kuna ,na karticu
 
črnomerec said:
(y) uzeo sam u top motu u zg neki dan,nisam ga više mogo cekat,z6,dot 2017 i 2016,800 kuna ,na karticu
koja dimenzija jer cijena je  (y)
 
geronimo43 said:
koja dimenzija jer cijena je  (y)
180,oni ti imaju uvijek starijeg dota,javiš sta te interesira i koliko najviše  da budu stare,bio je angel ,mislim 2015,set,600kn
 
prošle godine uzeo set z6,bile 700kn,mislim tri godine star dot,služile izvrsno
 
ako je istina da se guma do 5 godina starosti smatra novom gumom onda su to vrhunske cijene, i onako ih vozim sezonu maksimalno dvije
 
črnomerec said:
(y)sve pet,ali sve je zajebancija,malo sam ga htjeo cimnut,pošto ništa ne piše zadnjih dana,sa njim se vec dugo cimam na temu zg-split :wink:
Jbt se tamo  :mrgreen: (y)
A ja se ko somina upecao  :LOL:
 
črnomerec said:
ma hocu bimbu navuc na reakciju,ali nije medju živima,obeco je gemišt

Tia san ti reć šta češ navuć  :mrgreen:

:mrgreen:  (y) (y) (y)
 
Najjača konkurencija im je Unikomerc u Peščanskoj. Sve dosad šta su mi mijenjali gume, uvijek prezadovoljan. A cijene niže.
 
XceeD said:
Najjača konkurencija im je Unikomerc u Peščanskoj. Sve dosad šta su mi mijenjali gume, uvijek prezadovoljan. A cijene niže.
Upravo je taj Unikomerc za koji sam prije nakog vremena pisal da tam ne idem vise ni za zivu glavu. Ukratko, nakon ,,A je to,, skidanja gume, kad je lik pocel stezat osovinu ko sivonja nakon montaze a pokraj njega kilokljuc. Pitam ga sto radi. Donio sam vrijednosti stezanja. On odgovara ovako je bolje jer on vec ima puno iskustva. Naravno doma sve na kilokljuc i naravo niti jedan vijak propisno stegnut. Nikad vise. Ne kuzim. Ima kilokljuc, ima vriijednosti. Koji debil.
Stoga znam di sam prije mijenjao i gdje cu ici kolko god treba bum cekal jer sam siguran da je sve po PSu.

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk
 
Neki dan prvi put bio u Slavonskoj, donio kotace, cijena odlicna, bez narucivanja (valjda jer sam donio kotace). Preko 10 godina kod njih mijenjam gume i svaki put pedantno i savrseno, valjda ni sam nebi bolje kad bi imao s cime i prakse, a sve ispod savrsenog ne priznajem [emoji1787] . Felge ko nove, uvijek novi ventili, balans pedantan unutar 5g...

Ako bi cjepidlacio, al to bi bilo na granici bezobraznog, volio bi da imaju i crne utege za balans. [emoji1787]


Ali, dobro je znat da i drugi rade kvalitetno [emoji106]

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

 
E da, pricekao da zavrse promjenu guma na jednom motoru..... ne samo kilokljuc, nego i provjera zategnutosti lanca bez i sa vozacem, a posebno me se dojmio trik koji i sam koristim na zecu: pik trakom fiksirani spaneri lanca da se nebi kaj pomaknulo, ai tada su provjerili da lanac stoji paralelno na lancanicima. Ciscenje i podmazivanje osovina kotaca da bi slijedeca izmjena bila lagana. Ponavljam, pedantno i kako treba,  cak su i distancere obrisali od prljavstine, valjda i podmazali, nisam bas pratio svaki trenutak jer sam vani dimio [emoji1787]

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
E da sad su me sjetio. Naravno da nisu ocistili ljepilo od starog balansa nigo preljepili preko toga

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

 
markotornic said:
Upravo je taj Unikomerc za koji sam prije nakog vremena pisal da tam ne idem vise ni za zivu glavu. Ukratko, nakon ,,A je to,, skidanja gume, kad je lik pocel stezat osovinu ko sivonja nakon montaze a pokraj njega kilokljuc. Pitam ga sto radi. Donio sam vrijednosti stezanja. On odgovara ovako je bolje jer on vec ima puno iskustva. Naravno doma sve na kilokljuc i naravo niti jedan vijak propisno stegnut. Nikad vise. Ne kuzim. Ima kilokljuc, ima vriijednosti. Koji debil.
Stoga znam di sam prije mijenjao i gdje cu ici kolko god treba bum cekal jer sam siguran da je sve po PSu.

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

Sta se desi sa tockom ak ga ne stegnes na propisanu vrjednost?
Ja sam ga stezo ovako kad sam lanac dotezo...
Posto nemam kilo kljuc...