Moram da se pohvalim

Status
Not open for further replies.

zoky_29

Well-known member
mozda sam i pogrijesio s izborom ali srce mi vece od amerike

cekam srijedu da stigne u garazu i direktno na dolomite 7 dana  :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

a zvukkkkkkkkkk....
 
M12 said:
jesi definitivno si pogriješio  :palacdolje: s kombinacijom boje... ali sve ostalo  (y) želim ti ugodne kilometre  (y)

subjektivan dojam...o ukusima se ne raspravlja  :wink: inače čestitam ponosnom vlasniku  (y)
 
Cestitke  (y)




ali



jel ja to krivo vidim ili je naprijed Pilot Power (sport), a otraga Pilot Road 2 (sport touring) guma?
 
Nisam uopste ljubitelj italijana ali priznajem ljubomoran sam  :mrgreen:. Puno sretnih kilometara ti zelim
 
3alfa3 said:
Cestitke  (y)




ali



jel ja to krivo vidim ili je naprijed Pilot Power (sport), a otraga Pilot Road 2 (sport touring) guma?

u pravu si za gume :D
 
lepo zgleda, ali za te novce si mogel dobar motor kupit :mrgreen:
 
zoky_29 said:
mozda sam i pogrijesio s izborom ali srce mi vece od amerike

cekam srijedu da stigne u garazu i direktno na dolomite 7 dana  :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

a zvukkkkkkkkkk....


Ljepotica i zvijeRR    (y)
 
super izgleda ... pa ako ce tako i sluziti , blago tebi  :mrgreen: (y) (y)

 
M12 said:
jesi definitivno si pogriješio  :palacdolje: s kombinacijom boje... ali sve ostalo  (y) želim ti ugodne kilometre  (y)

pazi, ne lozim se na maxa ali mi se svidja sta su ovdje kod mene ove kombinacije boja jako rijetke.
hvala na zeljama

3alfa3 said:
Cestitke  (y)




ali



jel ja to krivo vidim ili je naprijed Pilot Power (sport), a otraga Pilot Road 2 (sport touring) guma?

u pravu si za gume, prije preuzimanja  bit ce nabacene nove Metzeler Racetec Interact

live-for-ride said:
jesi ti siguran da je vrijeme za dolomite?

vrijeme ili nevrijeme.....srce vuce  :mrgreen: :mrgreen: (a prognoza kaze VOZI MISKO  :mrgreen: :mrgreen:)



a na komentare da sam za te pare mogao kupiti i motor......u pravu ste mogao sam ali......motore voze curice pa sam ja kupio kantu  :mrgreen:

al da je ljepotica....JE.....cak mi i zena ljubomorna
 
Status
Not open for further replies.