MOTO CIGAN MUSIL

Mimi007

New member
Kad sam kupio apriliu prije 6 mjeseca puž mi nije bio ispravan... I tako naručim ja kod Musila taj puž pred oko 4 mjeseca... On kaže nema problema, imam za model 97.g, košta 50 €, šaljem sutra... Mislim si ok nema, problema... Dođe meni puž za 3 dana, platim pouzećem, dobum puž. Ono gledam puž, gledam kutiju, piše 2001, nešto mi sumnjivo ali valjda je to,to. Odem serviseru (buci), uzme dolje kotač, gleda on, gledam ja... Ne paše, fi je premali, nije dobar, to je za 2001.g... Al dobro, greške se događaju, zovem Musila, on kaže nema frke, greška, pošalji mi opet puž ja ti vratim drugi... Reko ok, tako ću i napravit... Pošaljem ja njemu preporučeno puž... prođe tjedan dana, zovem ja njega šta je s pužom, kaže nema problema došao je drugi puž iz Italije, ti ga šaljem sutra ga dobivaš... OK, čekam ja opet tjedan, dva zovem ja njega... On kaže pa puž sam tek sad poslao zbog neki problema, stiže sutra :confused2: . I tako je čekam, ali ništa... :?: I mene nije bilo doma, tjedan dva, malo sam zaboravio kad se opet sjetim za mjesec dana... Zovem ga, ne javlja se... Drugi dan opet ne javlja se... Zovem za par dana, javi se mu sin, predstavim se kaže ništa ne zna... :evil: I tako tim postupcima to već traje do sada!!! Kad ga dobim uvijek mi ispriča neku priču za laku noć... Danas ga zovem, opet sam se sjetio... Zovem ga i pitam ga da li je normalan?? :evil: On meni kaže ljudi čekaju i tri godine, eh onda sam bio gotov... :chainsaw: Koji je to cigan!!! :censored: Rekao sam da ću ga tužit, ali ne , doći ću mu tamo i :censored: ... nakon toga ću čekat puž tri godine ali u Lepoglavi za klavirom.. :pandur: Stvarno neznam koja je to gamad... :boks:
 
Nema potrebe pisat boldano. Shvatili smo da si ljut, a boldano je teže čitat. Zato sam editirao.
 
Tesko je shvatiti zasto se neki serviseri sluze raznim pricicama i mazanjem ociju. Na kraju su sigurni gubitnici, kao da toga nisu niti svjesni. Osobno bi puo vise cijenio da mi neko veli, Aprilija je trenutno u kurcu, imaju katastrofalni lager rezervnih dijelova i isporuke su im svake prestupne. Dio je narucen a kada ce doci to stvarno ne mogu obecati. Mislim provaliti da je dio poslan a nije, ili da ga se salje danas a uopce fizicki ne postoji, to je ravno gluposti.
 
Sasa MK Motori said:
Tesko je shvatiti zasto se neki serviseri sluze raznim pricicama i mazanjem ociju. Na kraju su sigurni gubitnici, kao da toga nisu niti svjesni. Osobno bi puo vise cijenio da mi neko veli, Aprilija je trenutno u kurcu, imaju katastrofalni lager rezervnih dijelova i isporuke su im svake prestupne. Dio je narucen a kada ce doci to stvarno ne mogu obecati. Mislim provaliti da je dio poslan a nije, ili da ga se salje danas a uopce fizicki ne postoji, to je ravno gluposti.
Jos se do sad nisam susreo sa dilerom da nije farbal i valjal sprehu, svako bar jednom proda maglu.
nevjerojatno. :evil:
balkan sistem
 
Bio sam kod MUSILA s motorom nekoliko puta u 10g i svaki puta me je odbio da nema vremana.On se bavi popravkom poljoprivrednih strojeva i motori ga uopće ne zanimaju i ne znam zašto se reklamira u plavom oglasniku.On ima nekog tipa u Italiji koji mu dofurava dijelove za kosilice i motorne pile, pa je tako usput meni jednom dovezao Marving auspuh.Tip nije zainteresiran za motore i najbolje ga je zaobići.
 
Aprilia nije trenutno u kurcu nego je odavno u kurcu (osjetih na svojoj kozi)
Ali me cudi ko im daje dozvolu da prodaju proizvode za kojih nemaju djelova koji je to kurac od drzave da nemoze to kontrolirat..
Ne prodaju baotiane nego motore od 100000 kuna i neka pizdarija crkne ili se razbijes(ko ja)i mozes je bacit u smece...
 
pa zar nisi mogao naći nikoga od ekipa s foruma iz istre? ajte istrijani pomozite !
jesi li nazva motostar?
 
Grawe RR said:
Sasa MK Motori said:
Tesko je shvatiti zasto se neki serviseri sluze raznim pricicama i mazanjem ociju. Na kraju su sigurni gubitnici, kao da toga nisu niti svjesni. Osobno bi puo vise cijenio da mi neko veli, Aprilija je trenutno u kurcu, imaju katastrofalni lager rezervnih dijelova i isporuke su im svake prestupne. Dio je narucen a kada ce doci to stvarno ne mogu obecati. Mislim provaliti da je dio poslan a nije, ili da ga se salje danas a uopce fizicki ne postoji, to je ravno gluposti.
Jos se do sad nisam susreo sa dilerom da nije farbal i valjal sprehu, svako bar jednom proda maglu.
nevjerojatno. :evil:
balkan sistem
ja jesam, danas. Odem u Gregurek Autodijelove u Velikoj Gorici pitat dal prodaju Ferodo plocice za motore. udem unutra, veli on ne. skoro kad sam vec izasao, vice jedan od njih, stani malo. stanem, on zove negdje tamo, ja mu pokazujem sifru za plocice (navodno se te nemogu niti kupit bez trkacke licence). uzima moj broj mobitela i veli da ce me zvat jedna cura (valjda iz njihovog ureda) da mi kaze kolko kostaju i kad ce doc.

vec za pola sata zvoni mobitel, kaze sljedeci mjesec su tu, kostaju tolko i tolko.

usudujem se primjetiti, vrlo poslovno, makar nije moto ducan, ali od mene sve pohvale
 
rega_st said:
pa zar nisi mogao naći nikoga od ekipa s foruma iz istre? ajte istrijani pomozite !
jesi li nazva motostar?

Ne nisam, gdje je to uopće? :confused2:
 
E a ja s Musilom nikad nisam imao nikakvih problema, uvijek sve na vrijeme, sa voljom i po dogovoru. A btw, mislim da i nije tako daleko otići 80 km od čakovca do gorice i obavit sve osobno. Nema dileme i problema.
 
Grawe RR said:
Sasa MK Motori said:
Tesko je shvatiti zasto se neki serviseri sluze raznim pricicama i mazanjem ociju. Na kraju su sigurni gubitnici, kao da toga nisu niti svjesni. Osobno bi puo vise cijenio da mi neko veli, Aprilija je trenutno u kurcu, imaju katastrofalni lager rezervnih dijelova i isporuke su im svake prestupne. Dio je narucen a kada ce doci to stvarno ne mogu obecati. Mislim provaliti da je dio poslan a nije, ili da ga se salje danas a uopce fizicki ne postoji, to je ravno gluposti.
Jos se do sad nisam susreo sa dilerom da nije farbal i valjal sprehu, svako bar jednom proda maglu.
nevjerojatno. :evil:
balkan sistem
Nema to veze s Balkanom. To je svugdje tako. Svi se oni (trgovci) boje da ces otici drugome, ako kazu da nema.

Taj strah je izvor hrpe sranja. :paper:
 
Kawabiker said:
E a ja s Musilom nikad nisam imao nikakvih problema, uvijek sve na vrijeme, sa voljom i po dogovoru. A btw, mislim da i nije tako daleko otići 80 km od čakovca do gorice i obavit sve osobno. Nema dileme i problema.

80 km do gorice i isto tolko natrag... A benzin? :blink: To se isplati ako kupuješ npr.klip ali ostalo... :no: Kao prvo kad naručiš prvo trebaš čekati, i čekati, i čekati... :( A ne da dođeš tamo i kupiš ko kruh u dućanu... :)
 
Ja sam bio kod njega jednom i nikad više. Lik je totalni luđak! Zvao sam ga bi za ćuku za svoju hondu. I kaže on meni da naravno ima samo da dodjem po nju. Došao ja drugi dan a on meni da sad nemože tražit po tavanu da dodjem kad prođe sezona ili kad bude padala kiša!
 
Evo nakon 5 mjeseci mi poštar donese poštu. Čak sam dobio novce od Musila, da ne povjeruješ... :yikes: Al, dobro glavno da sam dobio novce, valjda je pročitao prvi post... :mrhappy:
 
Ma vi nite normalni zbilja, uvijek svi imate problema.........ne znam s čim.........!?!?!?!?