Moto druzenje Blanje 14.10.2006

Wrbex

Active member
Pozdrav svima, evo cisto da stavim obavijest. Uglavnom 14.10.2006 bi se odrzalo neko moto druzenje. Znaci ne klasicni moto susret, vise kao neko druzenje.
Lokacija selo Blanje kraj Donje Miholjca u/na soskom imanju "Blanje" ( info http://www.glas-slavonije.hr/rubrika.asp?rub=4&ID_VIJESTI=63091 )
Za motoriste grah bi bio gratis, s time da ce u ponudi biti janjci, prasci, rostilj, cobanac itd...
Najavljen je i neki bend, a koji to jos tocno ne znam. Takodjer postoji mogucnost kampiranja, kao i najam apartmana.
Uglavnom evo za sada da se zna, pa ako je tko zainteresiran da si zna isplanirati. Jos se javim s detaljnijim informacijama.
 
Wrbex said:
Pozdrav svima, evo cisto da stavim obavijest. Uglavnom 14.10.2006 bi se odrzalo neko moto druzenje. Znaci ne klasicni moto susret, vise kao neko druzenje.
Lokacija selo Blanje kraj Donje Miholjca

Pa gdje nađe tu nedođiju  :mrgreen: Moguće dođem na sat-dva  (y)
 
AnteK said:
Pa gdje nađe tu nedođiju  :mrgreen: Moguće dođem na sat-dva  (y)

Ma covjek je sredio tu neki seoski turizam, sto ti ja znam. A inace voli motore itd, pa nas pitao da organiziramo nesto, ako hocemo. Navodno bi trebali doci i ovi iz RTL-a itd...malo to posnimat. A inace stvarno oke je covjek sredio. Budem bacio koju sliku kad uslikam :)
 
Wrbex said:
Ma covjek je sredio tu neki seoski turizam, sto ti ja znam. A inace voli motore itd, pa nas pitao da organiziramo nesto, ako hocemo. Navodno bi trebali doci i ovi iz RTL-a itd...malo to posnimat. A inace stvarno oke je covjek sredio. Budem bacio koju sliku kad uslikam :)

Znam ja gdje je to, usput mi je u nekim rutama nedjeljom
rano ujutro  :mrgreen: Nego, koliko ljudi bi moglo tamo stati,
te da li to planiraš samo bikere ili je ionako neka feshta tamo?
 
AnteK said:
Znam ja gdje je to, usput mi je u nekim rutama nedjeljom
rano ujutro  :mrgreen: Nego, koliko ljudi bi moglo tamo stati,
te da li to planiraš samo bikere ili je ionako neka feshta tamo?

Ako bude bilo dobro vrijeme stane "milijardu" ljudi tako da to nije problem. No ako bude lose vrijeme onda stane nekih 70-100 unutra + vani sto je natkriveno.

Iskreno ja sam prenosim, malo je kratak rok za sve skupa....ali zamisljeno je kao moto susret, samo sto se nema vremena i "vremena", a i dosta je kasno za organizaciju nekog moto susreta. Mislim da ce biti uglavnom bikeri + mozda nesto sitno ljudi sastrane.
Kao sto rekoh ne znam ni sam, a kad budem imao neke detalje ja javim.
 
AnteK said:
Al ga muljaš  :mrgreen:

A jebiga, mene muljaju!  :evil:
Prvo je bilo, bit ce, pa nece, pa onda opet kao bit ce, ali nesto samo malo...tako da nisam opet htio pisati da ce biti i da ja ispadam neozbiljan (sto naravno nisam  :lipotan: )

Uglavnom ja se zacudio koliko se ljudi na kraju skupilo. Ja sam ocekivao mozda 20-30 motora, no pojavilo se po mojoj procjeni jedno 100-150 motora sve skupa. Doduse dosta ekipe se brzlo razislo, neki otisli u Miholjac na cugu, pa se kasnije nisu ni vracali.
Ne znam kak je bilo ljudima i sto su ocekivali, ali ja sam sasvim zadovoljan s obzirom da se sve organizirali u 2 dana i to hoce/nece. E da upoznao sam i Sip-a i tak, grah je bio ljut, ali dobar :)
Eto hvala svima koji su bili , a do nagodine budemo smislili nesto bolje.
Idem sad zakacit par slicica
 
AnteK said:
Vidim da je motor iz Nuštra bio, Alera airbrush  (y)

Decko je toliko prijazan i ljubazan da mozes zbilja reci da su slavonci najdobrocudniji ljudi na "svitu".
Mene zanimo 1001 detalj oko motora. Strpljivo i polako mi objasni sve. Od ideje do zavrsne realizacije.  (y)
 
Sip said:
Decko je toliko prijazan i ljubazan da mozes zbilja reci da su slavonci najdobrocudniji ljudi na "svitu".
Mene zanimo 1001 detalj oko motora. Strpljivo i polako mi objasni sve. Od ideje do zavrsne realizacije.  (y)
Bocko je takav lik! Nisi ga slucajno uhvatio u takom raspolozenju, uvjek je takav!
 
:mrgreen: nisam ni znao da je netko sa ovog foruma bio tamo....
e da sam znao!

pa bili smo ja i cura  (y)

evo link topica sa nekim slikicama pa ako se može viditi.....

http://www.du-moto.com/forum/viewtopic.php?t=1186
 
Faber said:
:mrgreen: nisam ni znao da je netko sa ovog foruma bio tamo....
e da sam znao!

pa bili smo ja i cura  (y)

evo link topica sa nekim slikicama pa ako se može viditi.....

http://www.du-moto.com/forum/viewtopic.php?t=1186

E vidis, trebo si se javiti. Ja svoju SIP maicu nosim svud  :mrgreen:
Dobro sam ti ispregledo motor, mislim da ima preko 3000.
Svaka cast tebi i curi koji dodjete iz DU kod nas  (y)