Moto ducani oko lijepe nase

yamadado

Active member
Zanima me ducan sa Dainese opremom u okolici Trsta, na Dainese stranici izbaci tri ducana, dva u trstu koji imaju cak i stranicu na hrvatskom i jedan malo dalje...navodno je u tim van centra ducanima roba jos jeftinija ali malo ljudi zna di su...
zna li tko na ovom forumu za te ducane i da li je stvarno tak jeftinije i ako da, treba li netko nesto od tamo pa da odemo u grupi...

na kraju treba biti upitnik  :misli: ?
 
Daj baci link od te stranice...di ima na nasem jeziku..da vidim sta ima...mozda bi se i ja zaletio...
 
ja bih obisao sva tri, tak i tak su u krugu 10 km....
adrese:
ALTERNATIVA MOTO
S.S. Sistiana, 45/E
34019 - SISTIANA - DUINO AURISINA (TS) - ITALIA
Tel.: 040/2907095

MOTO RACING
Via Milano, 12
34132 - TRIESTE (TS) - ITALIA
Tel.: 040/638098

MOTOSPRINT
Viale D`Annunzio, 9A
34137 - TRIESTE (TS) - ITALIA
Tel.: 040/367284

a link ti je www.motoracing.it
 
yamadado said:
ja bih obisao sva tri, tak i tak su u krugu 10 km....
adrese:
ALTERNATIVA MOTO
S.S. Sistiana, 45/E
34019 - SISTIANA - DUINO AURISINA (TS) - ITALIA
Tel.: 040/2907095

MOTO RACING
Via Milano, 12
34132 - TRIESTE (TS) - ITALIA
Tel.: 040/638098

MOTOSPRINT
Viale D`Annunzio, 9A
34137 - TRIESTE (TS) - ITALIA
Tel.: 040/367284

a link ti je www.motoracing.it

ALTERNATIVA MOTO  ti je ta izvan (i iznad) Trsta i več sam čuo da se sa tipom da "dogovorit" cijena odnosno da daje popuste.

MOTO RACING mi je nepoznat, a MOTO SPRINT ima pravi show room za Dainese i Arai, odnosno poseni odvojeni dućan blizu starog i izbor je stvarno velik. Ako se dobro sjećam i cijene su bile paprene.
 
znaci u alternativi si bio ili znas nekog da je bio?
super, meni je brat za skuter kupio tam negdje radilicu za neku sicu, jer je kod nas za cagivu tad bio petrac uvoznik i kod njega je kostala negdje tri puta vise....

onda cu navratit u motosprint vidjet i odlucit a u alternativu kupit :eek:)

ide ko samnom? pametnije je motorom ali mozemo i autom...
 
yamadado said:
znaci u alternativi si bio ili znas nekog da je bio?
super, meni je brat za skuter kupio tam negdje radilicu za neku sicu, jer je kod nas za cagivu tad bio petrac uvoznik i kod njega je kostala negdje tri puta vise....

onda cu navratit u motosprint vidjet i odlucit a u alternativu kupit :eek:)

ide ko samnom? pametnije je motorom ali mozemo i autom...

Nisam bio u Alternativi ali se sjecam da kada sam kupovao skijasku opremu (trazio Dainese) neko govorio o tom ducanu kao povoljnom.
 
HOĆE IĆI TKO SAMNOM DO TRSTA OBIĆ TE DUĆANE, NE GARANTIRAM DA ĆU I JA IŠTA KUPIT, ALI AKO NIŠTA DRUGO IDEMO SE ĐIRNUT DO TAMO?
 
koliko znam Motostar više ne drži Dainese
 
niksa said:
ja sam bio prosle godine u MOTO RACING, Via Milano, imaju nesto opreme, ali to je ducan koji drzi od svega po malo, cjene umjerene, ali se da cjenkat - tamo sam kupia sidi cizme za 110 eura koje kod nas kostaju oko 170.

Ali pravo iznenadjene mi je bilo u Imoli, tamo je bila neka sezonska rasprodaja i cjene su bile NISKE,a ja s motorom i s ogranicenim novcima - na kraju, moza to i inije bilo lose, jer bi se vratio sa punim kamionom opreme.

samo za primjer: kozna jaketa dainese - 240E snizena 40%, kozne visoke patike dainese 45E, kod nas 960 kn

dobar tajming :wink:
 
yamadado said:
dobar tajming :wink:
I popust.
E to je popust, a ne ovi senzacionalni popusti kod nas od 3% i onda još imaju samo 2 komada nečega veličine ili za jetija ili za pavijana :palacdolje:
 
bio sam za vikend u heldu, kupio hlace, dobre, a cura nije nis kupila jer je jedna jakna preuska a ista broj veci je prevelika, a ona koja joj dobro stoji je pretanka, nebude bila za hladnije vrijeme....
ostale su samo jos kod nas uvex i bering za isprobat i dainese u trstu....to ce biti zadnja opcija jer je malo dalje :)

ja jos trebam cizme za duzu turu i kompletan sam:)