Moto Fest Banja Luka

u svemu tome je samo dobro kaj su cevapi kod muje odmah preko!
 
črnomerec said:
u svemu tome je samo dobro kaj su cevapi kod muje odmah preko!
Kome je imperativ pored svih gastronomskih specijaliteta pojest u Bosni čevape za 5 KM to može i utorkom kada je manja gužva :jesus:
 
BEŠO - SB said:
Kome je imperativ pored svih gastronomskih specijaliteta pojest u Bosni čevape za 5 KM to može i utorkom kada je manja gužva :jesus:
iperativ mi je pojesti janje,ali ako si ti strucnjak za gastronomiju,daj me uputi :LOL:
 
črnomerec said:
iperativ mi je pojesti janje,ali ako si ti strucnjak za gastronomiju,daj me uputi :LOL:

....pa lakše nam je otići zajedno,red priče,red klope,red pijače pa ispočetka ne nužno istim redosljedom (y)
 
črnomerec said:
iperativ mi je pojesti janje,ali ako si ti strucnjak za gastronomiju,daj me uputi :LOL:

Za janjetinu pravac Jablanica, ne Banja Luka
 
črnomerec said:
u svemu tome je samo dobro kaj su cevapi kod muje odmah preko!

I dobri koncerti i masa ljudi i žena.

Nisam ljubitelj moto derneka, ali ovdje sam planirao otići, ali mi je nešto u međuvremenu iskrslo. (y)
 
Bullet1275 said:
I dobri koncerti i masa ljudi i žena.

Nisam ljubitelj moto derneka, ali ovdje sam planirao otići, ali mi je nešto u međuvremenu iskrslo. (y)

Iskrsla je velika zelja za ostankom kuci :D
 
evo termini ako nekog zanima kada,šta,gdje.....

  http://www.motofestbl.com/sr
 
bili vidjeli, vrlo vjerovatno se vratili... malo ostao gorak okus nakon što su jednom frendu čopili kacigu sa motora van kampa i susreta, a drugom mobitel na samom susretu... ali ne krivimo ni bikere ni organizatore jer susret je bio na jebeno visokoj razini!
 
bili smo u petak ja osobno sam se iznenadio ugodno sa ovakvim Moto Festom sve 5 za organizatore sve je bilo na vrhunskom nivou
 
Moto klubu Stršljen svaka čast na organizaciji, stvarno na nivou sve nema šta! Iako sam ja taj frend za kojeg je M12 rekao da mu je ukradena kaciga s motora, to se dogodilo van kampa dok smo bili u grillu prije spavanja, tako da sam si sam kriv što sam ostavio kacigu na motoru iako je motor bio doslovno ispred mene samo sam se okrenio na 5 min i j****a dogodilo se sranje. Srećom ima dobrih ljudi koji su mi se javljali i ponudili mi kacige da se mogu vratiti u Istru. Uglavnom odličan susret i vidimo se definitivno iduće godine!

Klubu se nema šta zamjeriti jer teoretski gledano treba držati toliko ogroman susret pod kontrolom, ipak je bilo 300+ klubova a civila da ne govorim!
 
Kraljević Junior said:
Moto klubu Stršljen svaka čast na organizaciji, stvarno na nivou sve nema šta! Iako sam ja taj frend za kojeg je M12 rekao da mu je ukradena kaciga s motora, to se dogodilo van kampa dok smo bili u grillu prije spavanja, tako da sam si sam kriv što sam ostavio kacigu na motoru iako je motor bio doslovno ispred mene samo sam se okrenio na 5 min i j****a dogodilo se sranje. Srećom ima dobrih ljudi koji su mi se javljali i ponudili mi kacige da se mogu vratiti u Istru. Uglavnom odličan susret i vidimo se definitivno iduće godine!

Klubu se nema šta zamjeriti jer teoretski gledano treba držati toliko ogroman susret pod kontrolom, ipak je bilo 300+ klubova a civila da ne govorim!

Meni su je tako maznuli sa motora u sred Berlina, kod Brandenburske kapije, pa ipak mi to nije ogadilo taj grad. Nauk: ne ostavljati kacigu pozerski na motoru, kako to mnogi rade, vec je ili nosi sa sobom, ili zakljucaj u kofere/topcase, ili ostavi na motoru zakljucanu sajlom...
 
FFBikerSar said:
Meni su je tako maznuli sa motora u sred Berlina, kod Brandenburske kapije, pa ipak mi to nije ogadilo taj grad. Nauk: ne ostavljati kacigu pozerski na motoru, kako to mnogi rade, vec je ili nosi sa sobom, ili zakljucaj u kofere/topcase, ili ostavi na motoru zakljucanu sajlom...
Ma ključam i ja inače, samo uletili jest na 5 min i motor parkiran ispred grilla na oku mi cijelo vrijeme. Okrenio se na minutu, ali eto dogodi se
 
Kraljević Junior said:
Ma ključam i ja inače, samo uletili jest na 5 min i motor parkiran ispred grilla na oku mi cijelo vrijeme. Okrenio se na minutu, ali eto dogodi se

Očito su došla neka nova vremena. Vjerujem da takvi majmuni nisu i sami bajkeri, nego obični mali lopovčiči, koji kruže okolo po takvim masovnim skupovima i maznu ponešto kad god im se ponudi prilika. Ta tvoja kaciga če se sigurno pojavit na prodaju na nekom sajmu...
I ja se često zaustavim ispred grila, kafiča... i obično ostavim kacigu na kormilu. Dosad mi još ništa nije nestalo, možda i zato jer ne nosim skuplje i najnovije modele.  :misli:
 
Na skupu je bilo sve bez greške, kaciga je bila tamo zaključana. Stanem na 5 min ispred grilla i nestane. A gle, trebat će dobro poradit na njoj da ju ne skužim, jer su žute naljepnice na njoj i irokeza tako da ako pokuša prodat kacigu takvu kakva je doznat ću ko je i šta. Ali eto stigao sigurno doma, bilo je jako dobrih ljudi koji su mi nudili kacige da se dovučem do Istre, tako da sam se snašao. Nisam imao gdje kupit ipak je nedjelja bila. Sve u svemu susret kao susret je bio vrh 8) zanemarimo ovo van susreta, idem tamo i iduće godine!