MOTO GUZZI V7

Nitko mi nije odg. u godinu dana. :misli: :shock: Pa čudo jedno!!!! :wink: :?
 
Znam neke ali valjda nisu na netu pa ti nema ko odgovorit. A sve u svemu je to isto. Trebas se samo naucit na stil vožnje. Servis kod nas je upitnik vecina sam svoj majstor. (y) :misli:
 
zpocekaj said:
Znam neke ali valjda nisu na netu pa ti nema ko odgovorit. A sve u svemu je to isto. Trebas se samo naucit na stil vožnje. Servis kod nas je upitnik vecina sam svoj majstor. (y) :misli:
Ako voziš jednog od nabrojanih moga bi jedan osvrt napisat, kako ide, koči, leži, udobnost itd. Hvala. Ako ne voziš pitaj te poznanike pa napiši koju rič. (y)
 
Ja vozim v65c več 18 g. a 83godiste je. Kao prvo to su robusni motori koji mozda traze malo vise njege od drugih ipak je to Talijan. Kočenje je super jer ima dupleks sistem barem moj. Ručna kocnica desni disk a nozna prednji ljevi i zadnji. To sad tek Honda unazad nekoliko godina ima. I nije za jurnjavu makar i on dobro potegne. Nije nervozni ko japanci. Veliki okretni moment ga krasi. Zvuk dva cilindra karakteristican za Guzzia je drukciji od ostalih odma znas koji stroj ide.  (y)
 
zpocekaj said:
Ja vozim v65c več 18 g. a 83godiste je. Kao prvo to su robusni motori koji mozda traze malo vise njege od drugih ipak je to Talijan. Kočenje je super jer ima dupleks sistem barem moj. Ručna kocnica desni disk a nozna prednji ljevi i zadnji. To sad tek Honda unazad nekoliko godina ima. I nije za jurnjavu makar i on dobro potegne. Nije nervozni ko japanci. Veliki okretni moment ga krasi. Zvuk dva cilindra karakteristican za Guzzia je drukciji od ostalih odma znas koji stroj ide.  (y)
Pa jeli ti vidiš šta ja vozim? :wink: Imaš u avataru sliku, tako da znam talijane. :LOL:
 
zpocekaj said:
Vidim vidim u cemu je problem onda.  :misli: (y)
Pa u V7 racer!!!!!! Htio sam čuti mišljenje vlasnika takvog motora (ako je na forumu) ili nekog od poznanika vlasnika koji nije na forumu. :wink: :D
 
E onda sory na komentaru za ovo stvarno nisam znao. Je da sam kod nas u Istri vidija jednog Racera metalik zeleni al ko je nemam pojma. Tako da sad znam jednu vise ha.  :mrgreen: (y)
 
:misli:  Nisam obožavatelj guzzija pa neznam ni koji je to model jednostavno je u kadru jer imam suzuki  (y)
  Uglavnom ti su motori na odpadu u Veneciji i stoje duže vrijeme  :(
Guzzi je čitav samo je skinut čep di se gleda faza motora šta znači da je unutra bila fešta  :nasilni:
 
 
Frend iz Ri imade v7, prodaje ga, fali para za dovrsit kucu  :D
 
James1100 said:
Breva 1200

si siguran ?

ima normalni guvernal (bar mi se cini) a ne onaj dvodjelni plosnati  :misli:
 
Možda je mijenjao  :misli:
Svi imaju istu limariju, Sport1200 ima vizir, Norge komplet oklop. Governale nisam pratio. Agregat je sigurno 1200, 4 ventila po cilindru.
 
U motopulsovom katalogu od 2012 g. piše da Breva 1200 ima 2V po cilindru, a Sport 1200 4V po cilindru. Sport ima takav governal ko na slici, al mu fali maska