MOTO GUZZI

Ako nekome zatreba... naljepnice za V750 i V1100  :wink:
 

Attachments

  • IMG_20200219_095903.jpg
    IMG_20200219_095903.jpg
    1.9 MB · Views: 126
MGS said:
Ali se ta tromost potpuno anulira sa porastom broja godina vozača [emoji12]

Poslano sa mog ATU-L21 koristeći Tapatalk

i tu si u pravu ali i društvo s kim se voziš  :mrgreen:
 
nisam dugo bil u ovim predjelima .. al kak sam u nekoj fazi mozda promjene motora vracaju se neke stare strasti  :mrgreen:
vidim da ste tu svi ko i moja ekipa popizdili i samo neki adventure touring se fura.. sad odjednom moja 4 bedaka kupuju ADV..
TT je odlican i svidja mi se i dizajn.. al noge su mi kratke cak i kad bi uspio u moto mondo uzet onaj rabljeni za 9000 kaj imaju trenutno u ponudi..

no mene zanima jel postoji jos uvijek ovdje neko ko ima bellagio, da popimo pivce, da ga vidim, sjednem na njega, popricamo.. zbog trenutne situacije da je taj neko u zagrebackoj zupaniji  :LOL: :LOL:
 
giantMC said:
nisam dugo bil u ovim predjelima .. al kak sam u nekoj fazi mozda promjene motora vracaju se neke stare strasti  :mrgreen:
vidim da ste tu svi ko i moja ekipa popizdili i samo neki adventure touring se fura.. sad odjednom moja 4 bedaka kupuju ADV..
TT je odlican i svidja mi se i dizajn.. al noge su mi kratke cak i kad bi uspio u moto mondo uzet onaj rabljeni za 9000 kaj imaju trenutno u ponudi..

no mene zanima jel postoji jos uvijek ovdje neko ko ima bellagio, da popimo pivce, da ga vidim, sjednem na njega, popricamo.. zbog trenutne situacije da je taj neko u zagrebackoj zupaniji  :LOL: :LOL:

Pa koliko si visok, ako ni TT ne mozes vozit( na mjestu bit siguran), TT nije visok. Adv je motor za ljude 40+, mozes se vozit dosta brzo, mozes polako, mozes km radit a da te ne boli nista. Ne pricam o sminkerima, koji kupuju adv, radi sminke.
 
Nike11 said:
Pa koliko si visok, ako ni TT ne mozes vozit( na mjestu bit siguran), TT nije visok. Adv je motor za ljude 40+, mozes se vozit dosta brzo, mozes polako, mozes km radit a da te ne boli nista. Ne pricam o sminkerima, koji kupuju adv, radi sminke.
ADV motor za 40 +
:LOL: :LOL: :LOL:

Aj sinko šuti
 
Nike11 said:
Pa koliko si visok, ako ni TT ne mozes vozit( na mjestu bit siguran), TT nije visok. Adv je motor za ljude 40+, mozes se vozit dosta brzo, mozes polako, mozes km radit a da te ne boli nista. Ne pricam o sminkerima, koji kupuju adv, radi sminke.


172.. nisam nikad sjeo na TT al pretpostavljam da je ko i svi drugi takvi da bi na vrhu prstiju stajal..

ovaj opis je isto ko da se vozim na svom hornetu.. vozim da trosi 4.5L il vozim da trosi 7L, nis me ne boli i fini polozaj mi je.. meni ekipa ne kupuje radi sminke neg su zabrijali na putovanja, a i bratica bole ledja pa oce uspravnije sjedit.. i a za par godina sam 40+ hahaha

al prioritet od guzzi-a ,mi je bio i ostalo bellagio jer je prekrasan.. al ne znam apsolutno nis o njemu osim da bi mi rega bila duplo skuplja
 
giantMC said:
nisam dugo bil u ovim predjelima .. al kak sam u nekoj fazi mozda promjene motora vracaju se neke stare strasti  :mrgreen:
vidim da ste tu svi ko i moja ekipa popizdili i samo neki adventure touring se fura.. sad odjednom moja 4 bedaka kupuju ADV..
TT je odlican i svidja mi se i dizajn.. al noge su mi kratke cak i kad bi uspio u moto mondo uzet onaj rabljeni za 9000 kaj imaju trenutno u ponudi..

no mene zanima jel postoji jos uvijek ovdje neko ko ima bellagio, da popimo pivce, da ga vidim, sjednem na njega, popricamo.. zbog trenutne situacije da je taj neko u zagrebackoj zupaniji  :LOL: :LOL:

Član MG749 ima Bellagio i navozio se s njim. Motor sam izgleda customski jer ima istu limariju kao California, ali je kompaktan sa modernijom ciklistikom.
 
s njim sam prical davno pa nisam bil ziher jel uopce jos aktivan, jel ga prodal.. u to doba nisam zivil doma u ZG pa se nismo nikak uspjeli nac.. zadnje se sjecam da je metal grijane rucke ak se ne varam.. znaci jos je jedini, bar na forumu..
 
Vrhovima prstiju dirati pod je sasvim dovoljno. Neki ne mogu ni toliko pa ne predstavlja neki problem.
Meni je npr, puno važnije da su koljena manje skvrčena, a da nogare nisu naprijed kao na čučavcu.
 
Glaky said:
Vrhovima prstiju dirati pod je sasvim dovoljno. Neki ne mogu ni toliko pa ne predstavlja neki problem.
Meni je npr, puno važnije da su koljena manje skvrčena, a da nogare nisu naprijed kao na čučavcu.


taj problem je jako bitan u pravu si.. pogotovo ako se putuje na dulje staze..
 
Kao ljubitelj dužih putovanja i zavojitih planinskih cesta, mogu reći da bi v85 TT, sa malo više konja, bio savršen odabir.
 
Nikad kraja ako pocnemo trazit sta se na svakom motoru moze poboljsati

Mislim za ono sta je V85 zamisljen stvarno dobar stroj

Evo jedna onako dosta realna recenzija

https://www.youtube.com/watch?v=DPliKG3rrHk
 
nasel sam u svabenlandu bellagio 2014 za 6500.. a v85 je 9.. tolko se nemrem ispruzit trenutno.. al da je dobar je  8)
 
Onaj testni V85 TT u ZG u Moto Mondu je još na prodaju, traže 9500 ali pretpostavljam da se cijena može korigirati, nema prijepisa, može na kartice, rate....
Menščini k'o prilika...

Sent from my MI 9 using Tapatalk

 
Evo on je odradio kratko putovanje sa motoricem za dostavu

https://www.youtube.com/watch?v=lYWbKOxrPV4

I vidi sta je odabrao za novi motor


https://www.facebook.com/443806829160127/videos/517295902227011/
 
giantMC said:
nasel sam u svabenlandu bellagio 2014 za 6500.. a v85 je 9.. tolko se nemrem ispruzit trenutno.. al da je dobar je  8)
Baden Wirtenberg?
 
nema ga vise..

al ova dva zvuce isto kao prilika...

https://suchen.mobile.de/fahrzeuge/details.html?id=294020580&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&isSearchRequest=true&makeModelVariant1.makeId=18100&makeModelVariant1.modelDescription=bellagio&maxFirstRegistrationDate=2015&minFirstRegistrationDate=2010&pageNumber=1&scopeId=MB&sfmr=false&searchId=af799460-b26c-1506-5916-355b4c2834a9


https://suchen.mobile.de/fahrzeuge/details.html?id=292413678&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&isSearchRequest=true&makeModelVariant1.makeId=18100&makeModelVariant1.modelDescription=bellagio&maxFirstRegistrationDate=2015&minFirstRegistrationDate=2010&pageNumber=1&scopeId=MB&sfmr=false&searchId=af799460-b26c-1506-5916-355b4c2834a9



ne znam kaj me jebe s ovim dugim linkovima
 
https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=15086519

Ima u susjedstvu..... ne treba tražit dalje

Poslano sa mog SM-G970F koristeći Tapatalk

 
uvijek zaboravim na slovence.. gledam moto hit, al avto.net zaboravim.. subito.it i mobile.de najcesce.. ili scout24 za slovacku


dobra cijena. . isplatilo bi se pogledat.. sam treba i probat motor prije takve akcije.. to nejde prek noci nazalost