MOTO GUZZI

Evo ako netko ima namjeru doći u Mandello del Lario od 8 do 11.9. Ja ću sigurno biti tamo😁
Screenshot_20220802_203439_com.android.chrome.jpg
 
  • Like
Reactions: Babylon
Počele prednarudžbe, 15.499 za "običnu" u crvenoj ili bijeloj boji i 17.999 ojra za S verziju u sivoj ili srebrno-zelenoj kombinaciji.
 

Attachments

  • Mandello bianco.jpg
    Mandello bianco.jpg
    227.9 KB · Views: 0
  • Mandello rosso.jpg
    Mandello rosso.jpg
    244 KB · Views: 0
Ako iko kupi bilo koji od modela neka se javi, dolazin do lokacije i plaćan ručak samo da ga vidin uživo. :D
 
Skoro bih ti rekao, da zbog toga ne moraš radit km i gubit vrijeme,,,izgledat će sigurno dobro uživo, bolje nego na slikama, a o detaljima da ne pričamo...
 
Skoro bih ti rekao, da zbog toga ne moraš radit km i gubit vrijeme,,,izgledat će sigurno dobro uživo, bolje nego na slikama, a o detaljima da ne pričamo...
Sta te toliko odusevljava 🤔 izgleda ko mjesavina pegasa i versisa, jedino ta masina izgleda uvijek atraktivno
 
Sta te toliko odusevljava 🤔 izgleda ko mjesavina pegasa i versisa, jedino ta masina izgleda uvijek atraktivno
To kako izgleda, vidi i na slici i ne treba se motoru priblizavati na metar ili dva...ali ono što slika ne može predočiti, to je on nešto što MG ima, pored agregata...imao sam Brevu i 750 i 850, pa otprilike znam što nudi u detaljima (vizualno, tehnički može naći u specifikacijama)
 
  • Like
Reactions: MGS
Kad se pogleda nova multistrada, caponord, pa cak i versys i mnogi drugi, ovaj guzzi je izgledom star 20 godina
 
  • Like
Reactions: Nexie
Pa to i jest Guzzijev smjer, ne rade oni ultramoderne modele, drže se klasične tehnike i designa s retro karakteristikama koji ima svoj krug kupaca.
 
  • Like
Reactions: MGS
Pa to i jest Guzzijev smjer, ne rade oni ultramoderne modele, drže se klasične tehnike i designa s retro karakteristikama koji ima svoj krug kupaca.
Tako je.......netko mora proizvoditi motore i za nas staromodne 😁.
Ja čekam crnog 😍
 
Pa to i jest Guzzijev smjer, ne rade oni ultramoderne modele, drže se klasične tehnike i designa s retro karakteristikama koji ima svoj krug kupaca.
Sta je onda ovo? Kako se tft uklapa u sve to 🤔
 

Attachments

  • Screenshot_20220911-001203.jpg
    Screenshot_20220911-001203.jpg
    42.8 KB · Views: 0
Sta je onda ovo? Kako se tft uklapa u sve to 🤔
Jedini način za montirat analogne instrumenate na motor s ovoliko elektronike je da poviše rezervara ima jedan panel ka iz Top Gun-a s jedno 12 prekidača za grijanje, ABS, mape, aerodinamiku, traction control i ostalo.
 
D97CEBD5-8720-44BB-A00E-721FF4183DAE.jpeg

Sa brevom 1100 sam ove sezone iz Sarajeva odvozio deset prevoja kroz Sloveniju, Italiju i Austriju, a za kraj me odvela i do Ohridskog jezera preko Crne gore i Albanije.

Odlican motor pun šarma, udobnost je na nivou, ali nikako nije za saobraćajni kolaps koji nas je dočekao u Tirani.

Definitivno cu uz deset sleda (Mozda se poklopi i desert X) i Triumph Scrambler 1200 staviti i guzzi v85TT na listu zelja nakon uzivanja na brevi.
 
Last edited: