MOTO GUZZI

Advokat 1

New member
Jučer u Italiji sam imao priliku vidjeti i probati  M GUZZI Bellagio . Motor je stvarno lijep i retro pravi dragulj, puno ljepši od nekih HD. Kolika mu je cijena u HR?
 
ja sam isto tražil cijenu za taj motor al nisam našel.
najvjerojatnije jer je novi model i još nije formirana il kaj.
inače jest naveden u cijeniku (pdf koji je na motori.hr) po
nazivom Custom 940, al cijene i ostalih podataka nema.

daj mi reci kak ti se čini veličina motora jer kaj sam videl na
filmiću koji je na guzzijevoj strani mi zgledi mali.

jer mi i moja nevada postaje mala pa gledam da nabacim za drugu sezonu
malo veči model.  (y)
 
pa utlacite joku ako slucajno zna, a ako ne - uhvatite se telefona i zovi samo zovi... (zar nije to najbrzi nacin za doci do konkretne informacije, kad se vec radi o cijeni)  :misli:
 
Motor je meni prelijep , iako se nerazumijem u custome. Pa velik je kao i grisso ili mi se tako učinilo ,dosta je retro i to je fakat cool , sliči na one motore iz filma vatrene ulice. Ipak je to Italian style MG 1921g. to zaista je velika tradicija.
 
Advokat 1 said:
Motor je meni prelijep , iako se nerazumijem u custome. Pa velik je kao i grisso ili mi se tako učinilo ,dosta je retro i to je fakat cool , sliči na one motore iz filma vatrene ulice. Ipak je to Italian style MG 1921g. to zaista je velika tradicija.

A vjerovatno ce bit 100 000kn +  :(

Guzzi... Joj, prosle godine sam bio u butizi Guzzia u Anconi... preko dvadeset motora, a u izlogu, na povisenom mjestu, u staklu stoji model iz 1939, jedan cilindar, crveni sa kruška sicem..

Nema price, ako kojim slucajem budem kupovo novi motor za ko zna koliko godina, bit ce il s4rs monster il guzzi, Griso il nesto slicno.. Definitivno...

Guzzi  (y) (y)
 
Advokat 1 said:
Ipak ne vjerujem da će bit 100.000kn , ako je u I 11.000e

A gle.. I moj je u Italiji  10 000 eur plus minus 1000 eur.. A odje je 13 000.. tako da...
Ja bi volio da bude manje, ali....  8)
 
Ija sam isto vidio moto guzzi belaggio,stvarno je lijep a cijena ce mi stvarno bit dobra, a mozda iskupa. :palacdolje:
 
Meni su rekli da je cjenik u izradi, feragosto, bla, bla, bla.  Da će sve skupa biti gotovo za oko mjesec dana.  I da će cijena biti malo veća, ili malo manja ????  :misli: od one u Italiji. Živi bili pa vidjeli.
 
alfred stokes said:
Ovaj.....nije da nisam guglao
Kako to čudo izgleda :misli:
Pod tim imenom nema ništa na službenoj stranici....il sam ja malo drven  :mrgreen:
Ne znam jesi li drven, ali sasvim sigurno si slijep.  :mrgreen:
Na službenoj stranici, po sred sredine, bode u oči. Trkom u optičara, pa onda ponovno na službenu stranicu.  :mrgreen:
 
motor je totalno NAJS...
vidioi nsam ga u trieste i stvarno lijepo izgleda, totalno skladno, a ne kao onaj s onim cudnim spuhom  :LOL: ...

e da i uzivo je pUUUUUno ljepsi nego na slikicama....

za one koji ga planiraju imat... (y)
 
andja vlajna said:
Ne znam jesi li drven, ali sasvim sigurno si slijep.  :mrgreen:
Na službenoj stranici, po sred sredine, bode u oči. Trkom u optičara, pa onda ponovno na službenu stranicu.  :mrgreen:

Što jest jest  :mrgreen:
Al nema ga u gami modela (to sam prvo gledao) a nema baš ni slika  :?
Il sam opet slijep

JBT nikad mi se nije desilo da upišem nešto u google/images i da nema slika - a za ovo nema  :misli:
Kako je to moguće ako se već voze da nema pun kufer slika
Inače ..... nije moj tip, ali je jako lijep motorić  (y)
 
Stvarno lijep  (y)
 
Pretpostavljam, prosle godine sam bio na Lago di Garda i guzzija ko u prici, uzivo 100x ljepsi nego na slici.
GRISO je mrkli mrak  (y)
 
dali mi itko može dati broj servisera iz Ljubljane koji radi guzzie.Imam stare brojeve , a nemogu do novoga.frend mi ima le mana raskopanog u karlovcu i mislim da nebu nikad složen,a čuo sam da postoji Guzzi klinika u Ljubljani pa ako netko ima broj .....hvala unaprijed
 
kosta said:
dali mi itko može dati broj servisera iz Ljubljane koji radi guzzie.Imam stare brojeve , a nemogu do novoga.frend mi ima le mana raskopanog u karlovcu i mislim da nebu nikad složen,a čuo sam da postoji Guzzi klinika u Ljubljani pa ako netko ima broj .....hvala unaprijed

Uroš Blažko

najbolje na mob, ako Uroš radi. Bio je na bolovanju, a nisam se dugo čuo s  njim

+386 31 747 415

ili [email protected]

ali treba bit strpljiv za odgovor, ne čita mailove svakodnevno